Depilacja Woskiem

Depilacja Woskiem Warszawa


Depilacja Woskiem Warszawa

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na Depilację Woskiem w Warszawie:
Depilacja woskiem jest jednym ze sposobów usuwania niechcianego owłosienia z poszczególnych partii ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnej metody golenia, depilacja woskiem usuwa włosy wraz z cebulkami, pozostawiając ciało gładkie na dłużej. Owłosienie w miejscach, które mają zostać poddane depilacji musi osiągnąć odpowiednią długość (nie może być ani za długi, ani za krótkie). Włoski optymalnie powinny urosnąć do min. 5mm na nogach i rękach, natomiast pod pachami i w okolicach bikini powinny być nawet dwukrotnie dłuższe. Krótsze mogę być na twarzy – ok. 3mm.

Na czym polega?

Wosk – w zależności od rodzaju, znajdujący się w puszce lub specjalnym wkładzie – zostaje umieszczony w odpowiednim podgrzewaczu i doprowadzony do płynnej konsystencji. Jego temperatura wynosi poniżej 40 stopni Celsjusza. Następnie wosk zostaje rozprowadzony z włosem na określonej partii ciała – za pomocą drewnianej szpatułki lub rolką umocowaną przy wkładzie do specjalnego rodzaju podgrzewacza. Następnie w miejscu rozprowadzenia wosku zostaje przyklejony pasek z tkaniny. Po dociśnięciu i wygładzeniu, gwałtownym szarpnięciem pod włos, usunięte zostaje niechciane owłosienie. By zmniejszyć dyskomfort i odczucie bólu, równocześnie z odrywaniem paska skórę w depilowanym miejscu należy lekko naciągnąć. Czynności te powtarza się aż do momentu osiągnięcia gładkości ciała. Po zabiegu depilowane miejsce należy posmarować oliwką, która pozwoli usunąć resztki wosku, a następnie krem łagodzącym powstałe podrażnienia.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg depilacji woskiem skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którym zależy na długotrwałym efekcie gładkiej skóry. Włosy, w zależności od indywidualnych predyspozycji, odrastają po ok. 3-4 tygodniach i wówczas zabieg trzeba powtórzyć. Wskazaniem do wykonania opisywanego rodzaju depilacji jest każdy rodzaj owłosienia, jednak szczególnie zaleca się jego przeprowadzenie w przypadku gęstych, grubych i ciemnych włosów. Depilacja woskiem osłabia cebulki włosów, więc z każdym kolejnym zabiegiem odrastają słabsze i jaśniejsze – przeciwnie do efektów, jaki przynosi zwykłe golenie.

Zalety zabiegu

Główną i największą zaletą zabiegu jest komfort, jaki zapewniają długotrwałe efekty. W przypadku zwykłego golenia, włoski odrastają już następnego dnia. Depilacja woskiem zapewnia gładkość skóry do nawet kliku tygodni. Ponadto odrastające włoski są delikatniejsze i słabsze, a skóra tuż po depilacji idealnie miękka i gładka.

Nasza oferta

W naszym salonie świadczymy usługi depilacji woskiem takich partii ciała, jak: ręce, nogi, łydki, uda, bikini, pachy, a także obszar twarzy: wąsik, broda, regulacja brwi.

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Depilacja Woskiem Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

DEPILACJA WOSKIEM CENY

WĄSIK

cena: 20 PLN

BRODA

cena: 20 PLN

TWARZ

cena: 40 PLN

PACHY

cena: 45 PLN

RĘCE

cena: 65 PLN

PLECY

cena: 80-100 PLN

TORS

cena: 60-80 PLN

UDA

cena: 75 PLN

ŁYDKI

cena: 65 PLN

UDA + ŁYDKI + PACHY

cena: 150 PLN

UDA + ŁYDKI 

cena: 130 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!