Therma lifting twarzy i szyi – MedShape

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Therma lifting twarzy i szyi, nieinwazyjna likwidacja zmarszczek, poprawa owalu twarzy – MedShape w Warszawie:

 

thermalifting twarzy Warszawa Medshape

Zabieg Therma liftingu twarzy, szyi oraz oczu wykonywany jest za pomocą aparatury MedSHAPE. Jest to najskuteczniejsza i całkowicie bezinwazyjna metoda. Urządzenie to posiada medyczny certyfikat CE, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność. Parametry techniczne urządzenia są automatycznie dopasowywane po wyborze właściwej głowicy zabiegowej, tak aby można było bezpiecznie pracować na danej okolicy. Dodatkowo każdy parametr może być dopasowany indywidualnie podczas zabiegu, w zależności od odczuć oraz potrzeb Klienta.

Na czym polega zabieg?

MEDSHAPE posiada dwie głowice MedTherma, przy pomocy których wykonuje się zabiegi na twarz, szyję oraz okolice oka. W głowicach zastosowane są najnowsze technologie. Głowice na twarz są zdecydowanie mniejsze niż te na ciało dzięki czemu pozwalają w sposób bardzo dokładny skupić się na innych wartościach. Therma Lifting twarzy, szyi oraz oka możemy osiągnąć dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu bardzo silnych, bipolarnych fal radiowych, terapii czerwonym światłem LED, jak również masażu podciśnieniowego.

Uwaga – sprawdź też Karboksyterapia Warszawa – inną, alternatywną dla Medshape metodę usuwania zmarszczek, zadzwoń do nas, nasi eksperci doradzą, którą powinnaś wybrać.

LASER BIOSTYMULJĄCY IR – działa na płytkie warstwy skóry, przyspiesza metabolizm, podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu oraz działania fal radiowych na głębsze warstwy skóry.

medshape warszawa zabieg na twarz

RF FALE RADIOWE – dzięki działaniu na głębokich warstwach skóry oraz podnoszeniu temperatury w tkankach, odbudowuje w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny, jak również likwiduje adipocyty (komórki tłuszczowe) z nagromadzonych miejsc.

usuwanie zmarszczek

MASAŻ PODCIŚNIENIOWY – zwiększa głębokość penetracji światła IR i prądu RF oraz zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowywania tkanki łącznej. Poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając większą dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu. Zwiększa głębokośc penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.

urzadzenie_medshape_modelowanie_sylwetki

Do kogo jest skierowany?

Zabiegi MEDSHAPE skierowane są do wszystkich kobiet oraz mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych twarzy bez ryzyka wystąpienia powikłań i skutków ubocznych. Niezależnie od kondycji i rodzaju skóry zabiegi MEDSHAPE można bardzo dokładnie dopasować do wymagań i potrzeb każdego Klienta bardzo szybko osiągając pożądane efekty.

Zalety zabiegu

Zabiegi przy użyciu MedSHAPE pozwalają na zmniejszenie zmarszczek w bardzo krótkim czasie. Ponieważ MEDSHAPE posiada medyczną certyfikacje CE, zabiegi są objęte gwarancją bezpieczeństwa i uzyskania spektakularnych efektów.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

likwidacja usuwanie zarszczek na twarzy Warszawa

Efekty MEDSHAPE w zabiegach na twarz:

 

  • therma lifting twarzy, szyi oraz oczu
  • aktywacja elastyny i elastyny
  • redukcja zmarszczek
  • podniesienie owalu twarzy
  • poprawa napięcia oraz jędności skóry
  • likwidacja ”chomików”
  • poprawa kondycji skóry wokół ust i oczu
  • wygładzenie struktury skóry

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki kosmetycznej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z kosmetycznych zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości, chińskiej produkcji sprzęt kosmetyczny i mierne lub żadne efekty zabiegu.

Przebieg zabiegu

 

Cennik – ceny zabiegu Medshape na twarz Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:
MedShape drenaż limfatyczny twarzy – therma lifting
Okolice oczu + zmarszczki / 20 min 80 zł
Twarz + szyja / 40 min 160 zł
Twarz + szyja + okolice oczu + zmarszczki Czas: 60 min 190 zł
Seria 5 zabiegów / 20 min + 6 zabieg GRATIS 400 zł
Seria 5 zabiegów / 40 min + 6 zabieg GRATIS 800 zł
Seria 5 zabiegów / 60 min + 6 zabieg GRATIS 950 zł

 

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne