Zabiegi na dłonie i paznokcie: Manicure Pedicure

Polecany Salon Urody Elegante zaprasza na zabieg Manicure Pedicure w Warszawie:

Manicure Pedicure Warszawa

Fryzjer, kosmetyczka, masaż, makijażystka, odpowiedni do okazji strój… Dbając o swój kompleksowy wygląd nie można zapomnieć o dłoniach. Zadbane dłonie i paznokcie to bowiem wizytówka każdej kobiety, a także mężczyzny. Salon Elegante zaprasza więc na profesjonalne zabiegi manicure

 

 

Czym jest manicure?

Manicure to nic innego jak zabieg kosmetyczny wykonywany na paznokciach u rąk. Polega nie tylko na pomalowaniu paznokci lakierem, ale również na wypielęgnowaniu skóry dłoni i skórek wokół paznokci oraz nadaniu im odpowiedniego kształtu i wyrównaniu płytki.

Oferta Elegante na manicure i pedicure

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalne, ale również indywidualne podejście i wysoką estetykę efektu końcowego przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.
Proponujemy między innymi:

  • manicure klasyczny
  • manicure japoński
  • manicure hybrydowy

oraz

  • pedicure
  • zdobienia paznokci
  • pielęgnacyjne zabiegi towarzyszące.

Stawiamy na bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Do każdego Klienta podchodzimy ze świeżym nastawieniem, dbając o to, by wyszedł od nas zadowolony. Zapraszamy zarówno osoby ceniące w manicure klasykę, jak również osoby pragnące eksperymentować z wyglądem swoich dłoni.

Manicure klasyczny

Klasyczny manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny. Zaczyna się od dezynfekcji dłoni oraz paznokci i usunięcia z nich zanieczyszczeń. Następnie paznokcie zostają skrócone. Manicurzystka używając odpowiednich narzędzi (frezarka, cążki, nożyczki, pilniczki, polerki) nadaje im również kształt. Skóra dłoni zostaje też zmiękczona podczas specjalnej kąpieli w miseczce z wodą i dodatkiem płynu zmiękczającego. Dzięki temu łatwiej usunąć zbędny naskórek i skórki wokół paznokci. Po usunięciu naskórka następuje etap polerowania płytki paznokci, dzięki któremu usunięte zostają zniekształcenia oraz nierówności. Klasyczny manicure kończy się przeważnie malowaniem paznokci wybranym lakierem do paznokci. W zależności od potrzeb, zamiast klasycznego lakieru użyć można regeneracyjnej odżywki do paznokci. Zabieg trwa około 30 minut i należy wykonywać go co około 1- 2 tygodnie, w tym bowiem czasie odrastają skórki i paznokcie.

Manicure japoński

Manicure japoński różni się od klasycznego. Właściwie, nie jest to tylko manicure, ale też zabieg pielęganacyjny w znakomity sposób wpływający na regenerację łamliwych i rozdwajających się paznokci. Polega on na odpowiednim natłuszczeniu paznokci specjalną pastą zawierającą substancje aktywne z witaminami A+E oraz krzemionkę z Morza Japońskiego, keratynę i pyłek pszczeli. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wcierania pasty składniki docierają w głębsze warstwy, a w efekcie paznokcie stają się mniej łamliwe i mocniejsze. Zyskują również blask i naturalny wygląd. Zabieg zaczyna się podobnie jak klasyczny manicure. Po zmatowieniu płytki wciera się w nią specjalną pastę, o której była mowa powyżej. Efekt widoczny jest od razu po zakończeniu zabiegu. W celu uzyskania pełnego efektu leczniczego manicure japoński należy powtórzyć 3-4 razy zwykle w kilkutygodniowych odstępach.

Manicure hybrydowy

Niewątpliwe zalety manicure hybrydowego to trwałość i blask. Polecamy ten rodzaj manicure osobom, które potrzebują, aby ich dłonie i paznokcie wyglądały nieskazitelnie przez długi czas. Efekt manicure hybrydowego utrzymuje się bowiem przez 2 tygodnie lub nawet dłużej. Jednocześnie, przez cały ten czas paznokcie nie tracą koloru, nie odbarwiają się i pozostają błyszczące. Są twarde, nie łamią się, a sam lakier nie odpryskuje. Zabieg zaczyna się jak klasyczny manicure. Po nadaniu paznokciom kształtu i usunięciu skórek, płytka paznokcia zostaje przez manicurzystkę zmatowiona specjalnym bloczkiem – polerką (dzięki temu lakier na paznokciach utrzymuje się mocniej i dłużej). Na zmatowioną płytkę paznokci nakładany jest żel, a następnie lakier. Od manicure klasycznego odróżnia go głównie to, że każdą z kładzionych na paznokcie warstw lakieru utwardza się pod specjalną lampą UV.

