Keratynowa odbudowa włosów Pro-Keratin Refill L’Oreal Professionnel

Keratynowa odbudowa włosów Pro-Keratin Refill L’Oreal Professionnel

Intensywna kuracja do włosów Pro-Keratin Refill marki L’Oreal Professionnel to zabieg mający na celu uzupełnienie budulca włosów, jakim jest keratyna. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa odbudowa zniszczonej struktury włosów oraz nadanie im zdrowego blasku i długotrwałej odporności. Pro-Keratin Refill to całkowicie rewolucyjna terapia, przynosząca natychmiastowe efekty. Zniszczone i bardzo osłabione włosy stają się wyraźnie wzmocnione i zregenerowane.

Podstawą fenomenalnego działania preparatów Pro-Keratin Refill jest odpowiednio skomponowany skład i działanie innowacyjnych technologii Incell i Pro-Keratin:

  • zawarte w preparacie aminokwasy i proteiny pszenicy odpowiadają za natychmiastowy efekt wzmocnienia oraz uzupełnienie w strukturze włosów brakującej keratyny. Ten sposób odbudowy przypomina układanie puzzli – miejsca, gdzie brakuje tak ważnego budulca, jakim jest keratyna, zostają natychmiast wypełnione dzięki zrewolucjonizowanej formule działania preparatu Pro-Keratin Refill
  • cząsteczki lipidów zawarte w ampułce Pro-Keratin swoją budową przypominają ceramidy wchodzące w skład struktury włosa, co pozwala na osiągnięcie efektu idealnego wypełnienia oraz odbudowy uszkodzonych elementów
  • technologia Incell – znana także z innych kuracji intensywnie odżywiających, jakie w swojej ofercie posiada marka L’Oreal Professionnel; sprawia, że powierzchnia włosów pokrywa się niewidzialną powłoczką ochronną, która stanowi naturalną obronę, zarówno przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UVA i UVB, jak i przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym także wolnych rodników. Włosy są nie tylko idealnie odżywione, ale także skutecznie zabezpieczone na przyszłość.

Wart podkreślenia jest fakt, że działanie ampułki rozpoczyna się nie na powierzchni włosów, ale już w ich cebulkach. Substancje odżywcze, wnikając w głąb skóry głowy, powodują, że kolejne włosy wzrastają naturalnie mocne, zdrowe i odporniejsze na zniszczenia. Widać zatem, że kuracja Pro-Keratin Refill to nie tylko zwykłe odżywianie powierzchni włosa, ale także swego rodzaju pozytywna ingerencja w jego porost, procentująca w przyszłości piękną, mocną i zdrowo wyglądającą fryzurą. Ponadto wspomniana już technologia Incell zabezpiecza włosy przed utratą wody, dlatego też są one bardziej sprężyste i elastyczne.

Zabieg regeneracji i wypełniania przy zastosowaniu ampułki Pro-Keratin Refill jest wykonywany w profesjonalnym salonie z użyciem technologii ozonoterapii i składa się z kilku etapów:

  1. Zastosowanie ampułki – jej zawartość rozpyla się na umytych i lekko osuszonych ręcznikiem włosach, a następnie dokładnie – pasmo po paśmie – wmasowuje.
  2. Szampon odbudowujący Pro-Keratin – po uprzednim opłuknięciu preparatu, włosy myje się przy użyciu specjalnego szamponu z tej samej serii.
  3. Maska lub odżywka odbudowująca – dokładnie rozprowadzana jest na całej długości włosów – od nasady, aż po same końce. Maskę należy pozostawić przez ok. 4-5min., odżywkę natomiast nieco krócej – 2-3min. W obu przypadkach preparat należy dokładnie spłukać.
  4. Zastosowanie odbudowującego kremu termicznego – na lekko osuszone ręcznikiem włosy należy nanieść preparat, dokładnie rozprowadzając go na całej długości – pasmo po paśmie. Wówczas włosy suszy się przy zastosowaniu specjalnego urządzenia do ozonoterapii wyglądem przypominającego zwykłą suszarkę. Tak zregenerowane i odżywione włosy mogą zostać poddane dalszej stylizacji.

Profesjonalna kuracja pozwala na osiągnięcie widocznych efektów już po pierwszym zastosowaniu – włosy stają się wygładzone, odżywione i jedwabiście miękkie w dotyku. Jeśli zauważyłaś w swojej fryzurze brak blasku, zwiększenie szorstkości i porowatości lub inne zniszczenia powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych czy chemicznych, jak na przykład koloryzacja, to zabieg przy zastosowaniu rewolucyjnej technologii Pro-Keratin jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Spraw, by Twoje włosy stały się wyraźnie odżywione, zregenerowane i odbudowane.