Laserowe usuwanie wąsika / brody

Polecany Salon Kosmetyczny Elegante Warszawa zaprasza na zabieg laserowego usuwania wąsika / brody:

 

Laserowe usuwanie wąsika / brody

Właściwsza, a mniej powszechna nazwa depilacji laserowej, to epilacja, będąca metodą trwałego usuwania owłosienia z wybranej partii ciała, jaką może być na przykład niechciany wąsik lub owłosienie w okolicach brody. Od tradycyjnych metod depilacji, jak golenie czy wosk, epilacja różni się tym, że laser powoduje uszkodzenie komórek mieszka włosowego, więc daje znacznie trwalsze efekty. Obecnie jest to najbardziej skuteczne metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia, a z uwagi na fakt, że jest małoinwazyjna, nie powoduje skutków ubocznych. Chociaż podczas zabiegu można odczuwać lekki dyskomfort, jego przeprowadzenie nie wiąże się z bólem.

Na czym polega zabieg?

Substancja w mieszku włosowym odpowiedzialna za wzrost włosa to melanina. Właśnie ją poddaje się działaniu wiązki światła emitowanego przez laser. W ten sposób podwyższona zostaje temperatura komórek mieszka, co w efekcie prowadzi do ich zniszczenia. W ten sposób wzrost włosów w miejscu poddawanym działaniu lasera zostaje zahamowany, a my możemy cieszyć się gładką skórą. Powierzchnia nad ustami oraz broda to niewielki obszar, więc i cena zabiegu nie jest zawrotna. Podobnie czas, jaki trzeba poświęcić, zamyka się w granicach kilkudziesięciu minut. By zmaksymalizować efekty, trzeba poddać się serii zabiegów. Wynika to z faktu, że każdy pojedynczy włosek znajduje się w innej fazie wzrostu i leser oddziałuje na nie w różny sposób.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg skierowany jest do kobiet w średnim wieku, w którym to występowanie zbędnego meszka nad wargami czy na brodzie jest znacznie częstsze niż w przypadku młodszych osób. Jednak na zabieg powinien zdecydować się każdy, u kogo występuje ten problem, gdyż laser to najskuteczniejsza i przynosząca najdłużej utrzymujące się efekty metoda usuwania zbędnego owłosienia. Z problemem wąsika czy włosów na brodzie borykają się kobiety w różnym wieku, które są w trakcie kuracji hormonalnej lub na skutek choroby mają rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia to także sposób na przeciwdziałania skutkom choroby, jaką jest hirsutyzm, czyli przypadłość wiążąca się z występowaniem nadmiernego owłosienia u kobiet.

Zalety zabiegu

W zależności od partii ciała, ceny depilacji laserowej są różne, jednak w przypadku tak niewielkiego obszaru jak wąsik czy broda, nie wiążą się z koniecznością wydania niebotycznych sum. Dodatkowo jest to jednorazowy wydatek, który daje gwarancję długotrwałego efektu. Jeśli chodzi o inne zalety, wskazać należy fakt, że ten rodzaj depilacji nie powoduje podrażnień, jak ma to miejsce w przypadku innych metod. Zapomnieć można o skaleczeniach, wrastaniu włosów, zaczerwienieniach czy bólu związanym z używaniem wosku. Dla maksymalizacji efektów, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach kilku tygodni.

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki kosmetycznej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z kosmetycznych zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości, chińskiej produkcji sprzęt kosmetyczny i mierne lub żadne efekty zabiegu.

Cennik – ceny zabiegu Laserowe usuwanie wąsika / brody Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:
Zabiegi przy użyciu lasera E light (IPL + RF)
Usuwanie owłosienia:
Wąsik 99 zł
Broda 99 zł

 

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne