Zabiegi bankietowe - przyjęcie czas zacząć!

Zabiegi bankietowe - przyjęcie czas zacząć!

Zabiegi bankietowe coraz częściej pojawiają się w ofercie gabinetów kosmetycznych i centrów dermatologii estetycznej. Jeśli po raz pierwszy spotykasz się z tym pojęciem, zapraszamy do lektury. Kto wie, być może zabieg bankietowy jest właśnie tym, którego właśnie szukasz przed nadchodzącym balem karnawałowym?!

Ludzka skóra narażona jest na działanie wielu czynników, które wpływają na nią negatywnie. Stres, zmęczenie, brak snu, smog czy palenie papierosów powodują, że cera staje się matowa i szara. Często też zdarza się, że nie mamy czasu na systematyczne zabiegi regenerujące. Gdy pojawiają się w naszym życiu sytuacje, w których potrzebujemy wyglądać wyjątkowo zaczynamy szukać ratunku.

Zabiegi bankietowe powstały z myślą o osobach, które chcą poprawić wygląd swojej cery w sposób niemal natychmiastowy. Osoby te pojawiają się w gabinecie kosmetycznym ze względu na zbliżające się wydarzenie – ślub, noc sylwestrową czy inną ważną uroczystość. Z tego powodu zabiegi skierowane dla tych osób zostały nazwane bankietowymi.

Zabiegi bankietowe składają się z nieinwazyjnych, ale niezwykle skutecznych metod, takich jak: głęboki masaż, oczyszczający peeling, głęboko regenerujące i ujędrniające maseczki oraz kremy. Efekt zabiegu widoczny jest od razu po jego zakończeniu. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej promienna, nawilżona i wyraźnie napięta, a zmarszczki wygładzone.

Podkreślamy, że zabiegi bankietowe są nieinwazyjne, a więc po samym zabiegu nie występuje zaczerwienienie czy opuchlizna, dlatego też można wykonać je nawet w dzień ważnego wydarzenia. Zapraszamy!