Fiberceutic – botox dla włosów

Polecany Salon Kosmetyczny Elegante zaprasza na zabieg Fiberceutic – botox dla włosów w Warszawie:

 

Fiberceutic – botox dla włosów w Warszawie

Fiberceutic L’Oréal professionnel to nowoczesne serum, które skutecznie odbudowuje cienkie oraz zniszczone włosy. Produkt nazywany jest botoksem dla włosów, ponieważ efekty jego użycia zauważalne są niemal natychmiastowo.

Kuracja Fiberceutic złożona jest z dwóch etapów:

  • najpierw na umyte i osuszone pasma włosów zostaje nałożone serum Fiberceutic – aby efekty były jak najlepsze, czynności wykonywane są specjalnie przeznaczoną do tego strzykawką
  • następnie w celu głębokiego wniknięcia substancji, nakładana jest maska. Głównym efektem jej działania jest zamknięcie łusek włosa, dzięki czemu całe dobro pozostaje wewnątrz, a produkt działa dłużej
  • po kilku minutach naniesione produkty zostają spienione i dokładnie spłukane

Fiberceutic nie tylko nadaje zdrowy wygląd włosom, lecz przede wszystkim odbudowuje je od środka. Dzieje się to dzięki aktywnym składnikom zawartym w produkcie: białku oraz keratynie – naturalnym budulcom włókien włosów, które skutecznie uzupełniają ich uszkodzone fragmenty.

 

WSKAZANIA DO KURACJI FIBERCEUTIC

Włosy:

  • suche
  • zniszczone wskutek farbowania, działania gorącym powietrzem
  • długie
  • cienkie, normalne, grube
  • kręcone, podatne do łamania się
  • ze skłonnością do rozdwajania się końcówek

EFEKTY KURACJI FIBERCEUTIC

Po zastosowaniu Fiberceutic L’Oréal professionnel włosy są odbudowane od wewnątrz, nabierają zdrowego naturalnego wyglądu oraz są miękkie w dotyku. Przesuszone włosy nabierają blasku, a ich rozczesywanie nie sprawia już tyle trudności. Regularne korzystanie z kuracji, pozwala na uzyskanie trwalszego efektu odbudowanych oraz zdrowych włosów.

 

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki kosmetycznej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z kosmetycznych zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości, chińskiej produkcji sprzęt kosmetyczny i mierne lub żadne efekty zabiegu.

Cennik Fiberceutic:

 

Cennik – ceny zabiegu Fiberceutic – botox dla włosów Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:
Wzmacnianie włosów: wł. Krótkie wł. Średnie wł. Długie
Fiberceutic 70 zł 80 zł 90 zł

 

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne