Zabieg Exuviance Professional - odżywczy koktajl dla skóry

Zabieg Exuviance Professional – odżywczy koktajl dla skóry


Zabieg Exuviance Professional – odżywczy koktajl dla skóry

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na serię wyjątkowych zabiegów Exuviance Professional dla skóry suchej i wrażliwej:
Marka Exuviance tworząc innowacyjne składniki do pielęgnacji skóry nie zapomina o indywidualnych potrzebach różnych typów skóry. Zaawansowane technologicznie i naukowo składy preparatów gwarantują bezpieczeństwo stosowania oraz wysoką tolerancję nawet u osób mających wrażliwą skórę. Zabieg „odżywczy koktajl dla skóry” jest idealnie dostosowany dla skóry suchej i wrażliwej. To zabieg delikatny, a zarazem niezwykle skuteczny. Działa kompleksowo na problemy takie jak: zaczerwienienie skóry, podrażnienie, niedostateczne nawilżenie oraz naturalne starzenie skóry.

„Odżywczy koktajl dla skóry” – dla kogo?

Zabieg polecany jest dla osób w każdym wieku – zarówno kobiet, jak i mężczyzn, które zaobserwowały na swojej skórze następujące problemy:
 • skóra sucha i bardzo wrażliwa,
 • skóra łatwo reagująca podrażnieniami (np. na czynniki atmosferyczne, kosmetyki),
 • brak elastyczności, skóra wiotka, z oznakami zbyt wczesnego fotostarzenia (mimo prawidłowej pielęgnacji)

Zabieg – jego składniki i spodziewane efekty

Dzięki składnikom aktywnym, zawierającym kwas cytrynowy, NeoGlukozaminę, glukonolakton i kwas laktobionowy, zabieg „odżywczy koktajl dla skóry” sprawia, że skóra staje się intensywnie nawilżona, odpowiednio (ale nie nadmiernie) napięta oraz odmłodzona, a twarz wygląda na odświeżoną i wypoczętą. Po zakończonym zabiegu zalecane jest stosowanie podczas domowej pielęgnacji skóry Exuviance Ultra Restorative Creme, który można zakupić w naszym salonie.

Polecana ilość zabiegów: 4-6 (w odstępach 14- 21 dni)

Przeciwwskazania do zabiegu Exuviance Professional dla skóry suchej i wrażliwej

 • zapalenia wirusowe skóry
 • zakażenia grzybicze skóry
 • zakażenia bakteryjne skóry
 • choroby nowotworowe
 • łuszczyca
 • stosowanie retinoidów

ZABIEG EXUVIANCE PROFESSIONAL – SKÓRA W BLASKU ZDROWIA

Salon Urody Elegante zaprasza na wyjątkowe zabiegi z serii Exuviance Professional dla skóry normalnej i mieszanej.

Odpowiednia pielęgnacja skóry normalnej i mieszanej pozwala zachować jej młodzieńczy blask oraz zminimalizować ryzyko powstania problemów. Preparaty nawilżające, złuszczające oraz wpływające na unormalizowanie pracy przydatków sprawiają, że zachowuje idealny wygląd i pozostaje w dobrej kondycji zdrowotnej.

„Skóra w blasku zdrowia” – dla kogo?

Zabieg polecany jest dla kobiet oraz mężczyzn:

 • ze skórą normalną lub mieszaną
 • młodych borykających się z trądzikiem
 • u których skóra wykazuje tendencje do błyszczenia
 • z rozszerzonymi porami skóry

Zabieg – jego składniki i spodziewane efekty

Zabieg delikatnie złuszcza naskórek, działa oczyszczająco, poprawia nawilżenie, usuwa też drobne niedoskonałości skóry twarzy wynikające z fotostarzenia oraz wyrównuje koloryt. Działanie to uzyskuje się przy zastosowaniu kwasów: glikolowego (lub migdałowego), cytrynowego, laktobionowego i hialuronowego a także innych składników aktywnych występujących w preparatach Exuviance: glukonolaktonu, wyciągu z alg i ekstraktów roślinnych. Dzięki użyciu podczas zabiegu maski z glinką porcelanową zwężają się pory oraz wyregulowana zostaje produkcja sebum. Po zakończonym zabiegu zalecane jest stosowanie podczas domowej pielęgnacji skóry Exuviance Rejuvenating Treatment Mask. Zapytaj kosmetyczkę o dostępność preparatu w naszym salonie.

Polecana ilość zabiegów: minimum 6 (w odstępach 14 dni)

Więcej o marce Excuviance tutaj »

Umów się na zabieg teraz:Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!