Living coral - najmodniejszy kolor włosów w 2019 roku

Od dwudziestu już lat firma Pantone analizując współczesne trendy, wybiera jeden kolor, który ogłasza kolorem kolejnego, nadchodzącego roku. W zeszłym roku królował kolor o nazwie Ultra Violet, natomiast rok 2019 według instytutu Pantone będzie kolor Living Coral czyli mówiąc po polsku – koralowy. Wybrany kolor roku opanowuje wnętrza czy wzory na domowych tekstyliach i dekoracjach, sięgają po niego projektanci i producenci odzieży. Oczywiście nie może go też zabraknąć w kosmetyce.

Koralowy świetnie sprawdzi się w makijażu. Szczególnie efektownie w tym odcieniu będą wyglądać cienie do powiek, róż do policzków, pomadki i błyszczyki, a także lakiery do paznokci. Produkty living coral z pewnością cieszyć się będą ogromną popularnością. Koralowy jest bowiem niezwykle uniwersalny i pasuje zarówno do urody typu słowiańskiego, jak również do osób z ciemną karnacją. Zarówno do blondynek, jak i brunetek i pań o ognistym kolorze włosów. Do młodych osób oraz tych dojrzałych. Ten optymistyczny, żywy odcień zapewne zawładnie też salonami fryzjerskimi, szczególnie letnią porą, kiedy to będąc w wakacyjnym beztroskim nastoju, każdy pozwala sobie na większe szaleństwa na włosach niż zazwyczaj.

Living Coral to żywy, energetyczny odcień różowo-brzoskwiniowy z odrobiną złota. To on wyznaczać będzie trendy na 2019 rok. Będziemy go widywać bardzo często w tym roku. Sprawdźcie w sklepach czy drogeriach, z pewnością znajdziecie go na półkach z kosmetykami! Jest niezwykle piękny i skradnie Wasze serca na długo.