Endermologia LPG Usuwanie Likwidacja Redukcja Cellulitu

Endermologia LPG Usuwanie Likwidacja Redukcja Cellulitu


Endermologia LPG Usuwanie Likwidacja Redukcja Cellulitu

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na Endermologia LPG Usuwanie Likwidacja Redukcja Cellulitu w Warszawie:
Endermologia jest najskuteczniejszą metodą walki z cellulitem oraz z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Przy pomocy nowoczesnej techniki możliwe jest wymodelowanie figury, lifting okolic twarzy, szyi i dekoltu oraz przede wszystkim pozbycie się uporczywego cellulitu. Zabieg przypomina masaż, jest bezbolesny i nieinwazyjny w swoim działaniu.

Na czym polega zabieg?

Endermologia istnieje dzięki połączeniu czterech technologii w jednym urządzeniu:
 1. lasera biostymulującego IR – jego działaniu ulegają płytkie warstwy skóry. Ponadto dzięki niemu temperatura w tkance tłuszczowej podwyższa się, przygotowując tym samym skórę do efektywniejszego przepływu prądu w dalszej części zabiegu oraz do intensywnej pracy IR w głębszych warstwach skóry. Efektem pracy lasera biostymulującego jest dodatkowo zwiększenie metabolizmu, co sprawia, że tlen jest transportowany w większych ilościach, a proces lipolizy szybszy;
 2. biopolarnych fal radiowych – w szczególności działają w głębi skóry, podnosząc temperaturą wewnątrz tkanek, dzięki czemu możliwe jest odbudowanie włókien kolagenu i elastyny. Zniszczeniu ulegają komórki tłuszczowe, które za nadto nagromadziły się pod skórą;
 3. masażu podciśnieniowego vacuum – który przed wszystkim ma działanie przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki jej ukrwieniu. Stymuluje również i wspomaga pracę pozostałych mechanizmów, innymi słowy poprawia zasięg przenikania prądu RF i światła IR oraz pobudza fibroblasty do odbudowy tkanki łącznej;
 4. masażu mechanicznego – przeprowadzany jest przy pomocy ruchomych rolek, które mają za zadnie udrożnić układ limfatyczny. Oddziałuje to przede wszystkim usprawnieniem procesu usuwania toksyn z organizmu oraz przyspieszeniem metabolizmu. Masaż mechaniczny ponadto pozostawia korzyści na przyszłość w postaci zredukowanej liczby zlepiających się komórek tłuszczowych, bo to one właśnie przyczyniają się do nierówności skóry z cellulitem.

usuwanie_cellulitu

Urządzenie do przeprowadzania zabiegu endermologia zawiera dwie głowice MedContour. Wykonane są one z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantują osiągnięcie zadowalających i długotrwałych efektów. Podczas zabiegu głowica jest prowadzona po skórze i przy pomocy podciśnienia powoduje jej powstanie. To tak zwane falowanie skóry pobudza krążenie i metabolizm w jej wnętrzu, co skutkuje w sprawnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Endermologia poprawia również przepływ limfy, dzięki czemu nagromadzone w organizmie toksyny sprawnie usuwane są z organizmu, a pobudzona produkcja elastyny i kolagenu ma swoje odzwierciedlenie w zwiększeniu elastyczności skóry.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg endermologia polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którym zależy na zniwelowaniu niedoskonałości ciała, wywołanych różnymi czynnikami, w tym: nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, cellulitem różnego pochodzenia czy też ciążą. Bez względu na rodzaj problemu oraz kondycję skóry, zabiegi endermologii można odpowiednio dopasować, aby u każdego efekty były jak najszybciej zauważalne i trwałe.

modelowanie_sylwetki_warszawa

Zalety zabiegu

Dzięki zabiegowi endermologia obwód ciała może ulec zmniejszeniu nawet o kilka centymetrów w krótkim czasie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Sprzęt, za pomocą którego wykonywana jest endermologia, posiada medyczną certyfikację CE, która daje gwarancję bezpieczeństwa oraz uzyskanie wspaniałych efektów.  

EFEKTY ZABIEGU ENDERMOLOGIA

 • redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
 • poprawa jędrności skóry
 • wymodelowanie ciała
 • ujędrnienie biustu
 • znaczna poprawa przepływu limfy
 • poprawa krążenia krwi
 • detoksykacja
 • przyspieszenie metabolizmu
 • szybsze spalanie kwasów tłuszczowych
 • większa aktywność procesu lipolizy
Endermologia jest zatem zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przynoszącym szybkie i bardzo zadowalające efekty. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego działanie łagodzące oznaki stresu. Pacjenci podczas endermologii czują się odprężeni i wypoczęci, porównywalnie do klasycznego masażu relaksacyjnego.

aktywacja_procesu_lipolizy

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ENDERMOLOGIA

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • skłonności do żylaków
 • zapalenie żył
 • naczyniaki
 • stany nowotworowe oraz obecne inne ostre stany chorobowe
 

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Endermologia LPG Usuwanie Likwidacja Redukcja Cellulitu Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK ZABIEGU ENDERMOLOGIA LPG USUWANIE LIKWIDACJA REDUKCJA CELLULITU CENY

ENDERMOLOGIA: 4 TECHNOLOGIE W ODCHUDZANIU

ENDERMOLOGIA BRZUCH / 30 MIN

cena: 170 PLN

ENDERMOLOGIA POŚLADKI + BIODRA / 30 MIN

cena: 170 PLN

ENDERMOLOGIA UDA – TYŁ / 30 MIN

cena: 170 PLN

ENDERMOLOGIA UDA PRZÓD / 30 MIN

cena: 170 PLN

ENDERMOLOGIA RAMIONA / 30 MIN

cena: 170 PLN

ENDERMOLOGIA ŁYDKI / 30 MIN

cena: 170 PLN

SERIA 6 ZABIEGÓW / 30 MIN + 7 ZABIEG GRATIS

cena: 1020 PLN

ENDERMOLOGIA UDA – POŚLADKI I BIODRA / 60 MIN

cena: 270 PLN

ENDERMOLOGIA UDA. ŁYDKI / 60 MIN

cena: 270 PLN

ENDERMOLOGIA BRZUCH I TALIA / 60 MIN

cena: 270 PLN

ENDERMOLOGIA RAMIONA I PLECY / 60 MIN

cena: 270 PLN

SERIA 6 ZABIEGÓW / 60 MIN + 7 ZABIEG GRATIS

cena: 1 620 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!