Promocje Listopad 2018

Jesień to idealny okres na wykonywanie zabiegów oczyszczająco – nawilżających. Skóra po okresie letnim jest zmęczona, przesuszona słońcem, słoną czy chlorowaną wodą i zanieczyszczona poprzez częste stosowanie kosmetyków, olejków. Warto w tym czasie zadbać o jej właściwą pielęgnację zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Państwa zarówno zabiegi z zakresu kosmetyki inwazyjnej, jak również typowe zabiegi pielęgnacyjne. Na szczególną uwagę JESIENIĄ zasługują zabiegi z użyciem kwasów!

PROMOCJE obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 od 13.11 do 15.12.2018 roku!!!


Mezoterapia igłowa 20% – ceny już od 160 zł

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu skórze odpowiednio dobranego koktajlu poprzez iniekcję. Zabieg zaliczany jest do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Stanowi podstawę i uzupełnienie bardziej inwazyjnych zabiegów. Wykorzystywane są wysokiej klasy preparaty medyczne – Cytocare, które zapewniają spektakularne i natychmiastowe efekty.


Mezoterapia mikroiglowa – 20% – ceny już od 190 zł

Zadaniem mezoterapii mikroigłowej jest stymulacja naskórka kilkukrotnie zwiększająca jego przepuszczalność. Dzięki temu składniki aktywne docierają w większym stężeniu do głębszych warstw skóry intensyfikując efekty zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta, a blizny i zmarszczki mniej widoczne.


Oxybrazja wodno tlenowa – 15% 120 zł zamiast 140zł

Zabieg oksybrazji polega na złuszczaniu naskórka przy użyciu tlenu oraz soli fizjologicznej, która wtłaczana jest pod ciśnieniem. Jest to metoda bezinwazyjna i przeznaczona dla każdego rodzaju skóry. Nie powoduje podrażnień skóry. Zabieg może być wykonywany dla osób ze skórą naczyniową, bardzo wrażliwą, skłonną do zmian trądzikowych czy rumienia. Zabieg jest bezbolesny. Natychmiastowy efekt oczyszczenia, rozjaśnienia, odmłodzenia skóry i dotlenienia skóry.


Retix C Złuszczanie kwasami – 20% 199 zł zamiast 250zł

Xylogic Retix C to zabieg intensywnie odmładzający skórę. Wyjątkowy skład preparatów opierający się na retinolu, witaminie C oraz antyoksydantach wpływa na złuszczanie się skóry dodatkowo rozjaśniając przebarwienia oraz wyrównując jej koloryt. Zmarszczki stają się płytsze, następuje poprawa napięcia skóry poprzez stymulację odbudowującą włókna kolagenowe.


Nowe zabiegi pHformula !!!

pierwszy zabieg ! -15 %
seria 3 zabiegów z rabat 25% !!!

pHformula to innowacyjne, dermatologiczne zabiegi, które odbudowują i leczą skórę przy pomocy zawartych w nich kwasów . Wyróżniamy cztery podstawowe linie dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Resurfacing pHformula to połączenia kwasów: laktobinowego, migdałowego, mlekowego, salicylowego, pirogronowego, azelainowego i retinolu, których działanie wzmocnione jest nowoczesną formułą- nośnikiem PH-DVC.
Dzięki temu terapia pH jest szybsza i skuteczniejsza niż dotychczasowe zabiegi oparte na kwasach.


Medshape rabat – 20% na jeden zabieg i -25% na serie 5 zabiegów

Medshape to bezbolesny i nieinwazyjny sposób do walki z cellulitem oraz tkanką tłuszczową. W bezpieczny sposób modeluje sylwetkę, zwiększając elastyczność i jędrność skóry.
Specjalna głowica wykorzystująca działanie masażu podciśnieniowego, fal radiowych oraz lasera biostymulującego stworzona została do skutecznego i bezinwazyjnego termaliftingu. Zabieg poprzez syntezę włókien kolagenu i elastyny poprawia owal twarzy i redukuje zmarszczki.


Przedłużanie rzęs

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w dalszym ciągu jest jednym z najbardziej uwielbianych i najczęściej wybieranych zabiegów upiększających. Poza spektakularnymi i natychmiastowymi efektami Klientka może spędzić ten czas na całkowitym relaksie.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową – „Bo wiemy jak ważne są dla Ciebie rzęsy.”
Metoda 1:1 – 159 zł zamiast 199 zł
Metoda 2:1 (2D) – 199 zł zamiast 230zł
Metoda 3:1 (3D, 4D, 5D, 6D) , Hollywood Effect, Rusian Effekt, Volume, Mega Volume – 249 zł zamiast 280 zł