Usuwanie zmarszczek odmładzanie infuzja tlenowa DermaOxy

Usuwanie zmarszczek odmładzanie infuzja tlenowa DermaOxy


Usuwanie zmarszczek odmładzanie infuzja tlenowa DermaOxy

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Usuwanie zmarszczek odmładzanie infuzja tlenowa DermaOxy w Warszawie:
DermaOXY – to rewelacyjny zabieg infuzji tlenowej polegający na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry przy pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Zabieg ten odmładza skórę, nawilża ją na poziomie komórkowym oraz redukuje i usuwa zmarszczki. Urządzenie kosmetyczne DermaOXY potrafi odpowiedzieć na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu!

Czym jest DermaOXY?

Jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry, redukcji zmarszczek oraz nawilżania na poziomie komórkowym. Infuzja tlenowa DermaOXY polega na synergicznym połączeniu dwóch technologii: wprowadzania w głąb skóry silnie skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum przy pomocy tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio sprężonym i stężonym. Zabieg jest bezbolesną i bezinwazyjną alternatywą dla BOTOXU, pozwala na głębokie nawilżenie skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek, poprawę konturów twarzy i wygładzenie okoli oczu oraz ust. Skóra emanuje zdrowiem, witalnością oraz nabiera młodszego wyglądu. Zabieg polecany jest przez Agnieszkę Dygant w miesięczniku Uroda:

agnieszka_dygant_poleca_dermaoxy-2

Spektakularne efekty osiągane są dzięki wysoce skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), antyoksydanty, peptydy, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

zabiegi_odmladzajace_twarz_warszawa

Terapia czystym tlenem
Tlen, który jest transportowany do głębszych warstw skóry, poprawia stan energetyczny komórek, intensyfikuje przemianę materii oraz przyspiesza procesy regeneracji. Gdy deficyt tlenowy zostaje zlikwidowany dochodzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry, ponieważ zdrowe, nowopowstałe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

zasada_infuzji_tlenowej_dermaoxy

Wszystkie efekty zabiegów potwierdza szereg duńskich badań, a wszystkie produkty są atestowane dermatologicznie, nie zawierają konserwantów i parabenów.

Efekty po 1 zabiegu utrzymują się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku!

efekty_zabiegu_dermaoxy_przed_i_po2

przed_po_zabiegu_dermaoxy

Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W przypadku skóry młodej działamy prewencyjnie zapobiegając utracie wody, procesom przedwczesnego starzenia oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej niwelujemy i redukujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając kondycję i strukturę skóry.
Efekty DermaOXY® na twarz, szyję i dekolt
 
  • wypełnienie zmarszczek
  • wygładzenie okolic oczu
  • wypełnienie ust
  • podniesienie owalu twarzu
  • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
  • młody wygląd
  • rozjaśniona i zdrowa skóra
Przebieg zabiegu infuzji tlenowej DermaOXY:
 

 

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu dermaOXY Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK USUWANIE ZMARSZCZEK DERMAOXY CENY

USUWANIE ZMARSZCZEK DERMAOXY TWARZ 1H

cena: 330 PLN

USUWANIE ZMARSZCZEK DERMAOXY TWARZ I SZYJA 1.5H

cena: 480 PLN

USUWANIE ZMARSZCZEK DERMAOXY TWARZ – SZYJA I DEKOLT 1.5H

cena: 650 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!