Semi - permanentna mascara na rzęsy

Semi – permanentna mascara na rzęsy


Semi – permanentna mascara na rzęsy

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Semi – permanentna mascara na rzęsy:
Semi-permanentna maskara to specjalny zabieg tuszowania rzęs, dająca długotrwały efekt, bez konieczności wykonywania tradycyjnego tuszowania. Zabieg jest wykonywany na górnych i dolnych rzęsach. Nie ma także przeciwwskazań do nałożenia semi-permanentnego tuszu na rzęsy przedłużane.  

Semi-permanentna mascara: NA CZYM POLEGA

Zabieg trwa ok. 30min. i polega na precyzyjnym pokryciu rzęs kilkoma warstwami specjalnego preparatu powodującego pogrubienie, wydłużenie i podkręcenie rzęs, a także nadanie im ciemnego koloru. Po zabiegu rzęsy wyglądają jak po pomalowaniu tradycyjnym tuszem, przy jednoczesnym utrzymaniu długotrwałego efektu nawet do 3 tygodni. Maskara semi-permanentna jest specyfikiem wodoodpornym oraz, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego tuszu, makijaż przy jej użyciu nie ulega rozmazaniu, ani kruszeniu się nawet podczas snu. ię o wiele ciemniejszy  

Semi-permanentna mascara: DO KOGO SKIEROWANA JEST SEMI – PERMANENTNA MASCARA?

Semi-permanentna maskara jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wykonania makijażu oczu. Dzięki wykonanemu zabiegowi zapomnieć można o codziennym tuszowaniu rzęs. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni, a rzęsy są zawsze pogrubione, wydłużone, podkręcone i o intensywnie podkreślonym kolorze. Właściwie brak poważnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Semi-permanentna maskara stanowi idealne dopełnienie zabiegu przedłużania rzęs lub stanowi dla niego dobrą alternatywę. Jest dedykowana także osobom, które nie potrafią samodzielnie wykonać precyzyjnego makijażu oczu.

Oferujemy semi-permanentną maskarę rzęs dolnych oraz górnych oraz specjalne ceny w przypadku łączenia obu zabiegów.  

ZALETY SEMI – PERMANENTNEJ MASCARY DO RZĘS

Specyfik używany podczas zabiegu nie jest środkiem uczulającym, ani niebezpiecznym dla oczu. Semi-permanentna maskara zapewnia długotrwały efekt wytuszowanych rzęs bez konieczności wykonywania codziennego makijażu. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Kolejną zaletą jest fakt, że klientka sama może zdecydować, czy makijaż ma być mocny czy bardziej naturalny. Rzęsy po zabiegu są długie, podkręcone i pogrubione, a ponadto odporne na wodę, rozmazywanie się i kruszenie. Jednym słowem, osiągnięty zostaje efekt jak po użyciu tradycyjnego tuszu, z tą różnicą, że efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Po tym czasie należy ponownie udać się do kosmetyczki w celu zmycia preparatu, czego nie można zrobić samodzielnie w domu. Po tym specjalnym rodzaju demakijażu, nic nie stoi na przeszkodzie, by semi-permanentną maskarę nałożyć od razu ponownie na rzęsy.  

PRZECIWWSKAZANIA DLA SEMI – PERMANENTNEJ MASCARY DO RZĘS

  • zapalenie spojówek
  • zespół suchego oka
  • zaćma
  • jaskra
  • infekcje różnego pochodzenia w obrębie oczu
 

Umów się na zabieg teraz:


Cennik – ceny zabiegu Semi-permanentna mascara Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo

CENNIK SEMI-PERMANENTNA MASCARA CENY

SEMI PERMANENTNA MASKARA: RZĘSY GÓRNE

cena: 120 PLN

SEMI PERMANENTNA MASKARA: RZĘSY DOLNE

cena: 50 PLN

SEMI PERMANENTNA MASKARA: RZĘSY GÓRNE I DOLNE

cena: 150 PLN


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!