Manicure Pedicure

Zabiegi na dłonie i paznokcie: Manicure Pedicure


Manicure Pedicure

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Manicure Pedicure w Warszawie:

Fryzjer, kosmetyczka, masaż, makijażystka, odpowiedni do okazji strój… Dbając o swój kompleksowy wygląd nie można zapomnieć o dłoniach. Zadbane dłonie i paznokcie to bowiem wizytówka każdej kobiety, a także mężczyzny. Salon Elegante zaprasza na profesjonalne zabiegi manicure…

Czym jest manicure?

Manicure to nic innego jak zabieg kosmetyczny wykonywany na paznokciach u rąk. Polega nie tylko na pomalowaniu paznokci lakierem, ale również na wypielęgnowaniu skóry dłoni i skórek wokół paznokci oraz nadaniu im odpowiedniego kształtu i wyrównaniu płytki.

Oferta Elegante na manicure i pedicure

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalne, ale również indywidualne podejście i wysoką estetykę efektu końcowego przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.
Proponujemy między innymi:

  • manicure klasyczny
  • manicure japoński
  • manicure hybrydowy

oraz

  • pedicure
  • zdobienia paznokci
  • pielęgnacyjne zabiegi towarzyszące.

Stawiamy na bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Do każdego Klienta podchodzimy ze świeżym nastawieniem, dbając o to, by wyszedł od nas zadowolony. Zapraszamy zarówno osoby ceniące w manicure klasykę, jak również osoby pragnące eksperymentować z wyglądem swoich dłoni.

 

manicure warszawa

Manicure klasyczny

Klasyczny manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny. Zaczyna się od dezynfekcji dłoni oraz paznokci i usunięcia z nich zanieczyszczeń. Następnie paznokcie zostają skrócone. Manicurzystka używając odpowiednich narzędzi (frezarka, cążki, nożyczki, pilniczki, polerki) nadaje im również kształt. Skóra dłoni zostaje też zmiękczona podczas specjalnej kąpieli w miseczce z wodą i dodatkiem płynu zmiękczającego. Dzięki temu łatwiej usunąć zbędny naskórek i skórki wokół paznokci. Po usunięciu naskórka następuje etap polerowania płytki paznokci, dzięki któremu usunięte zostają zniekształcenia oraz nierówności. Klasyczny manicure kończy się przeważnie malowaniem paznokci wybranym lakierem do paznokci. W zależności od potrzeb, zamiast klasycznego lakieru użyć można regeneracyjnej odżywki do paznokci. Zabieg trwa około 30 minut i należy wykonywać go co około 1- 2 tygodnie, w tym bowiem czasie odrastają skórki i paznokcie.

najlepszy manicure warszawa

Manicure japoński

Manicure japoński różni się od klasycznego. Właściwie, nie jest to tylko manicure, ale też zabieg pielęganacyjny w znakomity sposób wpływający na regenerację łamliwych i rozdwajających się paznokci. Polega on na odpowiednim natłuszczeniu paznokci specjalną pastą zawierającą substancje aktywne z witaminami A+E oraz krzemionkę z Morza Japońskiego, keratynę i pyłek pszczeli. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wcierania pasty składniki docierają w głębsze warstwy, a w efekcie paznokcie stają się mniej łamliwe i mocniejsze. Zyskują również blask i naturalny wygląd. Zabieg zaczyna się podobnie jak klasyczny manicure. Po zmatowieniu płytki wciera się w nią specjalną pastę, o której była mowa powyżej. Efekt widoczny jest od razu po zakończeniu zabiegu. W celu uzyskania pełnego efektu leczniczego manicure japoński należy powtórzyć 3-4 razy zwykle w kilkutygodniowych odstępach.

Manicure hybrydowy

Niewątpliwe zalety manicure hybrydowego to trwałość i blask. Polecamy ten rodzaj manicure osobom, które potrzebują, aby ich dłonie i paznokcie wyglądały nieskazitelnie przez długi czas. Efekt manicure hybrydowego utrzymuje się bowiem przez 2 tygodnie lub nawet dłużej. Jednocześnie, przez cały ten czas paznokcie nie tracą koloru, nie odbarwiają się i pozostają błyszczące. Są twarde, nie łamią się, a sam lakier nie odpryskuje. Zabieg zaczyna się jak klasyczny manicure. Po nadaniu paznokciom kształtu i usunięciu skórek, płytka paznokcia zostaje przez manicurzystkę zmatowiona specjalnym bloczkiem – polerką (dzięki temu lakier na paznokciach utrzymuje się mocniej i dłużej). Na zmatowioną płytkę paznokci nakładany jest żel, a następnie lakier. Od manicure klasycznego odróżnia go głównie to, że każdą z kładzionych na paznokcie warstw lakieru utwardza się pod specjalną lampą UV.

manicure warszawa ceny

Profesjonalizm i wysoka jakość produktów

W naszym salonie do wszystkich zabiegów manicure stosujemy jedynie sprawdzone, wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne i koloryzacyjne) . To niewątpliwie – oprócz fachowej obsługi – klucz do udanego, trwałego manicure. Wielbicielki lakierów do paznokci znajdą u nas szeroką gamę lakierów w najmodniejszych barwach, zarówno stonowanych, jak i totalnie szalonych.
Stosujemy profesjonalne produkty renomowanych firm: Indigo, Semilac, Shellac, Gelish, Gewhol. Dla nas to gwarancja niezawodności i trwałości wykonanej pracy, co tym samym wpływa na zadowolenie naszych Klientów.
Oczywiście nasze manicurzystki nie tylko wykonują dla swoich Klientów perfekcyjny manicure, ale też potrafią doradzić jak dbać o dłonie i paznokcie – by wyglądały zdrowo i estetycznie pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie. A wszystko to w miłej, swobodnej atmosferze.

pedicure warszawa ceny

Bezpieczeństwo usług

Niezwykle ważny element każdego manicure to higiena i sterylność pracy. W salonie Elegante przykładamy do tego ogromną wagę, dlatego też w przypadku manicure i pedicure narzędzia i sprzęt używany do zabiegów dezynfekujemy i sterylizujemy każdorazowo przy pomocy myjki ultradźwiękowej oraz autoklawu. Nasze manicurzystki używają jednorazowych rękawiczek i niezwykle starannie przestrzegają zasad higieny.
Stosujemy też zasadę: jeden Klient równa się jeden komplet przyborów. Dlatego też podczas zabiegów używamy tylko jednorazowych patyczków, pilniczków i polerek, a także jednorazowe ręczniki oraz klapeczki w przypadku pedicure. Po zakończonym zabiegu i wizycie w salonie Klientka może zabrać komplet przyborów ze sobą do domu.

Serdecznie zapraszamy na manicure i pedicure do nas!

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu manicure / pedicure Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

MANICURE / PEDICURE CENY

MANICURE BEZ MALOWANIA

cena: 80 PLN

MANICURE Z MALOWANIEM

cena: 90 PLN

MANICURE MĘSKI

cena: 90 PLN

MALOWANIE PAZNOKCI

cena: 50 PLN

MANICURE HYBRYDOWY

cena: 130 PLN

MANICURE HYBRYDOWY FRENCH

cena: 150 PLN

MANICURE HYBRYDOWY + BAZA

cena: 130 PLN

MANICURE VINYLUX

cena: 100 PLN

MANICURE JAPOŃSKI

cena: 80 PLN

MANICURE SPA DE LUXE Z PARAFINĄ NA DŁONIE BEZ MALOWANIA

cena: 100 PLN

PEDICURE BEZ MALOWANIA

cena: 120 PLN

PEDICURE Z MALOWANIEM

cena: 130 PLN

PEDICURE MĘSKI

cena: 140 PLN

PEDICURE HYBRYDOWY

cena: 160 PLN

PEDICURE HYBRYDOWY FRENCH

cena: 170 PLN

PEDICURE VINYLUX

cena: 140 PLN

PEDICURE JAPOŃSKI

cena: 140 PLN

ŚCIĄGNIĘCIE HYBRYDY

cena: 40 PLN

ŚCIĄGNIĘCIE HYBRYDY Z OPIŁOWANIEM

cena: 65 PLN

OPRACOWANIE PAZNOKCI STÓP

cena: 90 PLN

OPRACOWANIE PAZNOKCI STÓP HYBRYDOWE

cena: 120 PLN

PARAFINA

cena: 65 PLN

ZAŁOŻENIE ŻEL/AKRYL NA NATURALNĄ PŁYTKĘ Z MALOWANIEM

cena: od 200 PLN

ZAŁOŻENIE ŻEL/AKRYL NA NATURALNĄ PŁYTKĘ Z MALOWANIEM FRENCH

cena: od 200 PLN

ZAŁOŻENIE ŻEL/AKRYL NA NATURALNĄ PŁYTKĘ Z MALOWANIEM HYBRYDĄ

cena: od 200 PLN

UZUPEŁNIENIE ŻEL/AKRYL Z MALOWANIEM

cena: 150 PLN

UZUPEŁNIENIE ŻEL/AKRYL Z MALOWANIEM FRENCH

cena: 180 PLN

UZUPEŁNIENIE ŻELU Z MALOWANIEM HYBRYDĄ

cena: 170 PLN

ZDOBIENIE

cena: od 15 do 80 PLN

NAPRAWA PAZNOKCIA

cena: 25 PLN

ZDJĘCIE ŻELU

cena: 50 PLN