Makijaż w 2023 - hity i nowości

Trendy w modzie i makijażu znacznie naznaczone są efektami pandemii, jej szarej codzienności, zakazami i koniecznością pozostania w domach. Wielu z nas znudzonych jest sytuacją pandemiczną, dlatego nowości w makijażu na rok 2023 znacznie odbiegają od standardowych, klasycznych, codziennych, uniwersalnych kolorów. W tym roku będzie intensywnie, połyskująco i z charakterem.

Trendy w makijażu na rok 2023 – co musisz zastosować?

Najmodniejszy makijaż będzie olśniewający. Jeśli zastosujesz hitowe pomysły na makijaż 2023, z pewnością zostaniesz zauważona. Na co dzień będziemy nosiły makijaż, który wydawać by się mogło, przeznaczony jest na wyjątkowy wieczór. Do szuflady schowaj szminkę w kolorze nude oraz beżowe, szare i grafitowe cienie do powiek. W 2023 królował będzie makijaż glossy i piękna, naturalna dolphin skin. Twoja gładka, zdrowa cera i kosmetyki do modelowania twarzy o naturalnym efekcie będą hitem. Cera powinna być lśniąca, dlatego nie rezygnuj z rozświetlacza.

 

Hity i nowości w makijażu 2023 – nie przegap

W 2023 prawdziwym hitem makijażu będzie połyskujący cień do powiek w intensywnie błyszczącym wydaniu. Powieki w wersji glossy to nowość, która właściwie notuje wielki powrót po kilku sezonach nieobecności wśród najmodniejszych trendów makijażowych. Hitem będą powieki w kolorze intensywnego niebieskiego i fioletu. Pomadka do ust – koniecznie malinowa lub jagodowa. Podkreślaj brwi, niech wyglądają na szerokie i naturalne. Hitem będą również, nawiązujące do poprzedniego sezonu, geometryczne linie na powiekach, dzięki którym uzyskasz efekt kociego oka. Będzie intensywnie i kolorowo, na przekór szarej codzienności.