Depilacja Woskiem Lycon

Depilacja Woskiem Lycon Warszawa


Depilacja Woskiem Lycon Warszawa

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na Depilację Woskiem Lycon w Warszawie:
Lycon to firma założona w 1978 roku w Australii, przez kosmetologa – Lydię Jordane. Po ogromnym sukcesie w kraju, firma przez ostatnie 40 lat rozwijała się niezwykle dynamicznie wprowadzając na rynek wysokiej jakości i wydajności produkty do precyzyjnej depilacji woskiem. W chwili obecnej produkty Lycon wraz z innowacyjnym systemem depilacji dostępne są w ponad 70 krajach na pięciu kontynentach.

Lycon jest obecnie liderem na rynku wosków do depilacji ustanawiając standardy skutecznej, a jednocześnie delikatnej i precyzyjnej depilacji. Cieszy się sławą na całym świecie – w ekskluzywnych salonach kosmetycznych, a także wśród gwiazd światowego formatu, takich jak: Victoria Beckham, Sienna Miller, Paris Hilton czy Emily Blunt.

System depilacji LYCON – w czym tkwi jego sekret ?

Lycon opracował innowacyjny system depilacji woskiem, dzięki któremu wszystkie przeprowadzane zabiegi są niezwykle skuteczne. Do produkcji wosków firma używa najwyższej jakości żywic oraz naturalnych składników (olejków aromaterapeutycznych). Woski Lycon są dzięki temu wyjątkowo elastyczne i usuwają nawet najkrótsze włoski – o długości 1 mm. Wysoka elastyczność oraz olejki sprawiają, że podczas kontaktu wosku ze skórą, preparat przywiera jedynie do włosków, a ze skóry odrywa się delikatnie, bez uszkodzenia naskórka i bezbólowo. Zabieg jest również dużo mniej bolesny niż w przypadku tradycyjnego wosku dzięki niskiej temperaturze topnienia. Delikatna receptura sprawia, że po zabiegu nawet najbardziej wrażliwa skóra nie jest podrażniona, pozostaje gładka i miękka w dotyku.

Dopełnieniem systemu depilacji jest szeroka gama produktów uzupełniających – przygotowujących skórę do zabiegu oraz pielęgnujących i regenerujących – stosowanych po zakończonej depilacji.

Dla kogo jest zabieg depilacji woskiem Lycon?

Depilację woskiem Lycon polecamy wszystkim Klientkom i Kientom ceniącym wysoką jakość produktów, ich niezawodność i bezpieczeństwo. Dzięki stosowaniu wosków i produktów uzupełniających Lycon zabiegi depilacji są niezwykle skuteczne, a ich efekty precyzyjne. Innowacyjna formuła oraz zastosowanie aromatycznych olejków powoduje również ograniczenie dolegliwości bólowych, dlatego też zabieg jest przyjemny nawet dla osób mniej odpornych na ból. Zapraszamy również alergików – Lycon oferuje bowiem serię wosków odpowiednich dla osób z wrażliwą oraz alergiczną skórą.

Bogata gama wosków i produktów uzupełniających Lycon

Oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów, które dopasowuje się indywidualnie do klienta i jego potrzeb. W zależności od depilowanej partii ciała, stopnia wrażliwości skóry oraz indywidualnych preferencji zapachowych podczas wykonywania zabiegu specjalista korzysta z grup produktów: Hot Wax, Strip Wax, Pinkini oraz systemu stylizacji brwi.

Produkty Hot Wax

  • Lycon Hot Wax – seria wosków twardych do depilacji bezpaskowej, dostępnych w kilku zniewalających zapach (np. truskawek, wanilii czy czekolady). Hot Wax usuwają włoski o długości 1 mm i więcej. Są doskonałe do wszystkich części ciała, a szczególnie tych wrażliwych.
  • Lycojet Hot Wax – seria wosków twardych używanych do cienkiej aplikacji. Są bardzo wydajne, bezkonkurencyjne w usuwaniu uporczywych twardych i krótkich włosków oraz meszku na twarzy.
  • LYCOtec White Hot Wax – wosk twardy nowej generacji, nie zawierający żywicy sosny i wosku pszczelego. Jest bardzo delikatny, idealny do skóry wrażliwej (także dla alergików), do cienkiej aplikacji.
  • LYCOdream Hybrid Wax – pierwszy na świecie wosk hybrydowy, super elastyczny i nie powodujący podrażnień. W celu zapewnienia wyjątkowego komfortu klientów zabiegi z wykorzystaniem Hot Wax poprzedzone są aplikacją specjalnej oliwki (Pre-Waxing Oil) przygotowującej skórę do depilacji. Produkty Strip Wax
  • Strip Wax – seria wosków miękkich do depilacji paskowej. Strip Wax występują w kilku wersjach zapachowych. Zapewniają sprawną aplikację i stosowane są przede wszystkim na duże partie ciała (nogi, plecy, ręce). Polecane do włosków o długości 2 mm i dłuższych.
  • LYCOtec White Strip Wax – wosk miękki nowej generacji, nie zawierający żywicy sosny i wosku pszczelego. Jest bardzo delikatny, idealny do skóry wrażliwej (także dla alergików), do cienkiej aplikacji.

