Peelingi Mesoestetic

Peelingi Mesoestetic


Peelingi Mesoestetic

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na Peelingi Mesoestetic w Warszawie:
Mesoestetic to hiszpańska firma, która przez ponad 35 lat istnienia osiągnęła pozycję lidera w dziedzinie produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości produktów medycznych wykorzystywanych w zabiegach kosmetologii i medycyny estetycznej. Obecnie jest to jedno z najbardziej znanych i cenionych w branży laboratoriów farmaceutycznych oferujących innowacyjną, szeroką gamę peelingów dermatologicznych. W swojej ofercie Mesoestetic posiada peelingi, które zarejestrowane są jako wyroby medyczne. Są to preparaty w pełni bezpieczne, łatwe w stosowaniu i co najważniejsze skuteczne – o wszechstronnych możliwościach terapeutycznych, przeznaczone na różne obszary ciała, mogące uporać się z różnymi problemami dermatologicznymi, kosmetologicznymi oraz natury estetycznej. Efekty terapeutyczne działania produktów Mesoestetic są wyraźnie dostrzegalne od razu, bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się przez długi czas. Grupa peelingów chemicznych mesopeel pozwala na złuszczanie wierzchnich warstw naskórka w różnym stopniu, w zależności od rodzaju i typu skóry oraz jej kondycji. Wykorzystując substancje o różnej sile działania, peelingi mesopeel mogą oddziaływać: powierzchownie (w warstwie rogowej naskórka lub do głębokości warstwy podstawowej naskórka), średniogłęboko (w warstwie brodawkowej skóry właściwej) lub głęboko (aż do warstwy siateczkowej skóry właściwej).

Działanie peelingów Mesoestetic pomaga uporać się z problemami skórnymi takimi jak:

  • niedoskonałości skóry (rozszerzone pory, zaskórniki)
  • nierówna powierzchnia skóry
  • efekty starzenia skóry (zmarszczki, brak sprężystości, elastyczności)
  • przebarwienia, nierówny koloryt skóry, hiperpigmentacja
  • zmiany potrądzikowe (blizny i przebarwienia)
Peelingi mesopeel Mesoestetic opierają się o unikalną formułę hydroglicerynową, łączącą w sobie wybrany kwas, roztwór alkoholowy, glicerol oraz kompleks aminokwasów. Obecność rozpuszczalnika alkoholowego oraz hydrożelowa konsystencja peelingu pozwalają na kontrolę i optymalizację działania preparatu na skórę podczas zabiegu, co zwiększa jego bezpieczeństwo oraz medyczną skuteczność.

Peelingi Mesoestetic dzięki swojej wyjątkowej formule:

  • pozwalają dostosować terapię indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta
  • gwarantują doskonały efekt zastosowanej terapii
  • mogą być stosowane jako samodzielna terapia przy problemach skórnych lub jako uzupełnienie różnych zabiegów kosmetycznych i medycznych

Poniżej znajdą Państwo opis dostępnych w ofercie mesoestetic peelingów mesopeel.

Mesopeel melanostop (kwas azelainowy, rezorycyna, kwas fitowy) – peeling usuwający problemy skóry związane z przebarwieniami, nierównym kolorytem oraz hiperpigmentacją.

Mesopeel modified jessner (kwas salicylowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy) – mający szerokie zastosowanie peeling redukujący przebarwienia skórne, przywracający jednolity koloryt oraz ujędrniający skórę. Stosowany także do redukcji drobnych zmarszczek oraz przywrócenia jędrności skóry.

Mesopeel melanoplus (TCA, kwas kojowy, kwas ferulowy) – niwelujący zmiany pigmentacyjne różnego pochodzenia (pozapalne, znamiona barwnikowe oraz melazmę)

Mesopeel TCA (TCA) – peeling stosowany przy objawach fotostarzenia skóry, redukujący drobne zmarszczki, przywracający zdrowy koloryt oraz niwelujący powierzchniowe przebarwienia (w tym: piegi, plamy starcze). Produkt występuje w dwóch stężeniach – do pielęgnacji ogólnej lub miejscowej aplikacji. Stosowany jest także w przypadku zmian trądzikowych.

Mesopeel lactic (kwas mlekowy) – przeznaczony do skóry pozbawionej blasku, wymagającej odświeżenia i nawilżenia. Zastosowanie peelingu pozwala na uzyskanie efektu jędrnej, sprężystej i promiennej skóry oraz na zniwelowanie objawów fotostarzenia. Idealny preparat dla skóry wrażliwej i naczynkowej. W zależności od preferowanego efektu działania, produkt występuje w dwóch stężeniach.

Mesopeel mandelic (kwas migdałowy) – przeznaczony do skóry normalnej i mieszanej, w której występują problemy związane z fotostarzeniem, przebarwieniami oraz zmianami trądzikowymi. Peeling ten ujednolica również koloryt skóry, spłyca zmarszczki i wpływa pozytywnie na strukturę skóry. Wykazuje także silne działanie antybakteryjne i reguluje wytwarzanie sebum. Występuje w dwóch stężeniach.

Mesopeel salicylic (kwas salicylowy) – wyjątkowa formuła dla skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej i zanieczyszczonej. W efekcie swojego działania pelling ten wyrównuje skórę, jej powierzchnię i fakturę oraz normalizuje produkcję sebum. Jest to idealny produkt do zastosowania przed innymi zabiegami kosmetologicznymi bądź z zakresu medycyny estetycznej. Występuje w trzech stężeniach (10, 20, 30%) – wybór stężenia zależy od planowanego efektu jego działania.

Mesopeel azelan (kwas azalainowy, kwas salicylowy) – znakomity peeling o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz przeciwbakteryjnym, polecany głównie dla osób borykających się z problemami trądzikowymi. Po zastosowaniu peelingu reguluje się praca gruczołów łojowych, skóra pozostaje oczyszczona, jej drobne niedoskonałości zredukowane, a koloryt wyrównany.

Mesopeel piruvex (kwas pirogronowy, kwas mlekowy) – peeling redukujący objawy fotostarzenia. Preparat redukuje zmarszczki i inne niedoskonałości skóry, wygładza ją i wyrównuje koloryt. W widoczny, pozytywny sposób wpływa na gęstość i elastyczność skóry (działanie remodelujące i naprawcze). Stosowany też w przypadku zmian trądzikowych do redukcji przebarwień i blizn potrądzikowych.

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Peeling Eksfoliacja Złuszczanie naskórka kwasami Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

PEELING EKSFOLIACJA ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA KWASAMI

HIT! RETIX.C TERAPIA Z KOMPLEKSEM ACTICELL 40%

cena: 250 PLN

ZABIEG NEOSTRATA – ZABIEG NA NACZYNKA

cena: 250 PLN

KWAS NEOSTRATA- MIGDAŁOWY/ CYTRYNOWY/ GLIKOLOWY

cena: 170 PLN

KWAS MESOESTETIC – SALICYLOWO – AZELAINOWY

cena: 270 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!