Poverdose Color L’Oreal Professionnel – kuracja na włosy

Poverdose Color L’Oreal Professionnel to doskonała kuracja przeznaczona dla włosów farbowanych, zapewniająca podwójną ochronę koloru. Zabiegowi odżywiania można poddać się od razu po koloryzacji lub umówić się na dodatkową wizytę pomiędzy dwoma farbowaniami. Innowacyjna formuła sprawia, że efekty widoczne są bezpośrednio po zastosowaniu preparatu, gdyż aktywne substancje natychmiast wnikają w strukturę włosa, zapewniając jego odżywienie, odbudowę i regenerację.

W ampułce Poverdose Color zastosowana została potrójna technologia:

 

  • Hydro-Resist – na skutek jej działania utworzona zostaje specjalna, niewidoczna dla oka hydrofobowa warstwa ochronna, która odpychając cząsteczki wody, zapobiega utracie pigmentów. Dzięki temu włosy nie tylko zachowują piękny i intensywny kolor, ale stają się także miękkie w dotyku,
  • Incell – to wielowymiarowa molekuła wzmacniająca połączenia międzykomórkowe we wnętrzu włókien włosa. Dzięki niej zwiększona zostaje odporność włosów na czynniki zewnętrzne, przy jednoczesnym zapewnieniu ich kompleksowej ochrony i całkowitej regeneracji,
  • Ionene G – to formuła znana nie tylko z odżywek, ale także z farb marki L’Oreal. Rewolucyjna molekuła, wnikając w głąb włosa, wzmacnia jego rdzeń, zapewniając tym samym efekt gładkich, miękkich, jedwabistych włosów z połyskiem.

Ampułkę stosuje się na umyte i lekko osuszone ręcznikiem włosy – pasmo po paśmie dokładnie wmasowuje się odżywkę i pozostawia na włosach przez kilka minut. Podczas zabiegu odżywiania i wspomagania efektu koloryzacji, można się całkowicie zrelaksować, gdyż preparat Poverdose Color roztacza przyjemny zapach czerwonych owoców.

Po upływie odpowiedniego czasu, preparat zostaje dokładnie spłuknięty i wówczas można przystąpić do odpowiedniej stylizacji włosów. Odżywka stanowi doskonałe dopełnienie wszelkiego rodzaju koloryzacji przy zastosowaniu profesjonalnych produktów L’Oreal Professionnel.

Pocerdose Color to także gwarancja błyskawicznego działania i widocznych natychmiast po zabiegu rezultatów. Włosy stają się wyraźnie odżywione, miękkie w dotyku i błyszczące. Efektem, który jest do późniejszego zaobserwowania, jest oczywiście znaczne wzmocnienie i poprawa kondycji włosów, którą można zauważyć podczas codziennej pielęgnacji. Włosy łatwo się rozczesują, są podatne na zabiegi stylizacyjne i długo zatrzymują pożądany kolor.

Odżywka zapewnia optymalną pielęgnację zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną, dając tym samym efekt długotrwałej, kompleksowej ochrony samej struktury włosów oraz ich koloru.

Zabieg dedykowany jest osobom, które – po upływie pewnego czasu od koloryzacji – pragną odżywić włosy i zatrzymać ich kolor aż do kolejnego farbowania. Zaleca się także zastosowanie preparatu po każdym farbowaniu przy użyciu profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji włosów marki L’Oreal Professionnel.

Dzięki temu możliwe jest utrzymanie efektów farbowania znacznie dłużej, niż miałoby to miejsce w przypadku zastosowania zwykłych odżywek do pielęgnacji. Połączone formuły zawarte w farbach i ampułkach do odżywiania, zintensyfikują końcowy efekt pięknego i długo utrzymującego się koloru.