Rytuały Kerastase - regeneracja i pielęgnacja włosów

Rytuały Kerastase – regeneracja i pielęgnacja włosów


Rytuały Kerastase – regeneracja i pielęgnacja włosów

Profesjonalny Salon Fryzjerski Elegante Warszawa zaprasza na zabieg Rytuały Kerastase – regeneracja i pielęgnacja włosów
  Rytuały Kerastase służą regeneracji oraz pielęgnacji wszelkiego rodzaju włosów. Dla każdego problemu dobierany jest specjalny produkt o dokładnie wyselekcjonowanych składnikach. Początkowo specjalista sprawdza kondycję włosów oraz skóry głowy, celem dobrania zindywidualizowanej pielęgnacji, w stu procentach trafiającej w problem z jakim przychodzimy. Następnie, podczas nakładania produktu na skórę głowy, wykonywany jest delikatny masaż, który dodatkowo wpływa na nasze zmysły, relaksując i odprężając nas zarazem.  

RYTUAŁ KERASTASE NATYCHMIASTOWY EFEKT

W skład Kuracji Kerastase Natychmiastowy Efekt wchodzą: Kąpiel, Koncentrat, Teksturyzacja Kerastase oraz Booster Fusio Dose. Rytuał Natychmiastowy Efekt przeznaczony jest do różnych rodzajów włosów:
  • suche i wrażliwe nabierają blasku, a wnętrze włosa zostaje odżywione i nawilżone
  • rzadkie, osłabione nabierają sprężystości oraz zostają intensywnie wzmocnione od wewnątrz
  • koloryzowane, matowe nabierają zdrowego blasku oraz stają się bardziej odporne na uszkodzenia
Kuracja Kerastase Natychmiastowy Efekt trwa zaledwie 5 minut, co jest nieporównywalne w stosunku do efektów jakie pojawiają się po zabiegu. Składniki aktywne wnikają bardzo dokładnie w każde włókno włosów, co skutkuje ich dogłębną, a nie jedynie powierzchowną regeneracją i odbudową.  

RYTUAŁ KERASTASE INTENSYWNE DZIAŁANIE

Idealny dla tych z Pań, które spodziewają się długotrwałych efektów. Po zastosowaniu Rytuału Intensywne Działanie należy spodziewać się dogłębnego odżywienia i nawilżenia włosów, które w dotyku stają się jedwabiste, miękkie i jędrne. Z uwagi na działanie wzmacniające Rytuał Intensywne Działanie przeznaczony jest dla każdego rodzaju włosów. Kuracja trwa 20 minut, a w jej skład wchodzi pięć elementów: Kąpiel, Koncentrat, Maska, Teksturyzacja Kerastase oraz Booster Fusio-Dozer.  

RYTUAŁ PIELĘGNACJI MLECZKIEM oraz RYTUAŁ MASKĄ KERASTASE

Są to rytuały przyjemności, na które może pozwolić sobie każda kobieta. Dzięki nim włosy odzyskują swoje naturalne piękno: suche i bardzo suche zostają głęboko nawilżone, kręcone w końcu dają się ujarzmić a wrażliwe i koloryzowane stają się jędrniejsze i nabierają zdrowego połysku.  

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Wzmacnianie i Pielęgnacja włosów
 Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK ZABIEGU NA WŁOSY - WZMACNIANIE PIELĘGNACJA WŁOSÓW


Regeneracja MaroccanOil 

 80-100 PLN

Regeneracja MaroccanOil do koloryzacji

50-70 PLN

Regeneracja Smartbond L'Oreal

70-90 PLN


Regeneracja Smartbond L'Oreal do koloryzacja

30-50 PLNWyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!