Polityka Jakości

Polityka Jakości Salonu Urody Elegante w Warszawie


Polityka Jakości Salonu Urody Elegante w Warszawie

W czasach nieuczciwych praktyk, gdzie dbałość o klienta przesłaniana jest przez chęć maksymalizacji zysku, gwarantujemy, że w salonie Elegante dobro osób, które powierzają nam swoje ciało i urodę, stoi na pierwszym miejscu. Stosujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty oraz przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Wychodzimy z założenia, że zdrowie klientów jest wartością bezcenną, więc nie narażamy nikogo na najmniejsze ryzyko.

W salonie Elegante niedopuszczalne jest ponowne wykorzystanie materiałów jednorazowego użytku, jak rękawiczki, czepki czy podkładki do manicure i pedicure. Wszystkie narzędzia stosowane podczas zabiegów, każdorazowo poddawane są dezynfekcji i sterylizacji. Nieporządku nie dałoby się ukryć, a brud byłby widoczny gołym okiem, więc najlepiej przyjść do nas i samemu sprawdzić, że idea czystości i bezpieczeństwa przyświeca każdej osobie z naszego personelu. Troska o zdrowie i zadowolenie klienta stanowi podstawę naszej działalności.

Najkrócej, jak można scharakteryzować ideę, która przyświeca naszej pracy to: być najbliżej ideału. Troszczy się o to cały zespół salonu Elegante, złożony z profesjonalistów. Mamy to szczęście zrzeszać w jednym miejscu ludzi, będących specjalistami w swojej dziedzinie. Za cel stawiamy sobie zadowolenie klienta, które jest jednocześnie najpiękniejszą zapłatą za to, co robimy.

W trosce o jakość świadczonych usług, nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje. Profesjonalizm przejawia się nie tylko poprzez zadowolenie Klientek, ale także w licznych certyfikatach i szkoleniach, których każdy członek zespołu zebrał wiele na swojej ścieżce zawodowej.

W swojej praktyce stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Cieszy nas każda osoba, która przychodzi do naszego salonu. Staramy się podchodzić do potrzeb każdej z nich indywidualnie, a w przypadku osób, które są u nas po raz pierwszy, sprawić, by wróciły na kolejną wizytę. W naszej pracy stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Umów się na zabieg teraz:Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!