Promocje Salonu Kosmetycznego Elegante w listopadzie!

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w cenie 159 zł oraz Zabieg pro-fiber w cenie 130 zł – szampon otrzymasz w PREZENCIE

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to najczęściej wybierany sposób upiększenia oczu. Zabieg polega na starannym i precyzyjnym doklejaniu jednej rzęsy jedwabnej do każdej rzęsy naturalnej za pomocą specjalnych pęsetek. Stylistka po obserwacji oczu oraz rzęs, jak również po przeprowadzonym wcześniej wywiadzie dopasowuje odpowiednią długość, grubość oraz podkręcenie sztucznej rzęsy. Klientka może sama zdecydować czy oczekuje efektu naturalnego, czy bardziej spektakularnego, aby mieć rzęsy o jakich zawsze marzyła.

Aplikacja rzęs jest w pełni bezpieczna, bezbolesna oraz nie powoduje dyskomfortu. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, na zamkniętych oczach, a czas trwania wynosi 2-3 godziny. W tym czasie można się zrelaksować, a nawet zdrzemnąć. Efekt przedłużenia oraz zagęszczenia utrzymuje się do ok 6 tygodni. Uzupełnienie rzęs należy wykonać po upływie 3-4 tygodni.

Zabieg przedłużania rzęs jest wybierany przez Klientki głownie z powodu wygody (nie ma potrzeby codziennego tuszowania rzęs), jak również ze względów estetycznych. Oko jest bardzo ładnie podkreślone i wyraźne, a spojrzenie kuszące. Rzęsy są wodoodporne, nie ma zatem ryzyka rozmazanych oczu. Przedłużanie rzęs idealnie sprawdza się na urlopach, wyjazdach.

W razie potrzeby rzęsy można zdjąć w salonie przy użyciu profesjonalnego, specjalnego preparatu. Posiadamy kleje dla oczu wrażliwych oraz Klientek z alergią.
Sugerujemy, aby unikać tanich ofert grupowych, expressowych. Aby zabieg został wykonany w pełni oraz z dokładnością wymagany jest czas (minimum 2 godziny)!

Dowiedz się więcej o zabiegu przedłużania rzęs »

Zabieg pro-fiber w cenie 130 zł – szampon otrzymasz w PREZENCIE

Rozdwojone końce, przesuszone, matowe włosy, ciągłe zmiany koloru. Nasi fryzjerzy doskonale wiedzą, iż wszystkie te problemy to wynik nieuniknionego i stopniowego uwrażliwienia włókna włosa.
Aby zatrzymać oraz odwrócić ten proces, marka L’Oreal stworzyła rewolucję w pielęgnacji oraz regeneracji włosów, która walczy z problemem uwrażliwienia włosów – zabieg Pro Fiber.

Stworzone zostały 3 linie pielęgnacyjne: wygładzenie włosa (linia czerwona), odbudowa włosa (linia zielona) oraz rekonstrukcja włosa (linia fioletowa).

Podstawowym składnikiem aktywnym tego zabiegu fryzjerskiego jest APTYL 100, który składa się z amilosylanu oraz polimeru kationowego.

Na początku zabiegu fryzjer wykonuje analizę włosa oraz przeprowadza wywiad z Klientem. Następnie włosy myte szamponem dobranym z odpowiedniej linii pielęgnacyjnej. Kolejną czynnością jest zaaplikowanie booster’a (ampułka), a po upływie 5 minut nakładana jest maska. Całość zostaje zmyta, a fryzjer przystępuje do wysuszenia włosów.

Po przeprowadzonym zabiegu można zauważyć natychmiastowy efekt. Włosy są wyraźnie wygładzone, miękkie, odżywione, lśniące oraz swobodnie opadające. Zabieg trwa około 60-80 minut. Efekt zabiegu PRO-FIBER przy stosowaniu odpowiednich kosmetyków w domu, może zostać przedłużony do 6 tygodni.

Dowiedz się więcej o zabiegu regeneracji włosów Pro Fiber »

2 Autentycznych Opinii dodanych przez naszych Klientów

  1. DO KIEDY OBOWIĄZUJE U PAŃSTWA PROMOCJA NA PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1? CZY BĘDZIE ONA AKTUALNA RÓWNIEŻ PO NOWYM ROKU?

    1. Pani Weroniko, promocja obowiązywała do końca listopada ale proszę śledzić nasz Fan Page na Facebook lub stronę www – nie wykluczamy kolejnych promocji tego typu w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.