Fryzury upięcia uczesania ślubne

Większość par uważa dzień ślubu za najważniejszy w swoim życiu. Nic więc, że wszystko musi być dokładnie przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Także wyboru fryzury w żadnym razie nie zostawiamy na ostatnią chwilę. Ba, często już rok przed planowaną uroczystością zaczynamy zapuszczanie, odżywianie i wzmacnianie, by tego szczególnego dnia prezentowały się zjawiskowo. Z przyjemnością, życząc wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, podpowiadamy, jaką fryzurę wybrać na tę szczególną okazję.

fryzury ślubne fryzjer Warszawa

Mała rada przed decyzją

Oprócz zjawiskowego wyglądu, ważne, byś w wybranej fryzurze czuła się komfortowo. Chyba nie ma nic gorszego, niż całonocne użeranie się z kosmkami opadającymi na twarz czy wichrzącym się w tańcu upięciem. Można temu zaradzić – bardzo modne jest umawianie się z fryzjerką na próbne uczesanie. Wykorzystaj ten moment! Nie rób tego na tydzień czy dwa przed weselem, ale na przykład na uroczystość rodzinną czy inną imprezę. Wtedy będziesz miała okazję sprawdzić, nie tylko, jak wyglądasz, ale także to, jak dana fryzura się utrzymuje i czy coś Ci w niej nie przeszkadza. Po takiej próbie będziesz mogła ją dowolnie zmodyfikować i skonsultować z fryzjerką. W dniu swojego ślubu ni będziesz musiała się już o nic martwić i niczym denerwować! Ale wracajmy do fryzur…

Klasyka – długie włosy

Jeśli mozolne zapuszczanie przyniosło efekt, masz ogromne pole do popisu – poczynając od lekkich i rozpuszczonych loków, poprzez delikatne upięcia, aż po wymyślne koki. Twoja fantazja jest tutaj niczym nieograniczona – pod warunkiem, że znajdziesz doświadczonego fryzjera, który będzie w stanie podołać Twoim oczekiwaniom.

Beautiful bride with fashion wedding hairstyle -  on white background

Najlepsza fryzura to taka, którą robi się przez dwie godziny, a wygląda jakby była gotowa w 5 minut – dlaczego nie zastosować tej zasady na ślubie? To Twój dzień i Ty masz czuć się w nim dobrze! Rozpuszczone lub lekko zebrane, falowane włosy są odpowiednie na każdą okazję – wyglądają dziewczęco, a jednocześnie zmysłowo.

Beautiful woman with wedding hairstyle of pigtail. On white background

Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej wyrafinowanego, możesz zdecydować się na efektowne upięcie. Pamiętaj jednak, że w takich sytuacjach łatwo przesadzić, więc wybierz coś oryginalnego, ale co jednocześnie nie doda Ci 10 lat. Przemyśl także, czy dobrze wyglądasz we włosach całkowicie zebranych do tyłu czy lepiej zostawić je częściowo rozpuszczone – w tej kwestii na pewno pomocny będzie profesjonalny stylista fryzur, który dobierze upięcie odpowiednie do kształtu Twojej twarzy.

woman with beautiful wedding hairstyle

Im skromniejszą fryzurę wybierzesz, tym bardziej dziewczęco, subtelnie i młodo będziesz wyglądała. Misternie układane koki czy nieskazitelne upięcia, nie są już w modzie i nie prezentują się najlepiej. Postaw na naturalny powab, a piękno, które w ten sposób wydobędziesz, sprawi, że będziesz wyglądała oszałamiająco w najważniejszym dniu Twojego życia. Sama porównaj, czy poniższe fryzury są tym, czego szukasz. Od ekstrawagancji i oryginalności o krok do tandety.

Attractive bride with style wedding hairstyle - isolated

Krótkie włosy? Żaden kłopot!

Nie dla Ciebie zapuszczenie? A może po prostu w długich włosach nie wyglądasz lub nie czujesz się najlepiej? Nic na siłę! Nikt nie powiedział, że na ślubie musisz mieć długie fale czy upięcia na pół głowy. Fantazyjnie wpięty kwiat, welon czy inna wymyślna ozdoba potrafią sprawić, że swoją codzienną fryzurę zmienisz w zjawiskową ślubną. Nic łatwiejszego!

bride with modern hairstyle

beautiful wedding hairstyle

Krótkie, długie, proste czy kręcone – niezależnie od tego, jakie włosy posiadasz, najważniejsze, byś dobrała fryzurę, która nie tylko Ci się podoba, ale będzie także dla Ciebie odpowiednia. Postaw nie tylko na wygląd, ale także na wygodę – w końcu masz do przetańczenia całą noc.

smiling bride with curly wedding hairstyle