Mezoterapia mikroigłowa Warszawa

Mezoterapia mikroigłowa Warszawa


Mezoterapia mikroigłowa Warszawa

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Mezoterapia mikroigłowa Skin Solution Warszawa w Warszawie:

Inaczej BIOREWITALIZACJA skóry!

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa Skin Solution jest zabiegiem pośrednim pomiędzy bardziej inwazyjną mezoterapią igłową a mezoterapią bezigłową, łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii. W odróżnieniu od mezoterapii igłowej oferowany w naszym salonie zabieg mezoterapii mikroigłowej nie jest zabiegiem bolesnym. Zabieg stymuluje i pobudza naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają w niego bardzo głęboko i w większym stężeniu. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej pozostają nienaruszone. Zabieg jest sterylny i bezpieczny a zarazem daje spektakularne efekty.

Skin Solution to światowa nowość na rynku kosmetologii estetycznej. Urządzenie produkcji niemieckiej w krótkim czasie od swojej premiery na polskim rynku kosmetologicznym zdobyły sobie uznanie oferując najbardziej innowacyjne podejście do kwestii biorewitalizacji skóry.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg jest skierowany do osób, które nie chcę decydować się na interwencję chirurgiczna, a którym jednocześnie zależy na efekcie wygładzenia i odmłodzenia skóry twarzy. Na mezoterapię mikroigłową często decydują się kobiety, które chcą zlikwidować zmarszczki mimiczne oraz te powstające wokół ust. Chociaż nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do wykonania zabiegu, zaleca się go osobom co najmniej po 25-tym roku życia. Wszystkim tym, którym zależy na poprawie owalu twarzy, a także usunięciu pierwszych widocznych zmarszczek. Zabieg stosuje się także w celu wygładzenia cery potrądzikowej lub pokrytej bliznami. Ten rodzaj mezoterapii to również skuteczne antidotum na skórę zniszczoną działaniem słońca lub solarium. Warto w tym miejscu podkreślić, iż zabieg wykonuje się wyłącznie na skórze twarzy, szyi i dekoltu i nie ma w zasadzie żadnych większych przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Dla maksymalizacji efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów, z których jeden trwa ok. 30min.

Rekomendowane serie zabiegowe:
Zabiegi mogą być wykonywane w wersji podstawowej i rozbudowanej w serii 3 do 10 zabiegów lub jako pojedynczy zabieg raz w miesiącu.

Zalety zabiegu:

Do zalet mezoterapii mikroigłowej zaliczyć należy przede wszystkim poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, a także jest bardziej podatna na wchłanianie produktów pielęgnacyjnych. Zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, dzięki czemu twarz nabiera młodszego wyglądu. Ponadto zabieg może zostać przeprowadzony na skórze każdego rodzaju. Mezoterapia mikroigłowa stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegu chirurgicznego jakim jest lifting twarzy. Najważniejsze w jej przypadku jest działanie kwasu hialuronowego, który powoduje wygładzenie cery i jej promienny wygląd.

Cechy zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

 

 • połączenie pracy składników aktywnych i pracy głowic
 • ograniczenie bariery naskórkowej podczas zabiegu
 • efekty zabiegu otrzymujemy bez naruszania ciągłości naskórka
 • sterylność zabiegu dzięki stosowaniu jednorazowych głowic
 • nie ma potrzeby znieczulania skóry
 • głowicą pracujemy po wszystkich zmarszczkach jak i po całej twarzy
 • głowice wykonane ze specjalnego materiału powodują mniejszą bolesność podczas zabiegu oraz minimalizują odczyny alergiczne
 • stymulacja mikroigłami mięśnia okrężnego oka i powieki oraz mięsień okrężny ust
 • dobrane parametry urządzenia stymulują najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie

Przebieg zabiegu:

Głowica urządzenia pokryta mikroigłami jest sterylnie zapakowana. Umieszczamy ją na rączce urządzenia. Robimy dokładny demakijaż twarzy, aby skóry była idealnie oczyszczona. Za pomocą igieł nakłuwamy odpowiednią powierzchnię skóry ( twarz, szyja, dekolt). Głowica jest jednorazowa, przeznaczona tylko dla jednego klienta. Dzięki temu zabieg jest sterylny i bezpieczny. Rączkę po każdym zabiegu dezynfekujemy preparatami do tego przeznaczonymi.

Aplikator jest idealnie dostosowany do pracy powierzchniowej, dzięki podłużnemu kształtowi, w zależności jaki tryb pracy wybierzemy możemy pracować nakłuwając całą powierzchnię naskórka lub poszczególne linie zmarszczek. Nakłucia mikroigłami nie naruszają układu krwionośnego, odbywają się na bezpiecznej głębokości.

Głównym czynnikiem decydującym o skuteczności mezoterapii mikroigłowej jest połączenie pracy jednorazowej głowicy, stymulując naskórek poprzez mikronakłucia, z wprowadzeniem koktajli dermaceutycznych zbudowanych z aktywnych cząsteczek, które docierają bardzo głęboko i utrzymują się bardzo długo w skórze, są nimi kwas hialuronowy i wyciag z jadu żmiji (pseudobotoks).

Wskazania i przeciwskazania:

Wskazania:

 • cieńka i wiotka skóra
 • cera trądzikowa
 • cera naczyniowa
 • głębokie linie mimiczne
 • skóra wyniszczona solarium i słońcem
 • grube skóry pokryte bliznami
 • słaba tkanka łączna

Przeciwskazania:

 • przerwana ciągłość naskórna, otwarte rany
 • zmiany wirusowe
 • aktywne zmiany nowotworowe
 • ciąża
 • stany zapalne
 • pieprzyki, brodawki
 • znamiona

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu zabiegu Mezoterapia mikroigłowa Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ WARSZAWA CENY

ZABIEG PUSH UP (TWARZ )

cena: 240 PLN

ZABIEG PUSH UP (TWARZ – SZYJA)

cena: 260 PLN

ZABIEG EXCLUSIVE (TWARZ – SZYJA – DEKOLT) )

cena: 280 PLN

ZABIEG EXCLUSIVE (TWARZ)

cena: 290 PLN

ZABIEG EXCLUSIVE (TWARZ – SZYJA – DEKOLT))

cena: 310 PLN


ZABIEG EXCLUSIVE (TWARZ – SZYJA – DEKOLT) 

cena: 340 PLNWyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!