Prezent na Dzień Kobiet – podarunek salonu urody Elegante

Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz zaplanuj z Okazji Dnia Kobiet coś naprawdę wyjątkowego dla swojej Żony, Narzeczonej, Przyjaciółki, Mamy, Córki, Siostry – po prostu bliskiej Kobiety. „Podarunek Elegante” to idealny prezent na tę okazję.

 

prezenty na dzień kobiet kosmetyczne

Pielęgnacja pełna Kobiecości, czaru, zmysłowości, elegancji. Subtelne zabiegi, które obudzą w Kobiecie pewną siebie, prawdziwą Bogini. Odprężenie przy relaksującej muzyce, nastrojowym świetle, świecach i aromatycznej herbacie. Do wyboru mamy różnorodne zabiegi. Wszystkie stworzone z myślą o Kobietach, które potrzebują chwilki dla siebie, pragną być zrozumiane, dopieszczone i uszczęśliwione.

Z okazji Dnia Kobiet podaruj “JEJ” chwile relaksu,  piękna w Salonie Urody Elegante. Bon podarunkowy to wspaniały sposób na niezwykły, oryginalny prezent. Elegancko zapakowany “Podarunek Elegante” to idealny prezent dla Żony, Narzeczonej, Przyjaciółki, Siostry, Dziewczyny, Mamy czy Córki🙂

Kupujący może wykupić bon na dowolną, konkretną kwotę bądź dowolną usługę (pełna oferta zabiegów wraz z cennikiem znajduje się w zakładce cennik ).  W przypadku zakupu bonu kwotowego, Obdarowana osoba ma możliwość samodzielnego wyboru zabiegów. W cenę wliczona jest bezpłatna konsultacja z Ekspertem Salonu. Nasz Zespół pomoże oraz doradzi, który zabieg byłby najlepiej dostosowany do potrzeb.

Istnieje również możliwość zamówienia Bonu Podarunkowego Salonu Elegante. W tej sprawie prosimy o kontakt z recepcją naszego salonu fryzjersko kosmetycznego w Warszawie, numer telefonu: 22 211 32 68

Możliwość dokonania zakupu Podarunku on-line (napisz do nas mail na adres: kontakt@salonelegante.pl)

Możliwość Wysyłki Karty Podarunkowej na wskazany adres po dokonaniu wpłaty na konto Salonu Urody Elegante:

62 2530 0008 2016 1060 1474 0001

W tytule przelewu prosimy podać Imię i Nazwisko.

Kurier bądź Poczta Polska dostarczy przesyłkę.

 

prezent na dzień kobiet Warszawa

  • Na Państwa życzenie możemy dołączyć specjalną adnotację do Kuponu Podarunkowego.
  • „Podarunek Elegante“ można zrealizować po wcześniejszym umówieniu się na wizytę.
  • Istnieje możliwość dokonania dopłaty do Bonu Podarunkowego.
  • Bon ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu.

Wszystkie pielęgnacje dla Kobiet wykonane są tylko i wyłącznie profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji urody. W tym dniu warto podziękować wszystkim Kobietom za to, że wnoszą do naszego życia tak wiele radości. Nie czekaj do ostatniego momentu i zaplanuj na ten dzień coś naprawdę wyjątkowego.

Zabierz Żonę, Narzeczoną, Mamę, Córkę, Siostrę, Przyjaciółkę – bliską Ci Kobietę do Salonu Elegante Warszawa.


 

Lokalizacja salonu urody Elegante:

 


Wyświetl większą mapę


logo_elegante_250_250

Zadzwoń i umów się na zabieg teraz: tel. 22 211 32 68 !

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 8:00-16:00
niedziela: nieczynne