Makijaż trwały permanentny

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Makijaż Permanentny w Warszawie:

 

makijaż permanentny trwały

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny inaczej trwały makijaż to doskonały sposób na długotrwałe podkreślenie urody, z powodzeniem zastępujący codzienne wykonywanie klasycznego makijażu przy użyciu kolorowych kosmetyków. Umożliwia wymodelowanie oraz korektę kształtu ust, oczu czy brwi. Zabieg makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu w naskórek wysokiej jakości barwników, których kolor i nasycenie dobierane są indywidualnie. Po zaaplikowaniu znieczulenia miejscowego wykonywany jest na twarzy makijaż przy użyciu specjalnego aparatu.

Trwałość zabiegu zależna jest od kilku aspektów: od rodzaju skóry i szybkości jej złuszczania oraz jakości produktów i rodzaju sprzętu na którym zostanie wykonany zabieg.

Komu i w jakim celu wykonuje się makijaż permanentny?

Makijaż trwały polecany jest głównie paniom, które chcą podkreślić walory swojej urody bądź poprawić to co ich zdaniem jest niedoskonałe. Z praktycznego punktu widzenia trwały makijaż to idealne rozwiązanie dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia i nie mają czasu na codzienne wykonanie zwykłego makijażu czy tez poprawianie go w ciągu dnia. Rozmazana kreska na powiece czy efekt “zjedzonej pomadki” nie będzie już problemem.

Nowoczesne podejście do trwałego makijażu zapewnia mam komfortowe samopoczucie, nie musimy obawiać się przerysowania czy sztuczności. Wielu klientkom zależy na tym, aby efekt był jak najbardziej naturalny.

Poniżej efekt naturalny makijażu permanentnego:

makijaz_permanentny_ust
Najbardziej popularną okolicą poddawaną zabiegowi są brwi, które stanowią ważny element, ponieważ nadają bardziej wyrazisty wygląd naszej twarzy. Makijaż permanentny brwi wykonuje się, aby skorygować ich kształt, optycznie je zagęścić oraz uzyskać idealną symetrię twarzy. Kolejną bardzo ważną częścią ciała którą chcemy podkreślić są oczy. Odpowiednie ich zarysowanie powoduje, że wyglądamy na wypoczęte i radosne. Dobrze dobrana i precyzyjnie wykonana kreska na górnej bądź dolnej powiece otwiera optycznie oko. Kreski mogą być delikatne, wykonane tylko w linii naturalnej rzęs powodując ich “zagęszczenie” (idealna w przypadku pan przedłużających rzęsy) oraz dekoracyjne, które tworzą efekt mocniejszego makijażu. Natomiast mikropigmentacja ust, odmładza naszą twarz. Szczególnie polecana jest w przypadku małych ust o nierównym, niesymetrycznym kształcie i kolorze. Trwały makijaż spowoduje optyczne ich powiększenie oraz nasycenie kolorem w przypadku ust, które utraciły naturalną barwę.

Poniżej efekt mocno podkreślonego makijażu permanentnego:

makijaz_permanentny_warszawa

Główne zalety makijażu permanentnego

Makijaż trwały wykonywany jest najlepszą na rynku aparaturą Margo Laser Digital. Jest to urządzenie najnowszej generacji, całkowicie bezpieczne. Gwarantuje wprowadzanie barwnika na jednakową głębokość, tylko do trzeciej warstwy naskórka. Gwarantuje to równomierne, stopniowe blaknięcie makijażu permanentnego, którego efekt utrzymuje się przez 2 do 5 lat. Najnowsza technologia wykorzystana w aparaturze, m. in. igła z bezpiecznym mocowaniem, amortyzowanie drgań zapewniają bezpieczeństwo i precyzje makijażu trwałego.

Wskazania do makijażu permanentnego

Wykonanie makijażu permanentnego zalecane jest w celu:

 • optycznego zagęszczenia i wymodelowania brwi
 • optycznego zagęszczenia linii rzęs i wymodelowania kształtu oka
 • podkreślenia konturów lub skorygowania kształtu ust

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego

 • ciąża i karmienie piersią
 • infekcje skórne
 • sterydoterapia
 • inwazyjne, głębokie złuszczania wykonane do 3 tygodni
 • niewyrównana cukrzyca
 • aktywna opryszczka czerwieni wargowej
 • nowotwory
 • epilepsja
 • bielactwo lub łuszczyca
 • problemy z krzepnięciem krwi
 • skłonność do alergii

Co wyróżnia makijaż permanentny wykonany w Salonie Elegante?

Makijaż permanentny to świetna alternatywa dla codziennego, czasochłonnego wykonywania makijażu. To nie tylko sposób podkreślenia urody, ale także zmodyfikowania rysów twarzy. Posiadające certyfikaty MSDS barwniki Li Pigments użyte do wykonania makijażu permanentnego wyprodukowane zostały z zachowaniem wszelkich norm europejskich, są całkowicie bezpieczne. Ich formułę opracował zespół specjalistów makijażu permanentnego, lekarz oraz biochemików.

Kierując się zasadą bezpieczeństwa, unikalna formuła, która została przebadana dermatologicznie minimalizuje ryzyko alergii i podrażnień. Najwyższa jakość składników zapewnia równomierne krycie, naturalne przyjęcie pigmentu przez skórę, nieodbarwianie się pigmentu oraz długoletnie utrzymanie koloru. Produkty Li Pigments to wysokiej klasy barwniki, które charakteryzują się wyjątkową trwałością koloru. Za pomocą unikalnego procesu mieszania oraz zmian w formule Li Pigments stworzyła nową linię pigmentów przewyższającą w swoim działaniu wszystkie pozostałe tego typu produkty. Wprowadzona przez producenta „Fusion Technology” zrewolucjonizowała produkcję mikropigmentacji na świecie. Zasady bezpieczeństwa są bardzo restrykcyjnie przestrzegane, toteż do ich produkowania wykorzystywane są zgodnie z Dyrektywą Kosmetyczną Unii Europejskiej jedynie składniki o jakości farmaceutycznej.

