Botox dla włosów - Thermo Repair

Botox dla włosów – Thermo Repair


Botox dla włosów – Thermo Repair

Profesjonalny Salon Fryzjerski Elegante Warszawa zaprasza na zabieg Botox dla włosów – Thermo Repair
  Botox dla włosów firmy Jean Paul Myne to nowoczesna kuracja, która skutecznie odbudowuje cienkie oraz zniszczone włosy. Produkt nazywany jest botoksem dla włosów, ponieważ efekty jego użycia zauważalne są natychmiastowo, a włosy są mocne jak nigdy wcześniej.

Thermo Repair Top Up to miłość od pierwszego wejrzenia! Włosy w mgnieniu oka stają się ZDROWE – SILNE – GĘSTE – OLŚNIEWAJĄCE – WITALNE – JAK NOWE – ODMŁODZONE – O DUŻEJ OBJĘTOŚCI – CUDOWNE

Esencja miłości = naturalne surfaktanty + konserwanty, które mają minimalny wpływ na środowisko + olej migdałowy + CERAMID 3 (przywraca zdrowie zniszczonym włosom) + naturalne ekstrakty z MYDLNICY LEKARSKIEJ (niezwykle bogaty w kwasy tłuszczowe olej, około 96% oraz przeciwutleniacze).

Etapy zabiegu:

 • pierwszym krokiem jest umycie włosów oczyszczającym szamponem
 • najpierw na umyte i osuszone pasma włosów zostaje nałożona ogrzana wcześniej ampułka thermo repair z ceramidami
 • następnie w celu głębokiego wniknięcia substancji włosy z produktem poddane są ogrzaniu pod profesjonalną sauną. Głównym efektem tego działania jest zamknięcie łusek włosa, dzięki czemu całe dobro pozostaje wewnątrz, a produkt działa dłużej
 • po kilku minutach naniesione produkty zostają delikatnie spłukane, a na włosy nałożone zostaje serum
 • zabieg kończy się wysuszeniem i delikatnym wyprostowaniem włosów w celu całkowitego domknięcia łuski włosów
Botox nie tylko nadaje zdrowy wygląd włosom, lecz przede wszystkim odbudowuje je od środka. Dzieje się to dzięki aktywnym składnikom zawartym w produkcie: ceramidom i witaminom – naturalnym budulcom włókien włosów, które skutecznie uzupełniają ich uszkodzone fragmenty.

Dodatkowo zabieg jest wegański i nie testowany na zwierzętach!

botoks na włosy thermo repair regenearcja włosów warszawa

WSKAZANIA DO BOTOXU

Włosy:
 • suche
 • zniszczone wskutek farbowania, działania gorącym powietrzem
 • krótkie, średnie, długie
 • cienkie, normalne, grube
 • kręcone, podatne do łamania się
 • ze skłonnością do rozdwajania się końcówek

EFEKTY BOTOXU

Włosy:
 • są odbudowane od wewnątrz
 • są zdrowe i sypkie
 • są miękkie
 • nabierają zdrowego, naturalnego wyglądu
 • są grube, przez co zwiększają swoją objętość
 • nabierają widocznego gołym okiem blasku
 • ich rozczesywanie nie sprawia już tyle trudności
Regularne korzystanie z kuracji, pozwala na uzyskanie trwalszego efektu odbudowanych oraz zdrowych włosów. Dla utrzymania efektów jak najdłużej zalecane jest używanie specjalnie przeznaczonych do tego produktów (szampon, odżywka, maska). Można je zakupić w naszym salonie.

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czy są jakieś przeciwskazania do wykonania botoxu? Nie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Jedynym przecwiskazaniem jest uczulenie na składnik szamponu. Sama kuracja nakładana jest 1cm od skóry głowy.
 2. Czy zabieg można wykonać przy koloryzacji? Tak. Botox można wykonywać tuż po koloryzacji, niezależnie od jej rodzaju (jednokolorowa, baleyage, refleksy, dekoloryzacja)
 3. Czy botox można wykonywać w ciąży i okresie laktacji? Tak. Nie ma żadnych przeciwskazań, poza alergią na składnik szamponu. Produkty są wegańskie, nie testowane na zwierzętach.
 4. Czy zabieg może być przeprowadzony na włosach bardzo mocno zniszczonych, rozjaśnionych i dekoloryzowanych? Oczywiście. Jeżeli włos jest bardzo zniszczony zaleca się wykonać serię 4 zabiegów, 1 raz w tygodniu. Dopiero po takiej kuracji proponowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz na miesiąc lub 1 raz na 1,5 miesiąca.
 5. Jaki powinien być zachowany minimalny odstęp czasowy między zabiegami? Tydzień.
 6. Ile czasu utrzymuje się botox? Na włosach o normalnym stopniu przesuszenia, zniszczenia efekt utrzymuje się 1-1,5 miesiąca. Natomiast jeżeli włos jest bardzo zniszczony rekomendujemy serię 4 zabiegów.
 7. Czy zabieg zmienia strukturę włosa, np. je prostuje? Nie. Zabieg nie zmienia naturalnej struktury włosa. Po samym zabiegu włosy są proste, ponieważ ceramid aktywowany jest ciepłem prostownicy. Po pierwszym myciu włosy wracają do naturalnej struktury, np. kręcenia.
 8. Jakie są zalecenia co do pielęgnacji po zabiegu? Ważne jest, aby stosować odpowiednią pielęgnację domową, która utrzymuje i przedłuża efekt. Nie należy stosować szamponów z SLS, SLES i pochodnymi, których używanie powoduje uchylenie łuski i szybkie wypłukiwanie się substancji odżywczych. Wszystkie produkty do pielęgnacji można zakupić w naszym salonie.

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Botoks na włosy
 Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK ZABIEGU BOTOKS NA WŁOSY - WZMACNIANIE REGENERACJA WŁOSÓW


Botox na włosy - regeneracja wzmacnianie włosów* PROMOCJA

 200 PLN


Botox do koloryzacji* PROMOCJA

 120 PLN

*dodatkowa ampułka +50zł


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!