Zimowe promocje w Salonie Urody Elegante w Warszawie

Zimą nasza skóra narażona jest na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Silny, mroźny wiatr, niskie temperatury powietrza mogą powodować przesuszenie, a nawet przemrożenie skóry. Dlatego w tym okresie ważna jest jej odpowiednia pielęgnacja. Poza nawilżaniem skóry od wewnątrz (wskazane jest picie 2 litrów wody dziennie), warto zadbać o jej pielęgnacje na zewnątrz. Stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz poddawanie się profesjonalnym zabiegom kosmetycznym pozwoli nam zabezpieczyć skórę w tym wymagającym okresie zimowym. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę promocyjną.

PROMOCJE obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 od 09.01 do 28.02.2019 roku!!!

Depilacja laserowa IPL – E-light – 20% ceny już od 79 zł

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Jest to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje technologię światła pulsującego. Efekt jest natychmiastowy. Wymagane jest wykonanie serii zabiegów, natomiast już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty. Nowoczesny, skuteczny i bezbolesny zabieg – niesamowita wygoda na co dzień!

Karboksyterapia 20% – ceny już od 120 zł

Redukcja cellulitu w 89%, tkanki tłuszczowej w 41%, redukcja blizn i rozstępów do 76%! Wielokierunkowe działanie!
Przełom w medycynie estetycznej! Zabieg karboksyterapii polega na wstrzykiwaniu medycznego, podgrzewanego dwutlenku węgla w głąb skóry. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznej aparatury, za pomocą cienkiej igły. Posiadamy najnowocześniejszą aparaturę.

Oxybrazja wodno tlenowa – 15% 120 zł zamiast 140zł

Zabieg oksybrazji to złuszczanie naskórka pod ciśnieniem używając tlenu oraz soli fizjologicznej. Jest to metoda przeznaczona dla każdego rodzaju skóry i całkowicie bezbolesna. Nie powoduje zaczerwienienia, czy podrażnień skóry. Zabieg skierowany jest do wszystkich rodzajów skóry, nawet tych bardzo wrażliwych, skłonnych do podrażnień, zmian trądzikowych, rumienia, a także dla osób ze skórą naczyniową,. Zabieg jest nieinwazyjny. Natychmiastowy efekt rozjaśnienia, oczyszczenia, dotlenienia i odmłodzenia skóry.

Mezoterapia mikroigłowa – 20% – ceny już od 190 zł

Zabieg jest idealny dla osób, które boją się bądź nie chcą korzystać z zabiegów inwazyjnych, z zakresu medycyny estetycznej, a jednocześnie chcą usunąć zmarszczki, wygładzić i intensywnie nawilżyć i odżywić skórę twarzy, szyi czy dekoltu. Zabieg gwarantuje natychmiastowe efekty. Poprawia owal twarzy, likwiduje zmarszczki mimiczne, czy te powstające wokół ust. Skóra staje się rozjaśniona, odżywiona, dotleniona i nawodniona. Idealne rozwiązanie dla skór pokrytych niedoskonałościami, bliznami, a także dla skór zmęczonych słońcem bądź solarium.

Nowe zabiegi pHformula !!!

pierwszy zabieg ! -15 %
seria 3 zabiegów z rabat 25% !!!

pHformula to innowacyjne, dermatologiczne zabiegi, które mają za zadanie leczyć i odbudowywać skórę przy użyciu zawartych w nich kwasów. Możemy wyróżnić cztery podstawowe linie, które dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Resurfacing pHformula to połączenia kwasów: salicylowego, laktobinowego, mlekowego, migdałowego, pirogronowego, azelainowego i retinolu. Ich działanie dodatkowo wzmocnione jest nowoczesną formułą- nośnikiem PH-DVC.
To właśnie dzięki temu terapia pH jest skuteczniejsza i szybsza niż dotychczasowe zabiegi, które oparte są na kwasach.

Medshape rabat – 20% na jeden zabieg i -25% na serie 5 zabiegów

Marzenia o pięknej sylwetce i jędrnej skórze mogą się spełnić! Jest to intensywne odchudzanie dla osób, które zmagają się z problemem nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Medshape to najskuteczniejszy, bezbolesny i nieinwazyjny sposób do walki z tkanką tłuszczową i cellulitem. Pomaga w krótkim czasie zmniejszyć obwody o nawet 8-9 cm. Jest to połączenie 4 najnowocześniejszych technologii: masaż podciśnieniowy, masaż mechaniczny, laser biostymulujący i biopolarne fale radiowe.

Przedłużanie rzęs

Idealny sposób na trwałe pogrubienie, przedłużenie i podkręcenie rzęs? Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs pozwoli Ci zapomnieć o codziennym malowaniu oczu. Będziesz mogła cieszyć się wygodą i kuszącym spojrzeniem. Żaden kosmetyk nie zastąpi tego zabiegu. Polega on na doklejeniu sztucznych rzęs do rzęsy naturalnej. W zależności od wybranej metody możemy osiągnąć efekt bardzo naturalny, bądź zdecydowanie bardziej spektakularny, tj. metoda Hollywood, mega volume.

Metoda 1:1 – 159 zł zamiast 199 zł
Metoda 2:1 (2D) – 199 zł zamiast 230zł
Metoda 3:1 (3D, 4D, 5D, 6D) , Hollywood Effect, Rusian Effekt, Volume, Mega Volume – 239 zł zamiast 280 zł