Mezoterapia igłowa Warszawa

Sama mezoterapia zaliczana jest do mało inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, leżących na pograniczu kosmetyki i medycyny estetycznej. W każdym przypadku polega ona na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry właściwie skomponowanej substancji odżywczo-regenerującej. Różna jest technika zabiegu, stąd jedną z wersji mezoterapii jest jej igłowa odmiana. W tym przypadku preparat wstrzykiwany jest na odpowiednią, kontrolowaną głębokość skóry właściwej przy zastosowaniu specjalnego pistoletu do mezoterapii.

Na czym polega?

Mieszanina substancji odżywczych jest dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry. Aktywny preparat to najczęściej ampułka składająca się z dobroczynnego i słynącego z właściwości odmładzających kwasu hialuronowego, witamin, składników mineralnych, kwasów, koenzymów czy aminokwasów. Wybrane składniki, w odpowiednich proporcjach to mieszanka o właściwościach rewitalizujących, która stanowi idealne połączenie dla naszej zniszczonej skóry.
Małe dawki lecznicze są wstrzykiwane pod skórę na jej odpowiedniej głębokości, którą kontroluje osoba przeprowadzająca zabieg. Widać zatem, jak ważny jest wybór profesjonalnego salonu kosmetycznego z doświadczonymi pracownikami. Zastrzyki, które wykonuje się specjalnym pistoletem z cienką igłą, są niemal całkowicie nieodczuwalne. Dla osób szczególnie wrażliwych na nawet najmniejszy ból, możliwe jest zastosowanie przed zabiegiem bezpiecznego środka znieczulającego w postaci kremu.
Kiedy problematyczne miejsca poddawane zabiegowi są już ostrzyknięte, przystępuje się do dalszej części zabiegu, czyli do wykonania subtelnego masażu. Ma on na celu równomierne rozprowadzenie składników pod skórą i umożliwienie im dotarcia we wszystkie newralgiczne punkty obszaru poddawanego mezoterapii. Dla maksymalizacji efektów zaleca się wykonanie serii około 5 zabiegów. Widoczną poprawę kondycji skóry można zaobserwować już po pierwszej wizycie w salonie. Jednak seria zabiegów pozwala na wzmocnienie i skumulowanie efektów pięknej, gładkiej, odżywionej i odmłodzonej skóry.

Do kogo jest skierowany?

Zabiegowi może poddać się każdy, komu zależy na odmłodzeniu skóry poprzez spłycenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek tworzących się na twarzy, zwłaszcza wokół ust i oczu oraz na szyi. Dodatkowo jest to doskonały sposób intensywnego odżywienia i nawilżenia skóry. Mezoterapia igłowa to idealny oręż w walce z cellulitem, więc osoby, które sądzą, że zrobiły w tej kwestii już wszystko, mają przez sobą perspektywę skutecznego pozbycia się tego problemu.
Także blizny i rozstępy nie umkną uwadze substancji stosowanych w zabiegu. Seria mezoterapii igłowej może pomóc pozbyć się szpecących i wprawiających w kompleksy defektów skóry – zarówno na twarzy, np. blizn potrądzikowych, jak i na całym ciele. Jeśli wymienione problemy nie są Ci obce, jest to zabieg idealny dla Ciebie i dla potrzeb Twojej skóry. Informacją wartą podkreślenia jest fakt, że mezoterapia igłowa jest wykorzystywana także w profilaktyce wypadania włosów.

Zalety

Niepowetowaną zaletą jest fakt, że nasza skóra stopniowo odzyskuje naturalnie młodzieńczy wygląd i wyraźnie poprawia się jej kondycja. Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, a kolejne z całej serii potęgują to, co do tej pory udało się osiągnąć. Do zabiegu nadaje się bezwzględnie każdy rodzaj cery, a ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest ograniczone do minimum. Zabieg działa wielokierunkowo, więc doskonale dostosowuje się do konkretnych potrzeb i problemów skóry.
Po zabiegach zmarszczki są mniej widoczne, skóra odmłodzona i odżywiona, więc uzyskuje naturalny i zdrowy wygląd. Zabieg stanowi zarówno sposób walki z uciążliwymi objawami starzenia, jak i może być stosowany w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej. Skóra nabiera pięknego blasku oraz jest gładsza i widocznie odmłodzona.

Nasza oferta

W naszym salonie wykonujemy mezoterapię igłową, zarówno w formie jednorazowego zabiegu, jak i serii, w przypadku której przewidujemy specjalne, niższe ceny.

Dowiedz się więcej, sprawdź szczegóły zabiegu mezoterapia igłowa Warszawa