Misja Salonu Elegante

Misja Salonu Urody Elegante w Warszawie


Misja Salonu Urody Elegante w Warszawie

Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających zarówno na twarz jak i na ciało. Specjalizujemy się w nieinwazyjnych, najnowocześniejszy metodach odmładzania, biorewitalizacji skóry, wyszczuplania oraz modelowania sylwetki. W ofercie salonu znajduje się pełen zakres usług laseroterapii, mezoterapii oraz nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Dzięki ogromnego zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do Klienta, światowej klasy produktom oraz nowoczesnemu sprzętowi zadbamy o Państwa skórę, sylwetkę oraz dłonie i stopy.

Specjalizujemy się także w przedłużaniu rzęs metodami: 1:1, 2:1 i 3:1. Zajmujemy się stylizacjami rzęs: jedwabnych, mink oraz 100% naturalnych z norek syberyjskich. W ofercie posiadamy zdobienie cyrkoniami, brokatem oraz doklejanie rzęs kolorowych. Posiadamy jedynie certyfikowane produkty. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniej długości oraz grubości rzęs.

Salon w swojej ofercie zawiera również masaże lecznicze, relaksacyjne oraz wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

W naszym studiu mogą Państwo wykonać także profesjonalny makijaż dzienny, wieczorowy bądź okolicznościowy przy użyciu kosmetyków takich jak Channel, Dior, LaPrairie, YSL czy Lancome.

Nasz salon zdobył miano salonu Expert L’Oreal. Pod okiem profesjonalisty można skorzystać z usług fryzjerskich takich jak koloryzacja, regeneracja czy stylizacja włosów. W ofercie znajdą Państwo zabiegi skierowane zarówno dla Pań jak i dla mężczyzn. Używamy najlepszych, profesjonalnych kosmetyków. W swojej ofercie dotyczącej koloryzacji, dzięki bezpiecznym i niezwykle skutecznym produktom możemy zaproponować Państwu głęboki, wyjątkowy kolor oraz regenerację włosów. Dla mężczyzn doskonałym zabiegiem jest dyskretne tuszowanie siwych włosów.

Współpracują z nami doświadczeni lekarze Medycyny Estetycznej oraz Dermatolog.

Istnieje możliwość zakupu bonów upominkowych i specjalnych pakietów okolicznościowych.

Tylko u nas, wykwalifikowana obsługa, najwyższej jakości produkty i sprzęt oraz wyjątkowe promocje zapewnią Ci relaks, dobre samopoczucie i wymarzony efekt. Nasi styliści fryzur odmienią Twój wizerunek.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów !!!

W imieniu całego zespołu serdecznie Państwa zapraszam, Kamila Cudna

Umów się na zabieg teraz:Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!