Fryzjer strzyżenie męskie

Fryzjer strzyżenie męskie


Fryzjer strzyżenie męskie Warszawa

Polecany Salon Fryzjerski Elegante stopnia Expert L’Oreal zaprasza:

 

Fryzjer Męski Strzyżenie Męskie Warszawa_cennik
Dobrana do stylu i indywidualnego charakteru fryzura oraz zadbany, elegancko przystrzyżony zarost dodają uroku każdemu mężczyźnie.
Zapraszamy do „męskiej strefy” salonu Elegante wszystkich Panów chcących skorzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Oferujemy pełen zakres usług związanych ze strzyżeniem, goleniem i stylizacją fryzury, a także usługi strzyżenia brody i wąsów (Barber)!

Szanujemy zdanie i preferencje naszych Klientów, dlatego do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, a zabieg męskiego strzyżenia włosów poprzedzamy każdorazowo konsultacją. Rozumiemy też, że mężczyźni mają różne potrzeby. Dlatego u nas, każdy z Klientów może zmienić swój wizerunek na bardziej nowoczesny, awangardowy albo wręcz przeciwnie – klasyczny lub staromodny, lub też pozostać przy dotychczasowym wizerunku. Wszystko zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Strzyżenie męskie wykonywane jest jedynie przez fryzjerów ze stopniami Expert marki L’Oreal. Jest to gwarancja profesjonalnego podejścia do wszelkich aspektów strzyżenia.

Stawiamy na aktualne trendy, ale duży nacisk kładziemy też na dobór kształtu fryzury do typu męskiej urody. Istotna jest też wygoda – tak, by po wyjściu z salonu Klient z łatwością mógł sam zająć się codzienną stylizacją fryzury.

Fryzjer Warszawa Wola

Wiemy, że strzyżenie to sztuka. Nasi wykwalifikowani styliści fryzur uczestniczą w licznych szkoleniach i warsztatach, na których doskonalą się w technikach strzyżenia, a także poznają aktualną modą i najnowsze trendy z zakresu fryzjerstwa męskiego.

Strzyżenie męskie Warszawa Wola

W salonie Elegante korzystamy z najlepszych jakościowo produktów renomowanych marek – szamponów, odżywek, past, pomad i wosków. Używamy ich zarówno przed rozpoczęciem strzyżenia – do mycia włosów oraz ich pielęgnacji, a także do wykończenia fryzury, jej modelowania oraz uzyskania najlepszego (i trwałego) efektu końcowego. W naszej ofercie Klienci znajdą również usługi koloryzacyjne oraz wciąż zyskujące na popularności tonowanie – cover na siwe włosy.

Fryzjerstwo męskie Warszawa Wola

Zajmujemy się również profesjonalną stylizacją męskiej brody, uwzględniając upodobania Klienta, a także rodzaj posiadanego zarostu – jego gęstość, długość i kolorystykę. Fryzjerzy – Barberzy zadbają o perfekcyjny kształt męskiej brody, jej idealny styl i odpowiednią pielęgnację. W salonie przeprowadzamy podstawowe strzyżenie brody oraz jej konturowanie, trymowanie, a także tradycyjne golenie brzytwą.

Fryzjerstwo męskie Warszawa

Więcej informacji o strzyżeniu brody »

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów. Duży nacisk kładziemy na higienę i odpowiednią sterylizację używanych do golenia i strzyżenia narzędzi.

Fryzura odpowiednio dopasowana do stylu i potrzeb. Szybko i profesjonalnie – tylko w Salonie Elegante!

Wola Fryzjer Warszawa

Męskie strzyzenie Warszawa

Warszawa najlepszy Fryzjer męski

męski fryzjer Warszawa

Sprawdź także strzyżenie brody Barber Elegante

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny strzyżenia golenia bród Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

FRYZJER MĘSKI CENNIK – CENY STRZYŻENIA WARSZAWA

STRZYŻENIE MĘSKIE (Z MYCIEM)

cena: 60 PLN


TONOWANIE MĘSKIE COVER NA SIWE WŁOSY

cena: 70 PLN

STRZYŻENIE MĘSKIE ORAZ TONOWANIE COVER NA SIWE WŁOSY

cena: 120 PLN

TRYMOWANIE BRODY

cena: 40 PLN

STRZYŻENIE MĘSKIE I TRYMOWANIE BRODY

cena: 100 PLN

KOMPLEKSOWE TRYMOWANIE BRODY I KONTUR MASZYNKA I BRZYTWA

cena: 60 PLN

KOMPLET STRZYŻENIE MĘSKIE I KOMPLEKSOWE TRYMOWANIE BRODY I KONTUR

cena: 100 PLN

STRZYŻENIE WĄSÓW

cena: 10 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!