Eksperci Salonu Elegante w TVN Style - o przedłużaniu rzęs

Nasi eksperci wzięli udział w programie telewizyjnym Agnieszki Szulim TVN Style „Stylowy Magazyn” – to life-style’owy program, który kierowany jest do nowoczesnych kobiet. Nasi eksperci opowiedzieli o sposobach na piękne rzęsy – a najlepszym na nie sposobem jest oczywiście przedłużenie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 w naszym Salonie Urody. Metoda ta polega na doklejeniu przez specjalistkę przy pomocy profesjonalnego kleju jednej rzęsy sztucznej do rzęsy naturalnej. Poprawnie zaaplikowane rzęsy nie osłabiają naturalnego włosa. W przeciągu 2-3 godzin jakie trwa pełna aplikacja rzęs możemy uzyskać naturalny efekt pogrubionych, wydłużonych oraz zagęszczonych rzęs.

Aby stale utrzymywać piękny wachlarz przedłużonych rzęs należy je uzupełniać co 3-4 tygodnie. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, na zamkniętych oczach, co pozwala na zrelaksowanie się, a nawet drzemkę 🙂

Dla Pań, które nie mają czasu na profesjonalne przedłużanie rzęs proponujemy domowe, naturalne sposoby pielęgnacji rzęs. Idealnie sprawdzi się tu olejek rycynowy, witamina E w kapsułkach, olej kokosowy bądź zwykła wazelina. Używanie tych kosmetyków to regularne, codzienne aplikowanie na rzęsy. Wówczas efekty pogrubionych, wydłużonych rzęs pojawią się po około 2-3 miesiącach ich stosowania. Należy więc uzbroić się w cierpliwość.

Wg. Agnieszki Szulim piękne rzęsy są jednym z atrybutów kobiecości i my w pełni podzielamy tą opinię. Warto więc zadbać o to, aby były zdrowe, długie, podkręcone oraz gęste. Sprawdź efekty zabiegu i dowiedz się więcej o przedłużaniu rzęs w Salonie Urody Elegante w Warszawie.