Koloryzacja - farbowanie włosów Luo Color L’Oreal Professionnel

Farbowanie włosów Luo Color L’Oreal Professionnel jest przeznaczona dla osób, które marzą o świeżym, głębokim i przede wszystkim trójwymiarowym kolorze włosów. Ten rodzaj farbowania zapewnia efekt różnokolorowych refleksów uzyskanych przy użyciu jednej farby. Pozwala na to specjalna, nowoczesna technologia, która jednocześnie nadaje włosom wybrany przez klientkę odcień oraz zapewnia mieniące się refleksy. Ten rodzaj koloryzacji jest rewolucją na rynku farb do włosów. Na czym polega jej niezwykłość? Inteligentne cząsteczki barwników wchodzące w skład farby Luo Color L’Oreal Professionnel odbijają pod różnym kątem część docierającego do włosów, a część pochłaniają, przez co możemy cieszyć się efektem trójwymiarowości i świetlistości, przy jednoczesnym świeżym i głębokim kolorze.

O sile koloryzacji włosów Luo Color L’Oreal Professionnel świadczy także fakt, że włosy poddane są działaniu pielęgnacyjnej technologii Nutrishine. Zawarty w farbie olejek z pestek winogron zapewnia wzmocnienie włosów zarówno od wewnątrz, jak i na ich powierzchni. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko zjawiskowym i trwałym kolorem oraz oszałamiającą grą światła na Twojej fryzurze, ale – co równie ważne – pięknymi, wygładzonymi i odżywionymi włosami przez długi czas od momentu farbowania. Luo Color L’Oreal Professionnel to nie tylko zwyczajny zabieg koloryzacji, ale jednocześnie, dzięki zawartym w farbie składnikom, to także proces odżywiania i regeneracji. Możesz cieszyć się wybranym i wymarzonym kolorem na zdrowych, świetlistych i mieniących się naturalnymi refleksami włosach. Marka L’Oreal stanowi jednocześnie gwarancję najwyższej jakości stosowanych kosmetyków i maksymalnej trwałości koloru w czasie.

Teraz nie musisz się już martwić o swoje delikatne i skłonne do wypadania włosy. Nie musisz z tego powodu rezygnować z koloryzacji, gdyż o słabe włosy zatroszczą się aktywne czynniki zawarte w farbach Luo Color L’Oreal Professionnel. Pierwszy z nich, Protect Shine, zapewnia odżywienie włosa od nasady aż po same końce oraz skuteczną ochronę podczas procesu koloryzacji. Drugi – Reflect Shine, jest gwarantem ciągłości efektu świetlistości i blasku przy każdej kolejnej koloryzacji. Chociaż najlepsze efekty osiągane są na włosach o naturalnym kolorze, nic nie stoi na przeszkodzie, by Luo Color wykonać u klientki, która poddawała się wcześniej innemu rodzajowi koloryzacji. Zabieg, na specjalnie przygotowanych przez fryzjera włosach uprzednio farbowanych, da takie same efekty, jakie dałby na włosach naturalnych. Dla podtrzymania głębi koloru, wydobytego blasku, świeżości, nasycenia i mieniących się refleksów, koloryzację – w zależności od czasu, w jakim odrastają włosy – należy powtarzać optymalnie co około 5 tygodni.

Farby do włosów Luo Color L’Oreal Professionnel nie tylko zrewolucjonizowały dziedzinę koloryzacji, ale znacznie skróciły czas aplikacji i pozostawienia farby na włosach. Teraz, by móc cieszyć się zjawiskowym, trójwymiarowym i różnorodnym kolorem, wystarczy raptem 20 minut. Samo nałożenie produktu jest równie bezproblemowe, gdyż farba Luo Color to perłowy żel o niedrażniącym, przyjemnym zapachu. Po zmyciu, koloryzację kończy umycie włosów w specjalnym szamponie Luo Post z serii profesjonalnych kosmetyków marki L’Oreal. Spowoduje to utrwalenie efektu, pogłębienie koloru oraz podkreślenie świetlistości i trójwymiarowości swoistej feerii odcieni na gładkich i lśniących włosach. Dodatkowo Luo Color stanowi łatwy sposób pokrycia siwych włosów w łatwy, nieinwazyjny i delikatny dla nich sposób.