Profesjonalizm i wysoka jakość produktów

W naszym salonie do wszystkich zabiegów manicure stosujemy jedynie sprawdzone, wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne i koloryzacyjne) . To niewątpliwie – oprócz fachowej obsługi – klucz do udanego, trwałego manicure. Wielbicielki lakierów do paznokci znajdą u nas szeroką gamę lakierów w najmodniejszych barwach, zarówno stonowanych, jak i totalnie szalonych.
Stosujemy profesjonalne produkty renomowanych firm: Indigo, Semilac, Shellac, Gelish, Gewhol. Dla nas to gwarancja niezawodności i trwałości wykonanej pracy, co tym samym wpływa na zadowolenie naszych Klientów.
Oczywiście nasze manicurzystki nie tylko wykonują dla swoich Klientów perfekcyjny manicure, ale też potrafią doradzić jak dbać o dłonie i paznokcie – by wyglądały zdrowo i estetycznie pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie. A wszystko to w miłej, swobodnej atmosferze.

Bezpieczeństwo usług

Niezwykle ważny element każdego manicure to higiena i sterylność pracy. W salonie Elegante przykładamy do tego ogromną wagę, dlatego też w przypadku manicure i pedicure narzędzia i sprzęt używany do zabiegów dezynfekujemy i sterylizujemy każdorazowo przy pomocy myjki ultradźwiękowej oraz autoklawu. Nasze manicurzystki używają jednorazowych rękawiczek i niezwykle starannie przestrzegają zasad higieny.
Stosujemy też zasadę: jeden Klient równa się jeden komplet przyborów. Dlatego też podczas zabiegów używamy tylko jednorazowych patyczków, pilniczków i polerek, a także jednorazowe ręczniki oraz klapeczki w przypadku pedicure. Po zakończonym zabiegu i wizycie w salonie Klientka może zabrać komplet przyborów ze sobą do domu.

Serdecznie zapraszamy na manicure i pedicure do nas!

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki kosmetycznej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z kosmetycznych zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości, chińskiej produkcji sprzęt kosmetyczny i mierne lub żadne efekty zabiegu.

 

 

Cennik – ceny zabiegu Manicure / Pedicure Warszawa Centrum – Ochota – Wola – Bemowo, ul. Ordona 12A:

Pielęgnacja dłoni i stóp:
Manicure bez malowania 50 zł
Manicure z malowaniem 60 zł
Manicure męski 60 zł
Manicure french 70 zł
Manicure hybrydowy 100 zł
Manicure hybrydowy french 110 zł
Manicure hybrydowy + hard 110 zł
Manicure Vinylux 70 zł
Manicure Vinylux French 80 zł
Manicure japoński 70 zł
Manicure Spa de Luxe z parafiną na dłonie bez malowania 70 zł
Malowanie paznokci 30 zł
Malowanie paznokci hybrydą 50 zł
Pedicure bez malowania 90 zł
Pedicure z malowaniem 100 zł
Pedicure męski 100 zł
Pedicure french 110 zł
Pedicure hybrydowy 130 zł
Pedicure hybrydowy french 140 zł
Pedicure Vinylux 110 zł
Pedicure japoński 110 zł
Ściągnięcie hybrydy 20 zł
Ściągnięcie hybrydy z opiłowaniem 40 zł
Opracowanie paznokci stóp 60 zł
Opracowanie paznokci stóp hybrydowe 90 zł
Parafina 30 zł
Przedłużenie paznokci żel/akryl z malowaniem 120 zł
Przedłużenie paznokci żel/akryl z hybrydą 140 zł
Przedłużenie paznokci żel/akryl ombre 150 zł
Założenie żel/akryl na naturalną płytkę z malowaniem 100 zł
Założenie żel/akryl na naturalną płytkę z malowaniem french 110 zł
Założenie żel/akryl na naturalną płytkę z malowaniem hybrydą 120 zł
Założenie żel/akryl french na naturalną płytkę 110 zł
Uzupełnienie żel/akryl z malowaniem 100 zł
Uzupełnienie żel/akryl z malowaniem french 130 zł
Uzupełnienie żel/akryl french 130 zł
Uzupełnienie żelu z malowaniem hybrydą 120 zł
Zdobienie od 5 do 80 zł
Naprawa paznokcia 15 zł

 


Lokalizacja salonu urody Elegante:


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !
Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne