Poznaj 3 gorące trendy w manicure wiosna 2023!

Z manicure jest jak z ubraniami. Warto znać najnowsze trendy, aby nie pozostać w tyle. Sprawdź, co będzie modne podczas sezonu wiosna 2023 i pozostań na topie!

French Manicure – nieoczywista klasyka 

French manicure powrócił do łask już kilka sezonów temu i zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć! W sezonie zima/wiosna 2023 zdecydowanie warto postawić na ten look, ale w nieco odmienionej formie. Ostatnio świat szaleje na punkcie neonowej wersji manicure francuskiego. Nieco odważniejsze osoby mogą pokusić się także o połączenie nieoczywistych kolorów, np. zieleni i fioletu.

Motyw zwierzęcy – obudź w sobie lwa

Motyw zwierzęcy to również nie jest coś, to pojawiło się znikąd. Od kilku sezonów możemy zaobserwować narastający trend na cętki, paski i plamki. Odkryj swoje wewnętrzne ja i wystylizuj swoje paznokcie na lwa, tygrysa, zebrę lub węża. A może połączenie dwóch wybranych?

Jednolity kolor – co wybrać?

Świat manicure nie zapomniał o miłośniczkach minimalizmu! W sezonie zima/wiosna 2023 modne pozostają jednolite kolory. Szczególnymi względami będzie cieszyła się zieleń, szczególnie jej butelkowy odcień. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby poeksperymentować z barwami pistacji. Wciąż w modzie pozostają pastele. Aby nieco urozmaicić takie klasyczne paznokcie, warto jeden z nich ozdobić popularnym Velvet Nails. Jest to trend odwzorowujący mieniącą się strukturę aksamitu.

I na koniec jeszcze jedna, nadprogramowa rada. Nie bój się eksperymentować! Moda to przede wszystkim dobra zabawa.