Henna brwi i regulacja

Henna, zarówno brwi, jak i rzęs, ma za zadanie podkreślenie oczu i nadanie wyrazistości ich oprawie. Kolor henny jest indywidualnie dobierany do urody klientki, a mieszanie jej różnych rodzajów daje bardzo szeroki zakres możliwości kolorystycznych. Celem regulacji brwi jest natomiast nadanie im odpowiedniego kształtu, podkreślającego wyraz twarzy i urodę klientki.

Na czym polega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się rozmową z klientką i ustaleniem koloru henny oraz ewentualnie kształtu brwi. Po tym kosmetyczka w odpowiednich proporcjach przygotowuje hennę oraz podkłady. Po ewentualnym demakijażu oczu, dolną powiekę natłuszcza się wazeliną i kładzie na nią podkład – po kolei pod każdym okiem. Klientka zamyka oczy, a górne powieki zabezpiecza się wazeliną tuż przy linii rzęs. Po takim przygotowaniu, następuje nałożenie henny – od nasady włosa do jego końca oraz od wewnętrznego do zewnętrznego kącika. Kolejną czynnością jest nałożenie henny na brwi. Po określonym przez kosmetyczkę czasie, preparat zostaje zmyty zwilżonym wacikiem. Ostatnim etapem zabiegu jest regulacja brwi i nadanie im pożądanego kształtu za pomocą pęsety lub wosku oraz nałożenie kremu nawilżającego w okolicy oczu i na brwi.

Do kogo skierowany jest zabieg?

Zabieg dedykowany jest osobom, które pragną nadać swoim oczom wyrazistości oraz ładnie je podkreślić. Hennę można stosować w każdym wieku. Najczęściej na zabieg decydują się osoby, którym zależy na podkreśleniu naturalnej kolorystyki oprawy oczu. Regulacja brwi w dużym stopniu wpływa na wygląd i kształt twarzy – dobrze dopasowane brwi mogą skutecznie ukryć jej mankamenty.

Zalety

Do plusów henny i regulacji brwi należą: poprawa proporcji i kształtu twarzy, nadanie wyrazistości oczom oraz podkreślenie urody klientki. Efekt po zabiegu utrzymuje się przez 2-3 tygodnie i wówczas zaleca się ponowne jego wykonanie.

Nasza oferta

Naszym klientom polecamy zabieg w pakiecie henna + regulacja, regulację brwi woskiem lub manualną, a także samą hennę brwi lub dolnych rzęs.