Przedłużanie włosów metodą kanapkową taśmami Hairtalk – idealny sposób na odhodowanie włosów naturalnych

Przedłużanie włosów za pomocą taśm Hairtalk zyskuje coraz większą popularność. Pozwala uzyskać niezwykle naturalny efekt, bez obciążania i niszczenia naszych kosmyków. Tym samym pomaga zapuścić własne, zdrowe pasma bez konieczności rezygnowania z pięknej, bujnej fryzury na dłuższy czas.

Metoda kanapkowa przedłużania włosów – na czym polega?

Popularna nazwa wzięła się od sposobu doczepiania włosów. Poszczególne kosmyki optymalnej gęstości mocuje się na delikatnej, przezroczystej taśmie Hairtalk pomiędzy naturalnymi pasmami włosów. To właśnie dzięki temu efekt okazuje się zachwycający, a sama aplikacja bezstresowa. Miejsca łączenia są niewidoczne, a włosy można po zabiegu dowolnie stylizować. Taśmy okazują się doskonałą alternatywą dla wielu innych, bardziej inwazyjnych metod, zapewniając swobodę ruchów i maksymalnie zmniejszając ryzyko obciążenia naturalnych włosów I odczepienia się poszczególnych pasm.

Zalety techniki tape on Hairtalk

Najważniejszym atutem metody kanapkowej okazuje się wspomniany naturalny wygląd. Fryzura nabiera lekkości, pasma mają szansę swobodnie rosnąć, a właścicielka może cieszyć się z gęstych włosów wymarzonej długości. Za wyborem tej metody przemawia także możliwość dopasowania idealnego odcienia kosmyków. Z uwagi na zastosowanie niewidocznej taśmy, naturalny efekt uda się uzyskać zarówno u brunetek czy rudowłosych, jak i blondynek. Bez wątpienia za zaletę należy uznać także sposób aplikowania taśm. Podczas zabiegu nie stosuje się wysokich temperatur ani szkodliwej chemii, które to czynniki mogą osłabić naturalne pasma.

Taśmy Hairtalk to doskonały sposób na odhodowanie własnych włosów i radość z pięknej fryzury każdego dnia.