Kolekcja PINKINI

PINKINI Brazylian Care to seria zaawansowanych technologicznie produktów do wykonywania depilacji intymnej. Niewątpliwie seria ta daje możliwość wykonania depilacji typu brazylian w sposób skuteczny, komfortowy i niemal bezboleśnie.
  • PINKINI Brazlian Hybrid Hot Wax – to innowacyjne połączenie wosku Hot Wax z formułą LYCOtec. Wosk ten stworzony został specjalnie do bardzo wrażliwych partii ciała. Niezwykle precyzyjnie i mocno chwyta włoski pozostawiając skórę idealnie gładką bez podrażnień.
  • PINKINI produkty uzupełniające – stosowane do pielęgnacji skóry przed i po zabiegu depilacji. Kolekcja uzupełniająca to: płyn oczyszczający skórę przed depilacją, olejek do stosowania przed zabiegiem depilacji (dzięki niemu wosk przykleja się do włosków, a nie do skóry), balsam do stosowania po zabiegu (sekretnym składnikiem jest w nim wyciąg z pieprzu tasmańskiego, który działa łagodząco, przeciwzapalnie i niezwykle kojąco), serum żelowe oraz żel do higieny intymnej.

Lycon – stylizacja brwi

LYCOJET Eybrow Hot Wax – specjalnie zaprojektowany wosk do idealnej stylizacji oprawy oczu. Usuwa niechciany meszek oraz włoski o długości 1 mm wraz z cebulkami. Po usunięciu włosków proponujemy zastosowanie LYCOCIL – farbek do brwi i rzęs. Efekt zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Farbki dobieramy kolorystycznie, w zależności od typu urody oraz indywidualnych preferencji klienta.

Produkty uzupełniające oraz domowe SPA

Lycon oferuje również szereg wysokiej jakości produktów o udowodnionym działaniu pielęgnacyjnych, stosowanych przed, w trakcie oraz po zbiegu depilacji. Płyny oczyszczające, olejki, balsamy łagodzące oraz nawilżające używane są przez osobę przeprowadzającą depilację woskiem. Ich zastosowanie jest integralną częścią zabiegu.

Do nabycia w salonie znajdą Państwo również specjalistyczne produkty do stosowania we własnym zakresie, w ramach domowego SPA. Polecamy przede wszystkim IMgrown-X-It Solution – doskonały preparat w formie sprayu lub kremu do twarzy, który delikatnie złuszcza i nawilża skórę, a przede wszystkim redukuje liczbę wrastających włosków oraz serię przepięknie pachnących balsamów i kremów do codziennej pielęgnacji, o właściwościach nawilżających, łagodzących i regenerujących.

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Depilacja Woskiem LYCON Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

DEPILACJA WOSKIEM LYCON CENY

LYCON WOSK – BRWI

cena: 35 PLN

LYCON WOSK – BRWI I HENNA

cena: 50 PLN

LYCON WOSK – BRWI I HENNA ORAZ HENNA RZĘS

cena: 60 PLN

LYCON WOSK – WĄSIK

cena: 30 PLN

LYCON WOSK – BRODA

cena: 40 PLN

LYCON WOSK – NOS

cena: 20 PLN

LYCON WOSK – USZY

cena: 20 PLN

LYCON WOSK – PACHY

cena: 60 PLN

LYCON WOSK – LINIA BIAŁA

cena: 40 PLN

LYCON WOSK – BIKINI BRAZYLIJSKIE

cena: 140 PLN

LYCON WOSK – BIKINI PŁYTKIE

cena: 100 PLN

LYCON WOSK – KARK

cena: 60 PLN

LYCON WOSK – POLICZKI I BACZKI

cena: 60 PLN

LYCON WOSK – RĘCE

cena: 80 PLN

LYCON WOSK – PRZEDRAMIONA

cena: 60 PLN

LYCON WOSK – PLECY

cena: 150 PLN

LYCON WOSK – ŁYDKI

cena: 80 PLN

LYCON WOSK – CAŁE NOGI

cena: 150 PLN

LYCON WOSK – TORS

cena: 100 PLN

LYCON WOSK – POŚLADKI

cena: 80 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!