Usuwanie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie ciała, modelowanie sylwetki – MedShape

Usuwanie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie ciała, modelowanie sylwetki – MedShape


Usuwanie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie ciała, modelowanie sylwetki – MedShape

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na Usuwanie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnianie ciała, modelowanie sylwetki – MedShape w Warszawie:
MedSHAPE jest bezinwazyjną, bezbolesną, najskuteczniejszą metodą redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jest połączeniem czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach na ciało. Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy, które są niezbędne do walki z cellulitem oraz spalania tkanki tłuszczowej. Uwaga – sprawdź też Karboksyterapia Warszawa – inną, alternatywną dla Medshape metodę usuwania cellulitu, zadzwoń do nas, nasi eksperci doradzą, którą powinnaś wybrać.

Na czym polega zabieg?

Przy nadmiarze tkanki tłuszczowej stan skóry jest dodatkowo pogorszony przez występowanie cellulitu. Objawia się on zmianami obrzękowo – włóknisto- stwardnieniowych tkanki podskórnej. Proces zaczyna się od nadmiernego odkładania się tłuszczu w komórkach tłuszczowych co doprowadza utrudnionego krążenia krwi i limfy oraz do obrzęków. W wyniku tego spowalnia się metabolizm tkanek podskórnych i komórek skóry. Skóra traci swą elastyczność, jak również staje się nierówna i wiotka. Aby zredukować rozmiar komórek tłuszczowych trzeba uruchomić procesy kataboliczne w tkance podskórnej i procesy anaboliczne w skórze.

glowica_medshape_warszawa

MEDSHAPE poprzez zastosowanie czterech różnych technologii: lasera biostymulującego IR, biopolarnych fal radiowych, masażu podciśnieniowego oraz masażu mechanicznego staje się najskuteczniejszym urządzeniem mającym na celu redukcję komórek tłuszczowych.

usuwanie_cellulitu

Aparatura ta posiada dwie głowice MedContour przeznaczone do zabiegów na ciało. Wykonane z najwyższej jakości materiałow, w których zastosowano najnowsze technologie. Głowice te wykorzystują synergiczne połączenie RF, lasera IR oraz masażu zarówno mechanicznego, jak i podciśnieniowego. Wszystkie te parametry zastosowane w głowicach działają niezwykle szybko, ale jednocześnie bardzo precyzyjnie. To głębokie oddziaływanie na wszystkie warstwy skóry umożliwia osiągnięcie długotrwałych i rewelacyjnych efektów przy zastosowaniu zaledwie jednego zabiegu w tygodniu. MedSHAPE wykorzystuje działanie:
 • lasera biostymulującego IR, który działa na płytkich warstwach skóry oraz podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przygotowuje skórę do intensywniejszego działania RF na głębszych warstwach skóry i lepszego przepływu prądu. Ponadto przyspiesza metabolizm oraz zwiększa ilość dostarczonego tlenu co przyspiesza proces lipolizy
 • biopolarnych fal radiowych, które działają na głębokie warstwy skóry i podnoszą temperaturę w tkankach, dzięki czemu odbudowują się włókna kolaganu i elastyny. Dodatkowo niwelują adipocyty (komórki tłuszczowe) z nagromadzonych miejsc. Aktywowane są procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych
 • masażu podciśnieniowego vacuum, który poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej i zapewnia zwiększoną dawkę tlenu, który niezbędny jest do spalania tłuszczu oraz redukcji cellulitu. Zwiększa także głębokość przenikania prądu RF oraz światła IR, jak również zwiększa działanie fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej
 • masażu mechanicznego, w którym ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny, dzięki czemu usprawniany jest proces usuwania toksyn z organizmu oraz przyspieszane są procesy metabolizmu, które prowadzą do zmniejszenia zlepiania się komórek tłuszczowych.

urzadzenie_medshape_modelowanie_sylwetki

Do kogo jest skierowany?

Zabiegi MEDSHAPE polecane są dla wszystkich kobiet i mężczyzn, których pragnieniem jest znalezienie skutecznego, szybkiego i nieinwazyjnego rozwiązania dla problemów z ciałem wykluczając ryzyko wystąpienia skutków ubocznych oraz powikłań. Bez względu na rodzaj i kondycję skóry zabiegi MEDSHAPE można ściśle dopasować do potrzeb każdego Klienta, aby jak najszybciej uzyskać pożądane efekty.

aktywacja_procesu_lipolizy

Zalety zabiegu

Zabiegi przy użyciu MedSHAPE pozwalają na zmniejszenie obwodów ciała nawet o kilka centymetrów w bardzo krótkim czasie. Ponieważ MEDSHAPE posiada medyczną certyfikacje CE, zabiegi objęte są gwarancją bezpieczeństwa i uzyskania spektakularnych efektów.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

modelowanie_sylwetki_warszawa

Efekty MEDSHAPE w zabiegach na ciało:
 
 • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie skóry
 • modelowanie ciała
 • wysmuklenie ciała
 • aktywacja procesu lipolizy
 • przyspieszenie metabolizmu
 • ujędrnienie biustu
 • detoksykacja
 • poprawa przepływu limfy oraz krążenia krwi

Przebieg zabiegu

 

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Medshape – usuwanie cellulitu Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK ZABIEGU MEDSHAPE USUWANIE CELLULITU CENY

MEDSHAPE: 4 TECHNOLOGIE W ODCHUDZANIU

MEDSHAPE BRZUCH / 30 MIN

cena: 170 PLN

MEDSHAPE POŚLADKI + BIODRA / 30 MIN

cena: 170 PLN

MEDSHAPE UDA – TYŁ / 30 MIN

cena: 170 PLN

MEDSHAPE UDA PRZÓD / 30 MIN

cena: 170 PLN

MEDSHAPE RAMIONA / 30 MIN

cena: 170 PLN

MEDSHAPE ŁYDKI / 30 MIN

cena: 170 PLN

SERIA 6 ZABIEGÓW / 30 MIN + 7 ZABIEG GRATIS

cena: 1020 PLN

MEDSHAPE UDA – POŚLADKI I BIODRA / 60 MIN

cena: 270 PLN

MEDSHAPE UDA. ŁYDKI / 60 MIN

cena: 270 PLN

MEDSHAPE BRZUCH I TALIA / 60 MIN

cena: 270 PLN

MEDSHAPE RAMIONA I PLECY / 60 MIN

cena: 270 PLN

SERIA 6 ZABIEGÓW / 60 MIN + 7 ZABIEG GRATIS

cena: 1 620 PLN