Osoby aktywne, uprawiające sport czy starsze, mające problem z wykonaniem precyzyjnego makijażu, a także każdy, komu zależy na perfekcyjnym wyglądzie o dowolnej porze dnia, może skorzystać z mało bolesnej, ale trwałej metody podkreślenia urody. Pigmenty Li Pigments posiadają szeroką gamę kolorystyczna, dzięki czemu każdy makijaż jest niepowtarzalny i indywidualnie dobrany do typu urody naszych klientek.

Do zabiegu makijażu permanentnego wykorzystujemy:

 • najnowszej generacji urządzenie Margo Laser Digital, numer jeden na rynku
 • sterylne, jednorazowe, bezpieczne kartridże
 • sterylne, jednorazowe pojemniki na barwniki
 • medyczne kremy znieczulające
 • szeroką gamę kolorów opracowaną przez specjalistów makijażu permanentnego, lekarzy oraz biochemików
 • składniki o jakości farmaceutycznej
 • naturalne pigmenty, które nie zawierają toksyn, metali ciężkich i aminów aromatycznych

Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego?

Dla zwiększenia bezpieczeństwa zabiegu warto, by pacjent przygotował się do wykonania makijażu permanentnego. Jeżeli lokalizacją zabiegu mają być okolice oczu, warto stosować homeopatyczne kapsułki z arniki, minimalizujące ryzyko opuchlizny i podrażnień, natomiast należy odstawić odżywki do rzęs na minimum miesiąc przed planowanym zabiegiem. W przypadku posiadania sztucznych rzęs należy je ściągnąć przed zabiegiem. Przed podkreśleniem konturów ust dobrze zażywać lek Heviran w celu profilaktyki zakażenia opryszczką (przez tydzień przed i po zabiegu). Na 24 godziny przed zabiegiem nie wolno zażywać aspiryny, ani innych leków rozrzedzających krew, spożywać alkoholu, opalać się, wykonywać peelingów skóry twarzy.

Przed przystąpieniem do zabiegu Linergista przeprowadza wywiad oraz daje do wypełnienia ankietę. Sprawdza czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Następnie omawiane są oczekiwania klienta. Kolejnym krokiem jest wykonanie wstępnego rysunku oraz dobór barwników, które muszą zostać zaakceptowane przez klienta. Kosmetolog wykonujący zabieg omawia pielęgnację pozabiegową po czym przystępuje do nałożenia kremu znieczulającego, a następnie do wykonania makijażu.

Zalecenia po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego.

Skóra bezpośrednio po zabiegu makijażu permanentnego może być opuchnięta, zaczerwieniona, może towarzyszyć jej świąd i pieczenie. Nie należy pocierać ani drapać miejsc zabiegowych. Na dwa dni po wykonanym trwałym makijażu pojawiają się strupki, których nie wolno zdrapywać, powinny ulec samoczynnemu złuszczeniu. Aby przyspieszyć procesy gojenia należy nawilżać miejsca poddane zabiegowi. Do momentu zagojenia zaleca się smarowanie kremami łagodzącymi( np. allantan , maść z wit E) 2 /3 razy na dobę, przemywając wcześniej wrażliwą okolice wodą. Nie należy stosować kremów na bazie wazeliny, ani retinolu, który może wybijać przedwcześnie pigment oraz zapychać skórę, utrudniając gojenie. Bezpośrednio po zabiegu unikamy wysiłku fizycznego, basenu i sauny. Przez miesiąc po zabiegu unikamy złuszczeń, nie opalany skóry (pamiętając jednocześnie o stosowaniu filtrów ochronnych).

Zalecenia pozabiegowe obejmują:

 • nawilżanie miejsc poddanych zabiegowi przez 7 dni
 • przemywanie miejsc poddanych zabiegowi jedynie wodą
 • unikanie sauny i basenu przez dwa tygodnie po zabiegu
 • unikanie złuszczeń, opalania skóry miesiąc po zabiegu
 • zabieg makijażu permanentnego wymaga dopigmentowania po 3-4 tygodniach od pierwszego zabiegu (ma na celu zwiększenie intensywności koloru i ewentualne korekty)

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki kosmetycznej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z kosmetycznych zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości, chińskiej produkcji sprzęt kosmetyczny i mierne lub żadne efekty zabiegu.

 

Cennik – ceny zabiegu Makijaż Permanentny Trwały Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:

 
Cena makijażu permanentnego uzależniona jest od wybranej partii ciała. Poniżej przestawiamy cennik makijażu trwałego w Salonie Elegante:

Makijaż Permanentny Trwały Cennik
Makijaż permanentny oczu: kreski górne – zagęszczenie linii rzęs 500 PLN
Makijaż permanentny oczu: kreski górne – dekoracyjne 700 PLN
Makijaż permanentny oczu: kreski dolne 400 PLN
Makijaż permanentny brwi: metodą cieniowania 800 PLN
Makijaż permanentny brwi: metodą włoskową z lekkim cieniem 1000 PLN
Makijaż permanentny ust: kontur ust 700 PLN
Makijaż permanentny ust: kontur ust z cieniem 1000 PLN
Makijaż permanentny ust: kontur ust z wypełnieniem 1200 PLN

 

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne

 

Zdjęcia przed i po makijażu permanentnym