Rzęsy na studniówkę - przedłużanie rzęs

Rzęsy na studniówkę - przedłużanie rzęs

„Zbliża się studniówka. Chciałabym sobie na tę okazję przykleić sztuczne rzęsy. Czy robiłyście je sobie kiedyś? Czy wytrzymają całą noc?”

„Za tydzień mam studniówkę, myślę o sztucznych rzęsach. Tylko czy to bezpieczne i czy nie będzie wyglądało kiczowato?”

„Pierwszy raz będę miała do czynienia ze sztucznymi rzęsami, koleżanki mówią, że można doczepić je samemu. Tylko jak? ”

Powyższe zdania to wyrywkowe wpisy z internetowego forum kosmetycznego. Jak widać temat sztucznych rzęs pojawia się często w kontekście przygotowań do bali studniówkowych. I słusznie, ponieważ to ważna i bardzo elegancka impreza. Każda młoda kobieta chce wyglądać w tę noc idealnie. Potrzebne są więc: piękna suknia, eleganckie dodatki, nienaganna fryzura, no i oczywiście wyjątkowy makijaż podkreślający oko! Co prawda młoda cera nie potrzebuje szczególnych zabiegów upiększających, bo zazwyczaj jest świeża i promienna, ale oko zawsze warto na takie okazje podkreślić nieco mocniej.

Jeśli nigdy dotychczas nie korzystałaś z doczepianych rzęs, zrób je wcześniej na próbę, najlepiej u kosmetyczki.  Przeprowadzony przez profesjonalną kosmetyczkę zabieg wykonania doczepianych rzęs z pewnością wytrzyma całonocną imprezę i dużo, dużo dłużej. Jest to bezpieczny zabieg, który sprawi, że Twoje spojrzenie będzie magnetyzujące. Kosmetyczka z pewnością podpowie także jakie rzęsy oraz metodę przedłużania i zagęszczania wybrać.

Pamiętaj koniecznie, że studniówka to nie dyskoteka i w tym przypadku obowiązuje klasyczna elegancja – także w makijażu. Nie używaj więc krzykliwych kolorów, postaw na naturalny look podkreślający Twoje atuty.