Fryzjer męski – strzyżenie męskie Warszawa

Polecany Salon Fryzjerski Elegante stopnia Expert L’Oreal zaprasza na:

 

Fryzjer Męski Strzyżenie Męskie Warszawa_cennik
Dobrana do stylu i indywidualnego charakteru fryzura oraz zadbany, elegancko przystrzyżony zarost dodają uroku każdemu mężczyźnie.
Zapraszamy do „męskiej strefy” salonu Elegante wszystkich Panów chcących skorzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Oferujemy pełen zakres usług związanych ze strzyżeniem, goleniem i stylizacją fryzury, a także usługi Barbera na brodę i wąsy!

Szanujemy zdanie i preferencje naszych Klientów, dlatego do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, a zabieg męskiego strzyżenia włosów poprzedzamy każdorazowo konsultacją. Rozumiemy też, że mężczyźni mają różne potrzeby. Dlatego u nas, każdy z Klientów może zmienić swój wizerunek na bardziej nowoczesny, awangardowy albo wręcz przeciwnie – klasyczny lub staromodny, lub też pozostać przy dotychczasowym wizerunku. Wszystko zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Strzyżenie męskie wykonywane jest jedynie przez fryzjerów ze stopniami Expert marki L’Oreal. Jest to gwarancja profesjonalnego podejścia do wszelkich aspektów strzyżenia.

Stawiamy na aktualne trendy, ale duży nacisk kładziemy też na dobór kształtu fryzury do typu męskiej urody. Istotna jest też wygoda – tak, by po wyjściu z salonu Klient z łatwością mógł sam zająć się codzienną stylizacją fryzury.

Fryzjer Warszawa Wola

Wiemy, że strzyżenie to sztuka. Nasi wykwalifikowani styliści fryzur uczestniczą w licznych szkoleniach i warsztatach, na których doskonalą się w technikach strzyżenia, a także poznają aktualną modą i najnowsze trendy z zakresu fryzjerstwa męskiego.

Strzyżenie męskie Warszawa Wola

W salonie Elegante korzystamy z najlepszych jakościowo produktów renomowanych marek – szamponów, odżywek, past, pomad i wosków. Używamy ich zarówno przed rozpoczęciem strzyżenia – do mycia włosów oraz ich pielęgnacji, a także do wykończenia fryzury, jej modelowania oraz uzyskania najlepszego (i trwałego) efektu końcowego. W naszej ofercie Klienci znajdą również usługi koloryzacyjne oraz wciąż zyskujące na popularności tonowanie – cover na siwe włosy.

Fryzjerstwo męskie Warszawa Wola

Zajmujemy się również profesjonalną stylizacją męskiej brody, uwzględniając upodobania Klienta, a także rodzaj posiadanego zarostu – jego gęstość, długość i kolorystykę. Fryzjerzy – Barberzy zadbają o perfekcyjny kształt męskiej brody, jej idealny styl i odpowiednią pielęgnację. W salonie przeprowadzamy podstawowe strzyżenie brody oraz jej konturowanie, trymowanie, a także tradycyjne golenie brzytwą.

Fryzjerstwo męskie Warszawa

Więcej informacji o strzyżeniu brody »

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów. Duży nacisk kładziemy na higienę i odpowiednią sterylizację używanych do golenia i strzyżenia narzędzi.

Fryzura odpowiednio dopasowana do stylu i potrzeb. Szybko i profesjonalnie – tylko w Salonie Elegante!

Wola Fryzjer Warszawa

Męskie strzyzenie Warszawa

Warszawa najlepszy Fryzjer męski

męski fryzjer Warszawa

 

 

Cennik usług fryzjerskich – Fryzjer Męski Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12:

 

Strzyżenie męskie Warszawa:
Strzyżenie męskie – stylizacja 50 zł 50 zł 50 zł
Tonowanie męskie – Cover 5 65 zł 65 zł 65 zł
Strzyżenie bród – barber Warszawa
Trymowanie brody 40 zł
Strzyżenie męskie i trymowanie brody 90 zł
Kompleksowe trymowanie brody i kontur maszynka i brzytwa 60 zł
KOMPLET Strzyżenie męskie i kompleksowe trymowanie brody i kontur 95 zł
Strzyżenie wąsów 5 zł

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne


 

Opinie Klientów:
Polecam salon fryzjerski Elegante z czystym sumieniem, pozdrawiam p. Angelikę, dziękuję za cudny kolor włosów… p. Anna, 34

Wrócę do Was z przyjemnością, usługa na poziomie, tak jak lubię… p. Marek, 25

Idealna fryzura, dziękuję i pozdrawiam, ekskluzywny salon w normalnych cenach… p. Magda, 28
Profesjonalnie i z klasą, jestem zadowolona w 100%, w końcu znalazłam swoje miejsce do strzyżenia, p. Wera, 45

zobacz więcej opinii o salonie fryzjerskim Elegante »