Dla mężczyzn: tuszowanie farbowanie siwych włosów Cover 5 L’Oreal Professionnel Homme

Seria usług L’Oreal Professionnel Homme została stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach. Trudno wyobrazić sobie poważnych, statecznych, dojrzałych panów korzystających z tradycyjnych sposobów koloryzacji, natomiast wiadomo, że z oznakami dojrzałości, czyli siwymi włosami, jakoś muszą sobie radzić. Z odsieczą przychodzi tutaj zabieg Cover 5 – usługa tuszowania siwych włosów u mężczyzn, będący jednym z zabiegów z całej męskiej linii produktów i usług L’Oreal Professionnel Homme.

Cover 5 to także idealny sposób na skuteczną pielęgnację włosów. W dzisiejszych czasach panowie chadzają do salonu fryzjerskiego nie tylko na tradycyjne strzyżenie, ale troszczą się także o zadbany i zdrowy wygląd swoich włosów. Nic więc dziwnego, że zabieg Cover 5 L’Oreal Professionnel Homme jest coraz częściej wybieranym zabiegiem stylizacyjno-pielęgnacyjnym. Ostatecznie, po tym nietradycyjnym sposobie farbowania, otrzymujemy efekt dyskretnego, nieinwazyjnego zatuszowania siwych włosów, przy jednoczesnym utrzymaniu ich naturalnego wyglądu, bez znaczącej zmiany.

Aplikacja preparatu jest bardzo szybka, dlatego na zabieg Cover 5 można wpaść do profesjonalnego salonu fryzjerskiego nawet w przysłowiowej przerwie na lunch. Nowa, a jednocześnie zachowująca wszystkie oznaki naturalności fryzura, jest gotowa w zaledwie 5 minut. Preparat w formie żelu bez zawartości amoniaku o delikatnej konsystencji jest nakładany na włosy podczas mycia. Jego aplikacja jest zatem niezwykle łatwa, szybka i krótkotrwała, przy jednoczesnych zadowalających i wręcz spektakularnych efektach. Siwe włosy stają się o wiele mniej widoczne, uzyskują naturalny wygląd, przy czym zmiana jest dostatecznie dyskretna, by w negatywnym sensie nie rzucać się w oczy. Kolor doskonale harmonizuje z naturalnym odcieniem włosów, które zyskują nowy, odświeżony wygląd. Dzięki odżywiającej formule Incell, wnikającej głęboko i działającej na całej długości, włosy są naturalnie odżywione i zregenerowane. Zabieg nosi zatem także znamiona terapii odbudowującej i rewitalizującej, dającej długotrwałe efekty – tak w kolorze, jak i odżywieniu.
Co warte podkreślenia, w czasie wzrostu włosów nie jest widoczny efekt odrostów, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej koloryzacji. Można zatem cieszyć się naturalnym wyglądem, będącym następstwem odmładzającego zabiegu zmniejszającego widoczność siwych włosów poprzez bardzo naturalne, subtelne przyciemnienie. Zabieg kończy się myciem specjalnym szamponem zamykającym koloryzację Pro Classics Post Color z linii kosmetyków pielęgnacyjnych marki L’Oreal Professionnel.

Preparat do tuszowania siwych włosów Cover 5 dostępny jest w dwóch odcieniach intensywnie ciemnego brązu, trzech ciemnego brązu, czterech klasycznego brązu, pięciu jasnego brązu, sześciu ciemnego blondu i siedmiu klasycznego blondu, zatem każdy klient salonu znajdzie kolor idealnie dobrany do swoich naturalnych włosów. Dla odpowiedniego doboru odcienia preparatu oraz profesjonalnego i zadowalającego efektu, zaleca się wykonanie zabiegu Cover 5 L’Oreal Professionnel Homme w renomowanym salonie fryzjerskim. W takim miejscu będzie można uzyskać także zawodową poradę w kwestii doboru kosmetyków do stylizacji oraz pielęgnacji włosów.

Podsumowując, Cover 5 to odpowiedź na potrzeby dojrzałych mężczyzn, którzy troszczą się o swój nienaganny wygląd. Nie jest to tradycyjna metoda koloryzacji, a jedynie delikatne tuszowanie siwych włosów. Osiągnięty efekt to odmłodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu, bez połysków i refleksów.