Jak dbać o skórę wokół oczu

Nie bez znaczenia mówi się, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. To, w jaki sposób zaprezentujemy się pierwszy raz w konkretnej sytuacji – z pewnością będzie miało wpływ na późniejsze relacje. Jednak w zabieganym świecie, kiedy ciągle jesteśmy spóźnione – zapominamy czy wręcz nie możemy znaleźć czasu na wizytę w salonie urody. Niby staramy się odpoczywać, ale zmęczone spojrzenie nieustannie nam towarzyszy.

I chociaż dość dobrze znane nam są domowe sposoby na walkę ze zmęczonym spojrzeniem – niestety są one mało skuteczne na dłuższy czas, a pamiętajmy, że skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa i delikatna. Jednak jest coś, co nada naszemu spojrzeniu świeżości. To zabieg *Piękne Oczy* – kuracja Exuviance.

Jest to przede wszystkim nieinwazyjna, a do tego szybka metoda na zachowanie młodości. Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy zauważają u siebie widocznie zarysowane zmarszczki, zasinienia, obrzęki, ale świetnie sprawdzi się również w przypadku wiotkiej i cienkiej skóry, pozbawionej nawilżenia. W przypadku kiedy cierpimy na zapalenie wirusowe, choroby oczu, alergie na składniki aktywne – odkładamy zabieg aż do poprawy zdrowia.

Zabieg jest bezbolesny. Polega na działaniu rozświetlająco – nawilżającym, regenerującym, odżywczym i opóźniającym procesy starzenia się skóry. Jednoczenie poprawia elastyczność skóry, co daje efekt pełnej blasku i odmłodzonej skóry. Jednak dla lepszego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegów (5-6) w odstępie nie dłuższym jak co dwa – trzy tygodnie.

Oczy mówią o nas wiele, nawet kiedy usta milczą. To w nich wyczytujemy radość czy smutek naszych rozmówców. Mówią naprawdę wiele, dlatego w ciągłym stresie i zmęczeniu – warto zadbać również o nie.

Więcej szczegółów o zabiegu kosmetycznym na oczy tutaj »