Przedłużanie rzęs rzęsami z futra norek syberyjskich 100% naturalne włosy

Przedłużanie rzęs rzęsami z futra norek syberyjskich 100% naturalne włosy


Przedłużanie rzęs rzęsami z futra norek syberyjskich 100% naturalne włosy

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na Przedłużanie rzęs rzęsami z futra norek syberyjskich:
Zabieg przedłużania rzęs z użyciem rzęs wytwarzanych z futra norek syberyjskich jest zabiegiem przedłużania rzęs typu PREMIUM. Są to w stu procentach rzęsy naturalne pozyskane z futra norek syberyjskich. Zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientek, które stawiają na wyjątkowo naturalny efekt przedłużonych rzęs.  

To co wyróżnia Salon Elegante:

  • profesjonalne stylistki rzęs z kilkuletnim doświadczeniem – ponad 2000 wykonanych zabiegów przedłużania rzęs w Warszawie
  • zabieg jest bezpieczny, nie boli, nie powoduje dyskomfortu
  • precyzyjne i pełne przedłużenie rzęs w czasie około 2-3 godzin
  • posiadamy wszystkie długości i rodzaje rzęs tylko w najwyższej jakości
  • indywidualnie dobieramy i rekomendujemy długość oraz rodzaj rzęs
  • doklejamy nawet do 300 rzęs na oko (metoda 3 do 1)
  • efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs trwa 4-6 tyg.
  • przedłużone rzęsy to piękny wygląd i wyjątkowa wygoda (nie musisz ich tuszować)
  • efekt końcowy może być całkowicie naturalny (rzęsy wyglądają jak prawdziwe) lub spektakularny – Ty decydujesz, my rekomendujemy
  • jednym z koronnych zabiegów Salonu Elegante jest wysokojakościowe przedłużanie rzęs w Warszawie

Jak wygląda zabieg?

Oferowany przez nas zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs odbywa się przy użyciu specjalnych szczypczyków, zastosowanie których pozwala na precyzyjne odseparowanie każdej rzęsy. Włoski norek mocuje się za pomocą specjalnego, niepowodującego reakcji alergicznych kleju. Zabieg wykonywany jest w komfortowych warunkach – w pozycji leżącej, dzięki czemu nie jest uciążliwy w związku z dość długim czasem jego trwania. Na przedłużanie powinno się wygospodarować nawet do trzech godzin. W naszym salonie oferujemy zabiegi łączone – podczas zagęszczania rzęs, można poddać się jednocześnie zabiegowi manicure w specjalnej, niższej cenie. W ten sposób dajemy możliwość oszczędzenia czasu i pieniędzy.

Efekty zabiegu przedłużania rzęs:

efekty zabiegu przedłużanie rzęs Warszawa Wola

Rzęsy z norek 100% naturalne

Podczas zabiegu przedłużania i zagęszczania wykorzystywane są najwyższej jakości rzęsy z norek w stu procentach naturalne. Pojedyncze włoski są wyczesywane z ogonków norek syberyjskich, podczas czego żadnej norce nie dzieje się krzywda, więc miłośnicy zwierząt mogą być spokojni. Pozyskane włosie jest najbardziej zbliżone do strukturalnej budowy i wyglądu naturalnych rzęs ludzkich, dlatego doskonale je imitują.

Rzęsy są całkowicie naturalne, beż żadnych syntetycznych dodatków, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych. O ich przewadze nad innymi produktami tego typu dostępnymi na rynku świadczy fakt, że utrzymują się znacznie dłużej, a ponadto zachowują idealny, naturalny wygląd. Ponadto, w związku z naturalnością, na rzęsach można stosować zalotkę termiczną.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg przedłużania rzęs skierowany jest do osób o naturalnie prostych, rzadkich i krótkich rzęsach. Zastosowanie w nim rzęs z futra norek syberyjskich odpowiada na oczekiwania kobiet, którym zależy na jak najbardziej naturalnym wyglądzie oprawy oczu przy jednoczesnym długotrwałym efekcie przedłużenia i pogrubienia.

Efekt przedłużania utrzymuje się nawet do sześciu tygodni. Aby móc stale cieszyć się perfekcyjnym wyglądem rzęs, należy poddawać się zabiegowi uzupełniania co ok. 4 tygodnie. Pozwoli to utrzymać rzęsy w dobrej kondycji i zapewnić im świetny wygląd. Troszczymy się o stałe klientki, więc jeśli pierwsza aplikacja była wykonana w naszym salonie, mamy do zaoferowania specjalne promocyjne ceny na zabiegi uzupełniania.

Nie ma zbyt wielu przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Właściwie jedynym, co nas dyskwalifikuje, jest całkowity brak rzęs. Ponadto w naszym salonie otrzymasz profesjonalną poradę w tym zakresie, gdyż wyjątkowo troszczymy się o dobro klientek. Szczegółowo doradzimy także, jak dbać o rzęsy po zabiegu.

Zalety zabiegu

Rzęsy z futra norek syberyjskich posiadają wiele zalet. Świadczy o tym fakt, że coraz więcej klientek rezygnuje ze sztucznych włosków jedwabnych na rzecz naturalnych. Rzęsy po zabiegu przedłużania są praktycznie nie do rozpoznania. Ponadto włoski są wodoodporne, więc spokojnie można korzystać z dobrodziejstw saun, basenów i kąpielisk.

Umów się na zabieg teraz:


Cannot find required Table


Wyznacz trasę do Salonu Urody Elegante

Najbliżej będą do nas mieli Klienci z Centrum – Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ochota, ale serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic!