Przedłużanie włosów – metodą Hairtalk Extensions

Przedłużanie włosów – metodą Hairtalk Extensions


Przedłużanie włosów – metodą Hairtalk Extensions

Profesjonalny Salon Fryzjerski Elegante Warszawa zaprasza na zabieg Przedłużanie włosów – metodą Hairtalk Extensions. Całkowita nowość na polskim rynku fryzjerskim! Najlepsza metoda przedłużania włosów:
 

Marzysz o pięknych, długich i gęstych włosach? Męczy Cię okres przejściowy podczas ich zapuszczania? Nie wiesz jaką metodę przedłużania włosów wybrać?   Teraz możesz podczas jednej krótkiej wizyty w naszym Salonie spełnić swoje marzenie i zmienić krótką fryzurę w burzę długich, wspaniałych włosów!   Idealne rozwiązanie? Przedłużanie włosów Hairtalk Extensions!

 

Na czym polega zabieg?

Dzięki haitalk extension naszemu Fryzjerowi wystarczy jedynie godzina, aby dodać długości lub objętości Twoim włosom. Jest to proste do osiągnięcia dzięki tak zwanej metodzie kanapkowej, gdzie włosy umieszczone są pomiędzy dwoma przeźroczystymi taśmami, a połączenie jest bardzo płaskie przez co niewidoczne, elastyczne, miękkie i wygodne. Pasma można kilkukrotnie usunąć przy pomocy odpowiedniego sprayu i po zmianie taśm ponownie założyć. Gwarantujemy zadowolenie! Lekkie, piękne pasemka, których nie czuje się nawet leżąc!  
Jest to obecnie najlepszej jakości metoda przedłużania włosów dostępna na europejskim rynku.
 

Do kogo jest skierowany?

Zabieg przedłużania doczepiania zagęszczania włosów metodą Hairtalk Extensions polecany jest każdemu komu zależy na natychmiastowym i całkowicie NATURALNYM (praktycznie niezauważalnym) efekcie dłuższych i gęstszych włosów. W odróżnieniu od pozostałych metod przedłużania włosów takich jak clip on, ringi, itp. metoda Hairtalk Extensions to wysokojakościowe przedłużanie dla najbardziej wymagających Klientów. Prezentowany zabieg nie należy do najtańszych metod przedłużania włosów ale z pewnością efekt należy do najlepszych! Również jakość użytych do doczepienie włosów jest najwyższa z dostępnych na rynku.  

Zalety zabiegu – za co nasze Klientki pokochały Hairtalk extensions?

  • w 100% naturalne włosy (miękkie, piękne i zdrowe)
  • są to włosy indyjskie (grubsze oraz mocniejsze)
  • to jedyne na całym rynku włosy, które posiadają zachowaną łuskę włosa (nie puszą się, łatwość w stylizacji)
  • super szybka aplikacja (przedłużenie lub zagęszczenie włosów zajmuje mniej niż godzinę)
  • długotrwały efekt (jednorazowe założenie wystarcza na około 2 miesiące użytkowania)
  • ultra cienkie taśmy niewyczuwalne podczas noszenia
  • złącze posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne (taśmy testowane medycznie pod kątem dermatologicznym)
  • extra łatwa stylizacja (podatne na modelowanie przy użyciu termoloków, lokówki, prostownicy)
  • bogata paleta kolorów (możliwość łączenia kolorów)
włosów przedłużanie warszawa wola przedłużanie włosów warszawa
 

Ważne informacje

Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions wykonywane jest przy użyciu 100% włosów Remi w jakości premium. Mamy do wyboru trzy długości: 25cm, 40cm i 55cm oraz trzy rozmiary: 1cm, 3cm i 4cm. Aby uzyskać jedno pasemko użyte zostają dwa ultracienkie, elastyczne paski włosów. Każdy został wykonany z medycznie przetestowanej taśmy i specjalnie zaprojektowany. W tej metodzie naturalne włosy znajdują się między dwoma pasmami hairtalk extensions. Tworzy to idealne, bardzo elastyczne połączenie naturalnych włosów bez ostrych zakończeń czy krawędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, a przy okazji unikamy nieprzyjemnego uczucia „ciągnięcia”.  

hairtalk extensions najlepsza metoda przedłużania włosów
  Całkowicie bezpieczna i błyskawiczna usługa. Do kompletnego przedłużenia włosów hairtalk extensions zazwyczaj potrzeba około 20-30 pasemek. Aplikacja trwa średnio mniej niż godzinę. Usunięcie pasemek trwa jeszcze krócej i jest całkowicie nieszkodliwe dla naturalnych włosów. W tym celu pasma spryskiwane są specjalnym płynem i po upływie niecałej minuty usuwa się je z włosów. Następnie na pasma zakładane są nowe taśmy hairtalk i można je ponownie założyć. Przestrzegając zasad prawidłowej pielęgnacji te same pasemka można użyć nawet 3-4 razy i cieszyć się nimi przez cały rok! Zapraszamy na darmową konsultację podczas której fryzjer odpowie na wszystkie pytania i dobierze odpowiednią długość oraz kolor włosów.  

Zdjęcia po zabiegu przedłużania włosów hairtalk extensions:

 
przyklady przedluzanie wlosow hairtal extensions jaka metoda przedluzania wlosow
przyklady przedluzanie wlosow hairtal extensions najlepsza metoda przedluzania wlosow
przedluzanie wlosow jaka metoda
 

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów
 Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK ZABIEGU PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

25cm

1 kolor - cena: 1700 PLN | Kolor z odrostem - cena: 1900 PLN | Podciągnięcie przedłużonych włosów - cena: 600 PLN

40cm

1 kolor - cena: 2100 PLN | Kolor z odrostem - cena: 2500 PLN | Podciągnięcie przedłużonych włosów - cena: 600 PLN

55cm
1 kolor - cena: 3100 PLN | Kolor z odrostem - cena: --- PLN | Podciągnięcie przedłużonych włosów - cena: 600 PLN

*niestandardowe przedłużanie i zagęszczanie włosów ustalane jest indywidualnie


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!