Koloryzacja MAJIREL, MAJIROUGE, MAJIBLOND L’Oreal Professionnel

Marka L’Oreal, od lat obecna na rynku, posiada w swojej ofercie liczne rodzaje koloryzacji. Najbardziej popularne jest farbowanie na jeden, głęboki i jednolity kolor. Właśnie taki rodzaj koloryzacji stanowi MAJIREL, MAJIROUGE i MAJIBLOND. Szeroka gama odcieni pozwala wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek.

  • Majirel L’Oreal – to nazwa głębokich, nasyconych i wyrazistych kolorów stosowanych zarówno do koloryzacji całościowej, jak i częściowej w postaci pasemek. Zakres kolorystyczny zaczyna się od naturalnych odcieni, poprzez te intensywniejsze, aż po odważne barwy. Jakikolwiek nie byłby kolor, Majirel stanowi gwarancję idealnego pokrycia siwych włosów, maksymalnej ochrony ich struktury oraz efektu lśniących i zadbanych włosów od nasady aż po same końce.
  • Majirouge L’Oreal – to nazwa głębokich, bardzo trwałych i nasyconych kolorów o odcieniach czerwieni. Zakres kolorystyczny obejmuje nie tylko czerwienie, ale także pokrewne odcienie miedzi, purpury i mahoniu. Tak jak w przypadku wszystkich rodzajów koloryzacji L’Oreala, także i przy Majirouge możemy cieszyć się efektem całkowitego pokrycia siwych włosów, ochrony i blasku.
  • Majiblond L’Oreal – to zbiorcza nazwa wszystkich odcieni blondu – począwszy od bardzo jasnego, poprzez ognisty i złocisty, aż po popielaty. Zastosowanie koloryzacji Majiblond stanowi gwarancję zadowalających efektów pokrycia oraz osiągnięcia pożądanego odcienia włosów i ich naturalnej ochrony.

Majirel i zabiegi mu pokrewne do rodzaj trwałej koloryzacji z utlenianiem. Farba w swoim składzie posiada specjalny składnik pielęgnujący Ionene G +  Incell, który swoim działaniem obejmuje zarówno wnętrze, jak i powierzchnię włosów. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko efektem trwałej koloryzacji, ale także odżywieniem i odbudową struktury włosów. Profesjonalny zabieg zapewnia wzmocnienie i zwiększenie odporności włosów tak ważne w sytuacji, gdy poddajemy się koloryzacji.

Koloryzacje Majirel, Majirouge i Majiblond, dzięki zawartym w farbach L’Oreal inteligentnym pigmentom powodują zabarwienie wszystkich włosów na jednolity i niezwykle trwały kolor. Marka gwarantuje także stuprocentowe pokrycie siwych włosów, na którym w koloryzacji zależy nam najbardziej. W efekcie na włosach otrzymujemy niezwykle trwały, intensywny i nasycony oraz pełen naturalnego blasku kolor. Natomiast system podwójnego wzmocnienia koloru sprawi, że osiągniętymi efektami koloryzacji będziesz mogła cieszyć się bardzo długo, nawet przy częstym myciu włosów. Kolor pozostanie niezmieniony na całości włosów, a specjalna technologia Revel Color gwarantuje jego wielowymiarowość.

Farby L’Oreal do koloryzacji Majirel, Majirouge i Majiblond dostępne są w niezwykle obszernej palecie przeszło stu barw, dlatego każda klientka będzie mogła znaleźć kolor idealny dla siebie lub zdecydować się na połączenie kliku w przypadku koloryzacji częściowej – pasemka, baleyage.