Fotoodmładzanie IPL

Fotoodmładzanie IPL


Fotoodmładzanie IPL

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Fotoodmładzanie IPL w Warszawie:

Fotoodmładzanie to zabieg mający na celu regenerację skóry twarzy przy pomocy światła. Jest to metoda o wiele mniej inwazyjna od ingerencji chemicznej na głębokie warstwy skóry, bądź od dermabrazji laserowej. Tym samym efekty po zastosowaniu odmładzania skóry za pomocą światła mogą być dla wielu szybsze oraz bardziej zadowalające.

Na czym polega zabieg?

Zabieg odmładzania skóry za pomocą światła może trwać od kilku minut – gdy przeszkadza małe przebarwienie, do około godziny – podczas fotoodmładzania skóry całej twarzy.

Do oczyszczonej twarzy przykładana jest głowica, za pośrednictwem której wiązki światła przedostają do głębokich warstw skóry. Tam pobudzane emitowaną energią komórki sprawiają, że skóra ulega szybszej regeneracji.

Fotoodmładzanie IPL (Intensywnie Pulsującym Światłem) nie uszkadza naskórka. Urządzenie emituje fale różnej długości, które działają we wszystkich kierunkach, co pomaga w eliminowaniu różnych problemów skórnych podczas tego samego zabiegu. Dlaczego fotoodmładzanie? Światło IPL poza działaniem leczniczym, powoduje przebudowę włókien kolagenowych oraz ich skrócenie, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, zmniejszenia porów, skóra w efekcie staje się elastyczniejsza a owal twarzy podkreślony.

Zalety Fotoodmładzania

Odmładzanie skóry za pomocą światła jest zabiegiem szybkim i bezkrwawym. Działania wykonywane są tylko i wyłącznie przy użyciu światła – bez chemicznych substancji uszkadzających warstwy naskórka. Dodatkowym atutem jest usuwanie kilku zmian skórnych jednocześnie – na przykład zniwelowanie rozszerzonych naczynek, zniszczenie przebarwień oraz wygładzenie zmarszczek na raz.

Wskazania do zastosowania zabiegu Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie skierowane jest do wszystkich, których skóra posiada pewnego rodzaju niedoskonałości – rumień, trądzik różowaty, rozszerzone naczynka oraz pory. Wskazaniem do przeprowadzenia odmłodzenia skóry za pomocą światła mogą być także plamy na skórze, które pojawiły się w efekcie starzenia się, bądź w wyniku działania promieni UV, zmarszczki, czy też niezadowalająco sprężysta skóra twarzy.

Przeciwwskazania do zastosowania zabiegu Fotoodmładzanie

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • cukrzyca
  • łuszczyca
  • alergie skórne
  • podrażnienie, bądź infekcja skóry, która ma zostać poddana zabiegowi
  • skłonność do bliznowacenia

Po zabiegu

Okolice naświetlane podczas zabiegu fotoodmładzania IPL mogą być zaczerwienione, bądź opuchnięte. Nie należy się jednak martwić na zapas, gdyż tego rodzaju skutki powinny ustąpić po kilku godzinach. Aby jednak móc w pełni cieszyć się odmłodzoną skórą, trzeba przestrzegać paru zasad, między innymi: przez kilka dni po zabiegu nie narażać skóry na podrażnienia, używać kremów z wysokim filtrem podczas ekspozycji skóry na słońce oraz nie stosować substancji na bazie alkoholu oraz innych-wysuszających skórę twarzy.

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Fotoodmładzanie IPL Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

FOTOODMŁADZANIE IPL CENY

FOTOODMŁADZANIE (SZYJA – DEKOLT)

cena: 250 PLN

FOTOODMŁADZANIE (TWARZ – SZYJA – DEKOLT)

cena: 350 PLN

FOTOODMŁĄDZANIE (DŁONIE)

cena: 100 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!