O nas

Witamy w prawdopodobnie najlepszym salonie kosmetyczno fryzjerski w Warszawie!


Historia

Salon urody Elegante to nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny mieszczący się przy ul. Ordona 12A w Warszawie. Jesteśmy Twoim centrum urody i zdrowia. To wyjątkowe, kameralne i stylowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które zapewni Ci poczucie komfortu i relaksu.

Zespół Elegante

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu. To wszystko w trosce o bezpieczeństwo, satysfakcję oraz piękno, kondycję i zdrowie. Dewizą Elegante są: jakość, doświadczenie i profesjonalizm.

Galeria zdjęć z salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Elegante

Program Lojalnościowy

Dla naszych stałych Klientów oferujemy Program Lojalnościowy w postaci darmowych zabiegów!

Program Lojalnościowy Salonu Kosmetycznego / Fryzjer Elegante


Filozofia i Polityka Jakości

Filozofia salonu Elegante to połączenie najbliższych człowiekowi wartości: harmonii, szczęścia oraz optymizmu.

W czasach nieuczciwych praktyk, gdzie dbałość o klienta przesłaniana jest przez chęć maksymalizacji zysku, gwarantujemy, że w salonie Elegante dobro osób, które powierzają nam swoje ciało i urodę, zawsze stoi na pierwszym miejscu: dowiedz się więcej o naszej Polityce Jakości

Atmosfera

Klimatyczne wnętrze, świece, relaksująca muzyka, aromatyczna herbata i unosząca się woń olejków eterycznych przeniosą Państwa w atmosferę wyciszenia i odprężenia.

Dowiedz się więcej o Salonie Kosmetycznym i Fryzjerskim Elegante


Oferowane zabiegi

Personel

Fryzjerzy

Kosmetyka i Stylistki Rzęs


Sprawdź opinie o Salonie Urody Elegante

Jestem klientką salonu Elegante od lat i nie zamieniłabym go na żaden inny. To miejsce, w którym panuje przyjazna, ciepła atmosfera, a warunki zabiegów są niezwykle komfortowe. Dzięki temu, można się tu poczuć, jak we własnym domu. Obsługa stoi na najwyższym poziomie – kwalifikacje pracowników potwierdzają liczne certyfikaty, ale przede wszystkim świadczą o nich spektakularne efekty. Szczególnie polecam przedłużanie rzęs oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz – w salonie Elegante to czysta przyjemność i gwarancja zadowolenia.

Polecam z całego serca każdemu, kto ceni sobie jakość i profesjonalizm…

 

Zobacz więcej autentycznych opinii o Salonie Urody Elegante w Warszawie

Salon godny polecenia