Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień


Laserowe usuwanie przebarwień

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Laserowe usuwanie przebarwień w Warszawie:
Zabieg laserowego usuwania przebarwień ma na celu pozbycie plam, pojawiających się na różnych partiach naszego ciała. Najczęściej występują na twarzy – czole, nosie, policzkach, brodzie czy w okolicach ust – ale także na dłoniach i dekolcie. Głównie powstają na skutek promieniowania słonecznego i są efektem nadprodukcji melaniny – naturalnego barwnika występującego w skórze. Innymi zjawiskami determinującymi powstawanie przebarwień są takie choroby, jak nadczynność tarczycy, problemy z nerkami, choroby wątroby oraz na skutek zmian hormonalnych (ciąża, kuracja, menopauza).

Na czym polega zabieg?

W zabiegu usuwania przebarwień najczęściej stosuje się laser rubinowy, Ng:Yag lub IPL (potocznie nazywany laserem, jednak dokładnie rzecz ujmując, jest to wiązka światła o spójnej długości fal do złudzenia przypominająca laser). Zjawisko, jakie zachodzi podczas zabiegu, to niszczenie komórek zawierających barwnik. Jest to możliwe do osiągnięcia, gdyż wiązka światła jest pochłaniana przez melaninę, prowadząc do podgrzania komórek z melaniną i, w końcowym etapie, ich rozbicia. Co warte podkreślenia, to fakt, że zabieg laserowego usuwania przebarwień nie powoduje skutków ubocznych, a ryzyko ich wystąpienia jest minimalne. Ponadto, wiązka światła IPL czy laser nie powoduje mechanicznego uszkodzenia skóry, a jedynie przez jej powierzchnię wnika w głąb i dociera do komórek. Tak powoduje nie tylko ich uszkodzenie, ale także jednocześnie pobudza je do naturalnego procesu regeneracji.

Do kogo jest skierowany?

Laserowe usuwanie przebarwień to zabieg dedykowany osobom borykającym się ze zmianami pigmentowymi powstałymi na skutek promieniowania słonecznego, problemem przebarwień potrądzikowych, rozszerzonych naczyń krwionośnych, występowaniem naczyniaków oraz w ogólnym znaczeniu – z defektem niejednolitego kolorytu skóry. Laser to także doskonały sposób na pozbycie się piegów, jeśli dla kogoś ich występowanie stanowiłoby problem. Najczęściej zabiegowi poddawana jest skóra twarzy, ale właściwie nie ma partii ciała, na której nie można by zastosować lasera. Wszystko jest zależne od indywidualnych potrzeb klienta, dlatego najlepiej umówić się na profesjonalną konsultację w salonie kosmetycznym.

Zalety zabiegu

Do niekwestionowanej zalety zaliczyć trzeba oczywistą poprawę kolorytu skóry. Ponadto na korzyść zabiegu przemawia fakt, że jest całkowicie nieinwazyjny, w związku z czym nie wywołuje skutków ubocznych, a jednocześnie jego efekty są spektakularne. Zabiegi trwają krótko i nie są bolesne, choć podczas ich wykonywania można odczuwać lekki dyskomfort. Niezwykle ważny jest wybór profesjonalnego salonu, gdyż niewłaściwe użycie lasera mogłoby skutkować poparzeniem i wiążącym się z nim powstaniem blizn. Zabiegowi mogą poddać się także młodzi ludzie, borykający się z problemem przebarwień po trądziku.

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Laserowe usuwanie przebarwień Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

BRODA

cena: 100 PLN

CZOŁO

cena: 150 PLN

NOS

cena: 100 PLN

POJEDYNCZE PRZEBARWIENIE

cena: 50 PLN

POLICZKI

cena: 200 PLN

TWARZ

cena: 300 PLN

DŁONIE

cena: 100 PLN

TWARZ – SZYJA – DEKOLT

cena: 400 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!