PRO FIBER regeneracja pielęgnacja włosów

Polecany Salon Fryzjerski Elegante zaprasza na zabieg PRO FIBER – regeneracja i pielęgnacja włosów w Warszawie:

 

Pro Fiber - regeneracja i pielęgnacja włosów

PRO FIBER jest to rewolucyjny zabieg pielęgnacyjno-regenerujący, jakiego do tej pory jeszcze nie było. Po wykonaniu zabiegu składniki aktywne nie wypłukują się tuż po pierwszym umyciu włosów w domu, lecz przy stosowaniu odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów utrzymują do 6 tygodni. Usługa wykonywana jest tylko w prestiżowych Salonach L’Oreal Expert. Efekt zabiegu może zostać przedłużony, jeżeli stosuje się odpowiednie, przeznaczone do tego tego kosmetyki L’Oreal PRO FIBER w domu. Kosmetyki można zakupić jedynie w salonie fryzjerkim.

Sekretem PRO FIBER jest zawartość substancji APTYL 100, której skład dzieli się na dwie cząsteczki:

  • amilosylan – związek krzemu, który dogłębnie odbudowuje korę włosa oraz wzmacnia jego strukturę, tworzy wokół niego trójwymiarową sieć regenerującą i odbudowującą,
  • polimer kationowy – polimer, który działa niczym tarcza, pokrywając powierzchnię włosa ochronną powłoką nadając włosom blasku, miękkości oraz chroniąc je przed uszkodzeniami.

szampony_profiber_loreal

Jak wygląda zabieg PRO FIBER?

Zabieg rozpoczyna się od wizualnej diagnozy włosów. Przeszkoleni fryzjerzy wykonują to na podstawie specjalnych kart charakterystyki włosów. Stan oraz kondycja włosów przypisywana jest do jednego z trzech stopni uszkodzenia:

Stopień 1: PRO FIBER RECTIFY – Wygładzenie włosa (linia czerwona)
Kosmetyki z tej serii przeznaczone są dla tzw. włosów lekko uwrażliwionych, których lekkie zniszczenie wynika z częstego suszenia czy niewłaściwego czesania. Korę włosa nadal chroni naturalna bariera ochronna. Włosy są delikatnie wysuszone, jak również brakuje im blasku. Seria odświeża wygląd włosów, wygładzając je.

Stopień 2: PRO FIBER RESTORE – Odbudowa włosa (linia niebieska)
Stopień drugi oznacza, iż produkty przeznaczone są dla włosów uwrażliwionych. Ich zniszczenie spowodowane jest to częstym suszeniem, modelowaniem, prostowaniem, jak również farbowaniem. Kora włosa w wielu miejscach jest wyeksponowana na zewnątrz. Bariera nawilżająca oraz ochronna włosów jest uszkodzona powodując, iż włosy posiadają chropowatą strukturę i są szorstkie. Seria odbudowuje ubytki we włosach oraz je wygładza.

Stopień 3: PRO FIBER RECONSTRUCT – Rekonstrukcja włosa (linia fioletowa)
Ten stopień oznacza, iż włosy są bardzo zniszczone, uwrażliwione, rozjaśniane, czy poddawane zabiegom chemicznym. Potrzebują bardzo intensywnej odbudowy i regeneracji. Kora włosa jest całkowicie odsłonięta i nie ma już praktycznie nic, co mogłoby chronić włosy. Przez to włos jest okropnie suchy, szorstki oraz plącze się. Kosmetyki z tej serii wzmacniają włosy, nadają im zdrowy wygląd oraz zapobiegają dalszym uszkodzeniom.

Po przeprowadzonej diagnozie fryzjer przystępuje do wykonania zabiegu. Klient zaproszony jest do myjki fryzjerskiej, gdzie włosy są dwukrotnie myte szamponem z odpowiednio dopasowanej serii. Już podczas pierwszego etapu zabiegu można delektować się pięknym zapachem kosmetyków.

Po umyciu włosów oraz odsączeniu ich z nadmiaru wody aplikuje się tzw. booster, czyli ampułkę z koncentratem substancji aktywnej APTYL 100 dopasowaną do rodzaju włosa. Na samym końcu nakłada się maskę. Odbudowująca maska PRO FIBER daje natychmiastowy efekt. Po chwili należy zmyć maskę oraz wysuszyć włosy.

 

Ile czasu trwa zabieg PRO FIBER?

Cały zabieg trwa ok 60 minut.

 

Jaki jest efekt zabiegu PRO FIBER i co zrobić, aby utrzymał się?

Aby utrzymać oraz przedłużyć trwałość zabiegu fryzjer powinien zaproponować kosmetyki do pielęgnacji w domu. Jest to niezbędny oraz nieodłączny element tej kuracji. Postawą domowej pielęgnacji jest odpowiedni szampon oraz booster, który należy aplikować co 4 mycie włosów. Warto jest także zakupić odżywkę lub maskę.

Przy używaniu kosmetyków efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Po tym okresie czasu zabieg należy powtórzyć w salonie. Podczas stosowania kosmetyków, substancja aktywna zawarta w boosterze będzie się nadbudowywała we włosie i efekt wygładzenia włókna będzie coraz lepszy.

W skład domowej pielęgnacji serii PRO FIBER RECTIFY (wygładzenie włosa) wchodzą: szampon, odżywka, maska oraz serum w żelu.

profiber_rectify_nawlosyprofiber_rectify_4profiber_rectify_3profiber_rectify
EFEKT: Włosy stają się natychmiast miękkie w dotyku, a końce gładsze. Włosy są wygładzone od nasady aż po końce. Nowe włókno włosa, stają się intensywnie miękkie, lekkie, błyszczące i swobodnie opadające. Włosy są zdrowe i odbudowane.
Zapach: cytrynowy z nutami miodu.

W skład kosmetyków serii PRO FIBER RESTORE (odbudowa włosa) wchodzą: szampon, odżywka, maska, serum dwufazowe.

profiber_restore_2profiber_restore_4profiber_restore_3profiber_restore_1

EFEKT: Włosy są zdrowe, gładkie aż po same końce oraz gotowe do stylizacji. Włókna są niezwykle miękkie, intensywnie lśniące, wypełnione przez co, gładkie i lekkie.
Zapach: przyprawy, kwiaty i mleko sandałowe.

W skład kosmetyków serii PRO FIBER RECONSTRUCT (rekonstrukcja włosa) wchodzą: szampon, odżywka, maska, serum w kremie.

profiber_reconstruct_2profiber_reconstruct_4profiber_reconstruct_3profiber_reconstruct_1

EFEKT: Włosy są pod kontrolą i są wypełnione i pod kontrolą, są ponownie odbudowane i zdrowe, promienieją witalnością. Efekt nowego włókna włosa od nasady aż po końce. Włos jest silny, gruby, intensywnie miękki, gładki, lekki oraz błyszczący.
Zapach: czarna wanilia

 

Jak należy przygotować się do zabiegu PRO FIBER ?

Najlepiej, aby przychodząc do salonu na umówioną wizytę włosy były bez jakichkolwiek produktów do pielęgnacji czy stylizacji stosowanych bez spłukiwania, a także bez modelowania i prostowania. To pozwoli na dobór odpowiedniej diagnozy.

 

Cennik zabiegu na włosy Pro Fiber:

 

Cennik – ceny zabiegu Pro Fiber – Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:
Wzmacnianie i pielęgnacja włosów: wł. Krótkie wł. Średnie wł. Długie
Zabieg na włosy Pro Fiber + Szampon GRATIS!!! 140 zł 140 zł 140 zł

 

Lokalizacja salonu fryzjerskiego Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne