Depilacja twarzy i ciała woskiem

Polecany Salon Kosmetyczny Elegante zaprasza na zabieg Zabieg Depilacja Woskiem w Warszawie:

 

depilacja woskiem warszawa wola

Depilacja woskiem Depileve jest zaliczana do jednych z najskuteczniejszych sposobów usuwania nadmiernego owłosienia. Za pośrednictwem wielu innych metod włosek usuwany jest jedynie powierzchniowo, pozostawiając cebulkę wewnątrz skóry. Płynny wosk sprawia, że włos usuwany jest w całości, dzięki czemu odrastanie trwa długo, a owłosienie staje się o wiele cieńsze i rzadsze. Ponadto cena depilacji woskiem Depileve jest nieduża w porównaniu do jakości efektu jaki pozostawia.

Jakość depilacji poparta jest korzystaniem przez z nas z wosków Depileve o naturalnym składzie. 70% naturalnej żywicy oraz wiele innych dodatków roślinnych w produktach, których używamy powoduje, że Panie o nawet najwrażliwszej skórze mogą cieszyć się z jedwabistej skóry po zabiegu.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG DEPILACJI WOSKIEM?

Na powierzchnię ciała nakładany jest za pomocą szpatułki rozgrzany wosk, do którego przykłada się kawałek bawełnianego paska. Po zastygnięciu wosku energicznie zrywa się pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów.

Wosk ma przyjemnie ciepłą temperaturę, jego nakładanie nie boli. Zrywanie plastrów niektóre Panie oceniają jako średnio przyjemne, jednak zależy to od indywidualnej wrażliwości ciała na tego typu zabiegi.

Skóra na twarzy jest szczególnie wrażliwa i skłonna do uszkodzeń. Pomimo tego, że depilację woskiem można przeprowadzać w domu, zaleca się skorzystanie z profesjonalnych usług gabinetów kosmetycznych. Popularne produkty do tego typu depilacji dostępne w drogeriach, złożone są z wosku już przyklejonego do paska. Nie zawsze jednak ilość wosku na nim zawarta jest wystarczająca do dokładnego przytwierdzenia wszystkich włosków od samej nasady, a rozgrzanie go do optymalnej temperatury może być bardzo trudne, często niemożliwe.

ZALETY DEPILACJI WOSKIEM

  • efekt utrzymuje się do 3-4 tygodni
  • włosy po odrośnięciu są rzadsze i cieńsze
  • zabieg przebiega szybko
  • po zabiegu skóra jest jedwabista, przyjemna w dotyku

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki kosmetycznej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z kosmetycznych zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości, chińskiej produkcji sprzęt kosmetyczny i mierne lub żadne efekty zabiegu.

Cennik – ceny zabiegu Depilacja Woskiem Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:
Depilacja woskiem Depileve
Wosk – wąsik 15 zł
Wosk – broda 20 zł
Wosk – twarz 30 zł
Wosk – pachy 45 zł
Wosk – ręce 55 zł
Wosk – łydki 65 zł
Wosk – uda + łydki 110 zł
Wosk – uda + łydki + pachy 130 zł
Wosk – bikini 55 zł
Wosk – bikini brazylijskie 75 zł
Wosk – nogi + bikini 150 zł
Wosk – uda 75 zł
Wosk – plecy 60 -100 zł
Wosk – tors 50 – 80 zł

 

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne