Koloryzacja włosów DIA L’Oreal Professionnel

Dla kobiet nieprzepadających za daleko idącymi metamorfozami i pragnących jedynie subtelnych zmian polecana jest koloryzacja DIA L’Oreal Professionnel, czyli tak zwana koloryzacja ton w ton bez użycia szkodliwego amoniaku, idealna szczególnie dla delikatnych włosów.

Ten rodzaj farbowania polega na jedynie pogłębieniu, intensyfikacji i wydobyciu piękna z naszego naturalnego koloru. Nazwę „ton w ton” tłumaczy fakt, że farby DIA nie powodują rozjaśnienia. Ten rodzaj koloryzacji jest idealny dla kobiet, które na zabieg farbowania u fryzjera decydują się po raz pierwszy. Nie wyklucza to jednak faktu, że DIA L’Oreal Professionnel świetnie sprawdza się w przypadku konieczności pokrycia siwych włosów.
Na korzyść tego rodzaju koloryzacji przemawia brak odrostów, które przecież nie mogą być widoczne na naszym naturalnym, a jedynie podkreślonym i wydobytym kolorze. Sama możesz zdecydować, kiedy umówić się do fryzjera po raz kolejny, by ponownie odświeżyć swój kolor. W końcu nikt nie lubi być zmuszany do czegokolwiek siłą rzeczy. Tym bardziej nie przepadamy za uwidaczniającymi się odrostami. W przypadku koloryzacji DIA L’Oreal Professionnel możesz zapomnieć o tej bolączce.

Dwa rodzaje koloryzacji DIA L’Oreal Professionnel:

• DIA Light – to koloryzacja oczywiście bez amoniaku, do przeprowadzenia na włosach już koloryzowanych lub wrażliwych. Zastosowana technologia kwasowa zapewnia efekt rozświetlenia, wydobycia blasku i naturalnych refleksów. Farbowanie stanowi jednocześnie gwarancję intensywnej pielęgnacji oraz rezultatu gładkich i odżywionych włosów, które stają się miękkie w dotyku. Możesz cieszyć się efektem błyszczącej i świetlistej fryzury o intensywnym, lustrzanym połysku.
• DIA Richesse – ten rodzaj koloryzacji DIA bez amoniaku stosuje się szczególnie na włosach naturalnych, ale także na uprzednio farbowanych. Zastosowana w tym przypadku odmienna technologia zasadowa skutkuje efektem głębokich, nasyconych refleksów. Farbowanie zapewnia rezultat maksymalnego pokrycia siwych włosów, zwiększenia ich naturalnej elastyczności, przy jednoczesnej trosce o szczególną pielęgnację i odżywienie. Możesz cieszyć się intensywnym efektem refleksów oraz włosami miękkimi w dotyku.

Koloryzacja DIA L’Oreal Professionnel daje efekt nie tylko naturalnego połysku i intensyfikacji koloru, ale także stosowane w jej przypadku farby posiadają w swoim składzie specjalny składnik pielęgnujący nazywany technologią Ionene G + Incell. Ten specyficzny rodzaj odżywiania podczas farbowania obejmuje swym działaniem zarówno zewnętrzną warstwę włosa, jak i jego wnętrze. W ten sposób osiągnięty zostaje efekt całkowitej regeneracji i odbudowy ich zniszczonej struktury. Włosy są bardziej odporne, wzmocnione i profesjonalnie przygotowane do koloryzacji.
Farby DIA L’Oreal Professionnel dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego możliwy jest dobór idealnego odcienia do naszych naturalnych włosów. Innowacyjna koloryzacja bez amoniaku to idealna odpowiedź na postępującą modę eco i stronienie od produktów ze szkodliwymi substancjami. To zabieg dedykowany współczesnym kobietom, które coraz częściej w swojej urodzie stawiają na stuprocentową naturalność.

Warto również nadmienić, że tak jak każdej innej koloryzacji, tak i DIA L’Oreal Professionnel powinno się poddać w profesjonalnym salonie fryzjerskim, gdzie uzyskamy profesjonalne porady w kwestii doboru odcienia i dalszej stylizacji. To także gwarancja wykonania zabiegu na najwyższym poziomie, w myśli filozofii światowej marki kosmetycznej, jaką jest firma L’Oreal.