Fryzjerstwo – fryzury trendy zima-wiosna

Fryzjerstwo – fryzury trendy zima-wiosna

Czym zaskoczą nas jesienne stylizacje włosów? Jaki styl, cięcia i dodatki będą modne w nadchodzącym sezonie zimowo-wiosennym?

Końcówka zimy i początek wiosny to powrót dziewczęcych warkoczy i kucyków, a także delikatnych fal. Jeśli chodzi o wiązania, to styliści proponują klasyczne, dobierane warkocze, warkocze francuskie oraz kucyki – tym razem nie typu „ponytail”, ale nisko zebrane na karku. Wydaje się, że to strzał w dziesiątkę, bo takie uczesania z pewnością świetnie sprawdzą się pod zimową czapką!

Wiosną we fryzjerstwie będzie królował bob i jego najnowsza wersja – collarbone bob. To uniwersalna, kobieca fryzura o średniej długości włosów – do obojczyków (stąd też jej nazwa). Zgodnie z najnowszymi trendami końcówki włosów przy takim uczesaniu powinny być lekko pofalowane i tworzyć tzw. „messy look”. Innymi słowy – im mniej idealna fryzura i lekki nieład na głowie, tym lepiej. Kobiety pokochają ten styl za niewymagający żmudnego układania fryzury oraz za to, że pasuje niemal na każdą okazję.

A teraz prawdziwe zaskoczenie. Po wielu latach, w zawrotnym tempie do łask wraca trwała ondulacja zwiększająca objętość włosów oraz wszelkiego rodzaju loczki! No właśnie, loczki… Na światowych wybiegach to najważniejszy trend tego sezonu, więc z pewnością warto na jesień zainwestować we wszelkiego rodzaju lokówki i karbownice.

Najpopularniejszym dodatkiem natomiast będą opaski do włosów (szczególnie z imitacją pereł), a także spinki oraz gumki ze zdobieniami nadające fryzurom dziewczęcego charakteru.

To najważniejsze trendy nadchodzącego sezonu. Jeśli więc zastanawiałaś się nad zmianą fryzury tej wiosny, koniecznie sprawdź w internecie inspiracje, a następnie poproś fryzjera o najmodniejsze rozwiązanie!