Mezoterapia bezigłowa Warszawa

Mezoterapia bezigłowa

Sama mezoterapia jest nieinwazyjnym zabiegiem z pogranicza kosmetyki i medycyny estetycznej, polegającym na wprowadzaniu do warstwy skóry właściwej substancji regenerujących lub odżywiających. Bezigłowa forma zabiegu wykorzystuje w tym celu metodę elektroporacji – za pomocą urządzenia wytwarzającego prąd o wysokiej częstotliwości powoduje się odwracalne uszkodzenie błony komórkowej, chwilowo zwiększając tym samym jej przepuszczalność. Tak powstałymi kanalikami wprowadzone zostają preparaty odżywczo-regenerujące.

Na czym polega zabieg?

Zabieg składa się z kilku etapów i jest przeprowadzany przy użyciu lasera i wytwarzanych impulsów elektrycznych. Pierwsza faza mezoterapii to Aquaforeza – na tym etapie tworzone są kanaliki w błonie komórkowej, które następnie umożliwią transport substancji leczniczych do głębszej warstwy skóry. Obok tego procesu, skóra ulega jednoczesnemu nawilżeniu, odżywieniu i regeneracji. Druga faza – tonizacji sprowadza się do pobudzenia mięśni do produkcji kolagenu. Trzeci i ostatni etap zabiegu polega na stymulacji układu limfatycznego do usuwania szkodliwych substancji i pobudzeniu regeneracji skóry.

W zabiegu wykorzystuje się specjalny żel do mezoterapii bezigłowej. To właśnie jego silnie nawilżające, naturalne składniki powodują regenerację skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie pozostawiający widocznych śladów, więc po jego wykonaniu można spokojnie wrócić do wykonywania codziennych czynności. Jednorazowo trwa około 30 minut i zaleca się jego kilkukrotne, w zależności od indywidualnych potrzeb, powtórzenie dla maksymalizacji efektów.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg mezoterapii bezigłowej skierowany jest do wszystkich osób, które borykają się z problemami uporczywego cellulitu czy zmarszczkami. Idealnie poprawia koloryt skóry, zwłaszcza poddanej działaniu tytoniu, a także jej sprężystość i elastyczność. To zabieg intensywnej regeneracji, nawilżenia, utlenienie i odżywienia skóry, która już po kliku sesjach staje się widocznie rozjaśniona i ujędrniona. Mezoterapia bezigłowa to także skuteczny oręż w walce z popękanymi naczyniami krwionośnymi, przebarwieniami, rozstępami i bliznami. To również świetny środek profilaktyki przeciwzmarszczkowej.

Przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest niewiele i całkowicie są zależne od indywidualnych predyspozycji klientki – są to ciąża, wszczepiony rozrusznik serca czy metalowe elementy umieszczone w ciele lub choroby serca czy krążenia. Fachową poradę w tym zakresie otrzymasz podczas konsultacji w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Zalety zabiegu

Już nawet po jednorazowym zabiegu widać jego pierwsze efekty – skóra twarzy jest bardziej jędrna, zmarszczki mimiczne oraz wokół ust stają się wyraźnie płytsze. Twarz jest gładka i wygląda młodziej. Po mezoterapii bezigłowej skóra nabiera blasku. Ponadto sam zabieg jest przyjemny i relaksujący dla klientki, a tuż po jego wykonaniu można wrócić do wykonywania codziennych czynności. Ten rodzaj mezoterapii jest mniej inwazyjny od jego igłowej wersji, więc zniwelowane zostaje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. W skrajnych przypadkach zaleca się wykonanie nawet dwóch zabiegów tygodniowo.

Nasza oferta

Klientkom proponujemy profesjonalne przeprowadzenie zabiegu mezoterapii bezigłowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jednocześnie zachęcamy do skorzystanie z promocji na zabiegi łączone, np. peeling kawitacyjny z mezoterapią bezigłową. Ponadto specjalne zniżki dla klientek decydujących się na serię zabiegów.

Dowiedz się więcej o zabiegu Mezoterapia Bezigłowa Warszawa

Brak komentarzy

Skomentuj!