pHformula - regeneracja skóry twarzy - Wakacyjne S.O.S

pHformula – regeneracja skóry twarzy – Wakacyjne S.O.S


pHformula – regeneracja skóry twarzy – Wakacyjne S.O.S

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg pHformula – regeneracja skóry twarzy – Wakacyjne S.O.S:
Resurfacing kojarzony był do niedawna jedynie z zabiegami metodą laserową. Obecnie, pożądany efekt można uzyskać bez ingerencji laseru, jedynie za pomocą odpowiednio dobranych preparatów, w skład których wchodzą odpowiednie mieszanki kwasów, składniki aktywne i unikalny nośnik PH-DVC. Dzięki zastosowaniu tak nowoczesnych formuł, można osiągnąć maksymalny efekt terapeutyczny przy jednoczesnym zminimalizowaniu podrażnienia i uszkodzenia skóry podczas zabiegu. Tego typu terapię dermatologiczną można stosować nawet latem, co jest niezwykle istotne biorąc pod uwagę problemy skóry, które uwidoczniają się w tej porze roku, szczególnie z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce. Z pomocą przychodzi seria zabiegów Wakacyjne SOS pHformula, którą bez problemu można stosować latem.

Zabieg #Second skin effect

 • Polecany osobom o skórach wrażliwych, odwodnionych i zaczerwienionych.
 • Zawarte w preparatach używanych do zabiegu substancje aktywne przywracają barierę hydrolipiodową (kwas ferulowy), regenerują, niwelują zaczerwienienia oraz stany zapalne, a także wygładzają skórę (smocza krew, niacyna)

Zabieg #pHabolous

 • Polecany w przypadku problemów związanych z wiotkością skóry, szczególnie skórom dojrzałym.
 • Efekt zabiegu to natychmiastowa poprawa napięcia i przebudowa skóry. Działanie opiera się o składniki aktywne zawarte w preparatach, w szczególności substancje: wspomagające mikrocyrkulację, zwiększające gęstość naskórka i wygładzające zmarszczki (THPE – Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine), stymulujące regenerację komórek – w szczególności fibroblastów (CYTO-STIM complex) oraz pobudzające produkcje kolagenu i elastyny (kwas pirogronowy).

Zabieg na bazie maski #pHink powder

 • Polecany przy skórze odwodnionej, pozbawionej blasku i witalności.
 • Odmładzająca, rozświetlająca skórę różowa maseczka to bogactwo substancji o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym (ekstrakt z żurawiny), nawilżających i odżywiających skórę (glukoza) oraz wzmacniających naczynia krwionośne, a także przyspieszających wytwarzanie kolagenu i elastyny (witamina C).

Zabieg #pHower peptide

 • Polecany przy problemach z pozbawioną blasku, poszarzałą skórą z oznakami fotostarzenia, a także nierównomiernym kolorytem.
 • Efekt zabiegu osiągany jest dzięki aktywnym składnikom, które mają właściwości pomagające wzmocnić i odbudować skórę (peptydy), silnie odżywcze (glukonokalton) oraz wzmacniające naczynia krwionośne, rozświetlające i przyspieszające wytwarzanie kolagenu i elastyny (witamina C).

Zabieg #pHenomen mezoage

 • Polecany do stosowania jako profilaktyka przeciwstarzeniowa dla skóry z widocznymi symptomami starzenia, nierówną strukturą i utratą blasku. W celu uzyskania optymalnego efektu zaleca się zastosowanie serii 3 zabiegów (w 3-tygodniowych odstępach czasu).
 • Substancje aktywne wykorzystywane podczas zabiegu stymulują produkcję kolagenu, delikatnie złuszczają i niwelują oznaki fotostarzenia (kwas migdałowy), zapewniają promienność, zwiększenie jędrności oraz przywrócenie młodzieńczego blasku (kompleks ct50 pełen witamin, minerałów, przeciwutleniaczy oraz prekursorów syntezy DNA) oraz niedopuszczają do utraty wilgoci w skórze zwiększając jej sprężystość (kwas hialuronowy).

Zabieg #pHenomen mela C+

 • Idealny dla „skóry palacza”, poszarzałej, z delikatnymi przebarwieniami i nierównym kolorytem.
 • Zabieg oparty jest na składnikach o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym, hamującym enzym tyrozynazy – uczestniczący w biosyntezie melaniny, głównego pigmentu skóry (kwas fitynowym, migdałowy, azeloglicyna). W wyniku zabiegu poprawia się też napięcie skóry i jej zagęszczenie.

Zabieg #summer age C+

 • Polecany dla osób borykających się z problemem wiotkiej, cienkiej skóry pod oczami, osobom z rozszerzonymi gruczołami łojowymi oraz jako kuracja przeciwstarzeniowa.
 • Składniki aktywne używane podczas zabiegu działają na skórę silnie nawilżająco (kwas alfa-hydroksypropionowy), wspomagają produkcję kolagenu i elastyny wzmacniając ją (kwas laktobionowy), a także hamują enzym tyrozynazy (kwas migdałowy) osiągając efekty zbliżone do użycia usuwającego przebarwienia hydrochinonu.  
 • Kompleks CT50 (mikro i makroelementy, amunokwasy,witaminy, koenzymy i prekursor syntezy DNA – gwarantują prawidłowe funkcjonowanie skóry, promienność, jędrność i młodzieńczy blask)

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu sos dla suchej skóry twarzy, zabieg regenerujący na twarz Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK pFFORMULA WAKACYJNE S.O.S DLA SKÓRY

pHformula Second skin effect

cena: 220 PLN

pHformula pHabolous

cena: 300 PLN

pHformula pHink powder
cena: 200 PLN

pHformula pHower peptide

cena: 200 PLN

pHformula pHenomen mezoage

cena: 480PLN

pHformula pHenomen mela C+ 

cena: 320PLN

pHformula Summer age C+

cena: 220 PLN

pHformula Kompleks CT50

cena: 300 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!